новини: 3 грудня 2017 у рубриці:

Три видалення і дванадцять попереджень. "Зірка" вдома мінімально здолала "Сталь"

Команда з Кропивницького піднялася в турнірній таблиці.
Спорт 03 грудня 2017, 17:52 (ТСН.ua)

Воротар Беневенто про гол Мілану: Закрив очі і підстрибнув Воротар Беневенто про гол Мілану: Закрив очі і підстрибнув
Голкіпер Беневенто Альберто Бриньоля прокоментував свій гол у ворота Мілана.
Футбол 03 грудня 2017, 17:46 (football.ua)
Воротар Беневенто зіпсував дебют Гатузо, зрівнявши рахунок на 95 хвилині матчу Воротар Беневенто зіпсував дебют Гатузо, зрівнявши рахунок на 95 хвилині матчу
Россо-нері в компенсований час втратили перемогу над Беневенто, подарувавши аутсайдеру Серії А перший заліковий пункт в нинішньому сезоні.
Футбол 03 грудня 2017, 17:16 (football.ua)
Інформатори WADA вбили російський великий спорт Інформатори WADA вбили російський великий спорт
Всесвітнє антидопінгове агентство підтвердило достовірність злитої бази даних Московської антидопінгової лабораторії.
Спорт 03 грудня 2017, 17:35 (YTPO.ru)
Бублик про скандальний матч у молодіжній першості: зрозуміли, що щось не так, вже на 5 хвилині гри Бублик про скандальний матч у молодіжній першості: зрозуміли, що щось не так, вже на 5 хвилині гри
Футбольний чиновник намагався знайти цьому пояснення.
Спорт 03 грудня 2017, 17:31 (ТСН.ua)
 Як грім серед ясного неба : Куман розповів про своє звільнення "Як грім серед ясного неба": Куман розповів про своє звільнення
Колишній наставник Евертона Рональд Куман прокоментував свою відставку з посади головного тренера Ліверпуля команди.
Футбол 03 грудня 2017, 17:24 (football.ua)
 ПСЖ  вперше програло матч у Першій Лізі "ПСЖ" вперше програло матч у Першій Лізі
"Парі Сен-Жермен" в рамках 16-го туру Першої футбольної Ліги зазнали поразки від "Страсбурга". Про це передає офіційний сайт клубу.
Футбол 03 грудня 2017, 13:13 (УРА-Информ)
Хендерсон: Всі футболісти Ліверпуля знаходяться у відмінній формі перед матчем з Спартаком Хендерсон: Всі футболісти Ліверпуля знаходяться у відмінній формі перед матчем з Спартаком
Капітан Ліверпуля Джордан Хендерсон прокоментував майбутній поєдинок в Лізі чемпіонів.
Футбол 03 грудня 2017, 14:00 (football.ua)
Динамо потрібен екс-захисник Металіста - ЗМІ Динамо потрібен екс-захисник Металіста - ЗМІ
Захисник Панатінаїкоса Родріго Моледо потрапив на радари київського Динамо.
Футбол 03 грудня 2017, 14:31 (football.ua)
Ман Сіті пробуде в Харкові 4 дня Ман Сіті пробуде в Харкові 4 дня
Став відомий райдер англійського клубу на матч проти Шахтаря.
Футбол 03 грудня 2017, 14:44 (football.ua)
Кельн звільнив головного тренера, набравши 3 очки в 14 турах Кельн звільнив головного тренера, набравши 3 очки в 14 турах
Петер Штегер залишає посаду головного тренера Кельна.
Футбол 03 грудня 2017, 15:29 (football.ua)
ФФУ не змогла вибрати нового главу футбольного представництва в Києві ФФУ не змогла вибрати нового главу футбольного представництва в Києві
Представники футбольного союзу країни не змогли обрати нового главу Федерації футболу в місті Києві. Про це передає офіційний сайт ФФУ.
Футбол 03 грудня 2017, 16:31 (УРА-Информ)
Тренер Атлетика: Зіграли з Реалом на рівних Тренер Атлетика: Зіграли з Реалом на рівних
Головний тренер баскської команди Хосе Анхель Сіганда прокоментував матч своїх підопічних проти "королівського клубу".
Футбол 03 грудня 2017, 16:31 (football.ua)
Карпаты и Олимпик не смогли сыграть второй тайм из-за снегопада Карпаты и Олимпик не смогли сыграть второй тайм из-за снегопада
В первом тайме Карпаты и Олимпик забили по одному голу, а вот вторую половину встречи командам придется сыграть в другой день.
Футбол 03 грудня 2017, 16:01 (football.ua)
Антонов: Думаю, підсумковий рахунок справедливий Антонов: Думаю, підсумковий рахунок справедливий
Вашій увазі інтерв'ю з нападником "моряків" після матчу Чорноморець - Зоря (1: 1).
Футбол 03 грудня 2017, 07:47 (football.ua)
Головний тренер збірної Єгипту: Реал цікавиться Салахом Головний тренер збірної Єгипту: Реал цікавиться Салахом
Головний тренер збірної Єгипту Ектор Купер розповів, що в трансфері єгипетського півзахисника зацікавлені "галактікос".
Футбол 03 грудня 2017, 08:38 (football.ua)
Рамос - рекордсмен з вилучень в Прімері Рамос - рекордсмен з вилучень в Прімері
Захисник мадридського Реала Серхіо Рамос був вилучений у матчі проти Атлетика.
Футбол 03 грудня 2017, 08:50 (football.ua)
Зідан: Реал обігнали заслужено, але грати ще шість місяців Зідан: Реал обігнали заслужено, але грати ще шість місяців
Головний тренер Реала Зінедін Зідан прокоментував відставання "вершкових".
Футбол 03 грудня 2017, 09:05 (football.ua)
Бешикташ розгромив Галатасарай - огляд матчу Бешикташ розгромив Галатасарай - огляд матчу
Чемпіон Туреччини в матчі Сумерлігі впевнено обіграв Галатасарай.
Футбол 03 грудня 2017, 09:14 (football.ua)
Керівництво Боруссії Д не звільнятиме Боса Керівництво Боруссії Д не звільнятиме Боса
Петер Бос продовжить працювати в Дортмунді.
Футбол 03 грудня 2017, 09:39 (football.ua)
Погба: Сподіваюся ключові гравці Сіті незабаром отримають травми Погба: Сподіваюся ключові гравці Сіті незабаром отримають травми
Півзахисник Манчестер Юнайтед Поль Погба прокоментував майбутній матч проти Манчестер Сіті.
Футбол 03 грудня 2017, 10:19 (football.ua)
Стерлінг може стати найбільш високооплачуваним гравцем АПЛ Стерлінг може стати найбільш високооплачуваним гравцем АПЛ
"Городяни" хочуть укласти неймовірне пропозицію зі своїм півзахисником.
Футбол 03 грудня 2017, 11:04 (football.ua)
Пике получил желтую карточку после финального свистка Пике получил желтую карточку после финального свистка
Защитник Барселоны Жерар Пике был предупрежден рефери после завершения матча с Сельтой.
Футбол 03 грудня 2017, 09:15 (football.ua)
Філліп і Кастро вилетіли на тривалий період Філліп і Кастро вилетіли на тривалий період
Спортивний директор дортмундської Боруссії Міхаель Цорк розповів про серйозність пошкоджень Філліпа і Кастро.
Футбол 03 грудня 2017, 11:24 (football.ua)
Арда Туран піде з Барселони взимку Арда Туран піде з Барселони взимку
Агент півзахисника Барселони заявив, що його клієнт точно покине каталонський клуб.
Футбол 03 грудня 2017, 11:38 (football.ua)
Фінал молодіжного турніру в Бразилії завершився масовою бійкою Фінал молодіжного турніру в Бразилії завершився масовою бійкою
Насьонал U-18 і Америка U-18 в фіналі молодіжного чемпіонату штату Амазонас влаштували бійню на поле.
Футбол 03 грудня 2017, 12:00 (football.ua)
Італія зіграє з Аргентиною товариський матч Італія зіграє з Аргентиною товариський матч
Аргентина проведе близько чотирьох товариських матчі перед ЧС-2018.
Футбол 03 грудня 2017, 11:53 (football.ua)
Озіл: З Зіданом час від часу спілкуємося Озіл: З Зіданом час від часу спілкуємося
Півзахисник Арсеналу Месут Озіл розповів, що спілкується з головним тренером мадридського Реала.
Футбол 03 грудня 2017, 12:16 (football.ua)
Клинсманн может стать тренером сборной Австралии 2Клинсманн может стать тренером сборной Австралии
Новым главным тренером сборной Австралии может стать Юрген Клинсманн.
Футбол 03 грудня 2017, 11:17 (football.ua)
 Реал  зіграв внічию з суперником  Зорі  в Лізі Європи і опустився на 4 місце в чемпіонаті "Реал" зіграв внічию з суперником "Зорі" в Лізі Європи і опустився на 4 місце в чемпіонаті
"Вершкові" не змогли скористатися осічкою "Барселони".
Спорт 03 грудня 2017, 12:45 (ТСН.ua)