Архів новин 

новини: 22 червня 2020 у рубриці:  

Моуріньо: Бергвейн ні у мене в пріоритеті

Ніредландец міг і не потрапити в стан "
Футбол 22 червня 2020, 21:58 (football.ua)

Комітет арбітрів УАФ відсторонив Балакіна, який судив матч Зоря - Динамо Комітет арбітрів УАФ відсторонив Балакіна, який судив матч Зоря - Динамо
Лучано Промені залишився незадоволений роботою Миколи Балакіна на поєдинку Зорі і Динамо.
Футбол 22 червня 2020, 12:58 (football.ua)
Гвардіола: Трансфери Ман Сіті? Все залежить від того, чи залишаться наші нинішні гравці Гвардіола: Трансфери Ман Сіті? Все залежить від того, чи залишаться наші нинішні гравці
Іспанський фахівець висловив невизначеність щодо планів "
Футбол 22 червня 2020, 14:02 (football.ua)
Коронавірус б є по тенісу: ще один учасник турніру Джоковича підхопив COVID-19 Коронавірус б'є по тенісу: ще один учасник турніру Джоковича підхопив COVID-19
Сам Новак відмовився здавати тест на коронавірус.
Спорт 22 червня 2020, 15:11 (ТСН.ua)
Філіппов: Хочу бути потрібним своїй країні, а не просто вийти на 10 хвилин з якоюсь командою Філіппов: Хочу бути потрібним своїй країні, а не просто вийти на 10 хвилин з якоюсь командою
Форвард Десни сподівається незабаром дебютувати за збірну України.
Футбол 22 червня 2020, 16:17 (football.ua)
Тайсон: Ми завжди говоримо про Малкольма Ікс і Мартіна Лютер Кінга, але прийшов час бути як вони Тайсон: Ми завжди говоримо про Малкольма Ікс і Мартіна Лютер Кінга, але прийшов час бути як вони
Капітан Шахтаря впевнений, що потрібно робити рішучі дії в боротьбі з расизмом.
Футбол 22 червня 2020, 00:00 (football.ua)
Рябоконь: Десна хоче потрапити в єврокубки, але є три команди сильніші Рябоконь: Десна хоче потрапити в єврокубки, але є три команди сильніші
Головний тренер чернігівців визнав, що його команда поступається в класі луганчанам.
Футбол 22 червня 2020, 02:08 (football.ua)
Скрипник: Дуже важлива перемога, виходячи з того, за які місця ми боремося Скрипник: Дуже важлива перемога, виходячи з того, за які місця ми боремося
Головний тренер Зорі - про матч проти Десни в рамках УПЛ.
Футбол 22 червня 2020, 06:23 (football.ua)
Настя Каменських назвала найкращі вправи для ідеальних сідниць Настя Каменських назвала найкращі вправи для ідеальних сідниць
Зірка долучає шанувальників до спорту.
Спорт 22 червня 2020, 05:20 (NeBoley.com.ua)
Ребров: Не знаю, чому мене весь час кудись  Ребров: Не знаю, чому мене весь час кудись "
Український фахівець не має наміру залишати угорську команду.
Футбол 22 червня 2020, 08:34 (football.ua)
Хмара тегів