Архів новин 

новини: 19 квітня 2020 у рубриці:  

ПСВ і Кальярі поборються за найкращого бомбардира чемпіонату Мексики

Нападаючий Крус Асуль Джонатан Родрігес може продовжити кар'єру в Європі.
Футбол 19 квітня 2020, 23:47 (football.ua)

Мережа вразило відео з грою дівчат в теніс на даху різних будинків Мережа вразило відео з грою дівчат в теніс на даху різних будинків
Тут дотримані всі правила самоізоляції.
Спорт 19 квітня 2020, 22:36 (ТСН.ua)
Директор Роми: Я пишаюся своєю командою! Директор Роми: Я пишаюся своєю командою!
Виконавчий диретор Роми Гвідо Фіенга подякував футболістам і тренерському штабу за відмову від зарплати на чотири місяці.
Футбол 19 квітня 2020, 19:23 (football.ua)
Кевін-Прінс Боатенг: Хотів би завершити кар єру в Герті Кевін-Прінс Боатенг: Хотів би завершити кар'єру в Герті
Ганський футболіст розповів про плани на решту кар'єри.
Футбол 19 квітня 2020, 20:27 (football.ua)
Сабліч: За всю кар єру лише пару раз пройшов повністю тренувальні збори Сабліч: За всю кар'єру лише пару раз пройшов повністю тренувальні збори
Колишній захисник Динамо розповів про свою схильність до травм.
Футбол 19 квітня 2020, 21:32 (football.ua)
Хачеріді ногою відмахнувся від суперника і привіз пенальті, через якого Динамо Брест програло Хачеріді ногою відмахнувся від суперника і привіз пенальті, через якого Динамо Брест програло
Український захисник серйозно підвів свою команду в заключні хвилини матчу.
Футбол 19 квітня 2020, 06:05 (football.ua)
ПСЖ має намір придбати у Мілана Беннасера ПСЖ має намір придбати у Мілана Беннасера
Опорний півзахисник Мілана Ісмаель Беннасер зацікавив чемпіона Франції.
Футбол 19 квітня 2020, 04:55 (football.ua)
Дзанетті: Роналдо був феноменальний, але Баджо - кращий Дзанетті: Роналдо був феноменальний, але Баджо - кращий
Віце-президент Інтера Хав'єр Дзанетті згадав своїх великих одноклубників.
Футбол 19 квітня 2020, 08:26 (football.ua)
Нойер: Я не чекаю від Баварії п ятирічний контракт Нойер: Я не чекаю від Баварії п'ятирічний контракт
Воротар повідав про ситуацію з переговорами.
Футбол 19 квітня 2020, 10:34 (football.ua)
Барселона може повернути Алькантара Барселона може повернути Алькантара
Хавбек в недалекому майбутньому має шанс знову опинитися на Камп Ноу.
Футбол 19 квітня 2020, 12:46 (football.ua)
Дзаньоло: Хотів би стати легендою Роми Дзаньоло: Хотів би стати легендою Роми
Хавбек поділився своїми планами щодо римського клубу.
Футбол 19 квітня 2020, 11:42 (football.ua)
Касорла може покинути Вільярреал влітку Касорла може покинути Вільярреал влітку
Хавбек не прийняв рішення щодо свого майбутнього.
Футбол 19 квітня 2020, 12:53 (football.ua)
Феліш: Вибрав Атлетіко, тому що можу тут розвиватися Феліш: Вибрав Атлетіко, тому що можу тут розвиватися
Португалець поділився враженнями від виступів в мадридському клубі.
Футбол 19 квітня 2020, 16:09 (football.ua)
Баварія готова заплатити за Сані менш 70 мільйонів Баварія готова заплатити за Сані менш 70 мільйонів
Мюнхенський клуб не має наміру солідно витрачатися за німецького півзахисника.
Футбол 19 квітня 2020, 00:23 (football.ua)
Ванда Мауро Ікарді: Дайте мені спокій з вашим Мауро! Ванда Мауро Ікарді: Дайте мені спокій з вашим Мауро!
Агент і дружина Мауро Ікарді категорично відмовилася обговорювати майбутнє свого чоловіка і клієнта.
Футбол 19 квітня 2020, 00:27 (football.ua)
Динамо Брест вважає видалення Хачеріді  Динамо Брест вважає видалення Хачеріді "
В рамках п'ятого туру чемпіонату Білорусі гості поступилися Вітебську.
Футбол 19 квітня 2020, 01:35 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском