Футбол 11 травня 2024, 23:52 (football.ua)

Почеттіно висловився про своє майбутнє в Челсі Почеттіно висловився про своє майбутнє в Челсі
Футбол 11 травня 2024, 23:21 (football.ua)
Реал без Луніна розгромив Гранаду Реал без Луніна розгромив Гранаду
Мадридський клуб здобув чергові три пункти.
Футбол 11 травня 2024, 21:42 (football.ua)
Шахтар – Динамо 1:0 Відео голу та огляд матчу УПЛ Шахтар – Динамо 1:0 Відео голу та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 11 травня 2024 року.
Футбол 11 травня 2024, 22:31 (football.ua)
Гранада — Реал 0:4 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Гранада — Реал 0:4 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 11 травня 2024 року.
Футбол 11 травня 2024, 23:13 (football.ua)
Наполі вперше з 2010 року двічі пропустив у перші 15 хвилин матчу Серії А Наполі вперше з 2010 року двічі пропустив у перші 15 хвилин матчу Серії А
Обидва рази неаполітанці постраждали від Болоньї.
Футбол 11 травня 2024, 19:52 (football.ua)
Шахтар удруге в сезоні мінімально здолав Динамо Київ Шахтар удруге в сезоні мінімально здолав Динамо Київ
Команда Маріно Пушича виграла головний матч сезону.
Футбол 11 травня 2024, 19:59 (football.ua)
Шовковський зазнав першої поразки в якості головного тренера Динамо Шовковський зазнав першої поразки в якості головного тренера Динамо
Кияни поступилися Шахтарю, дозволивши "гірникам" достроково стати чемпіонами України.
Футбол 11 травня 2024, 20:47 (football.ua)
Болонья перервала 8-матчеву серію без перемог над Наполі Болонья перервала 8-матчеву серію без перемог над Наполі
Завершився другий поєдинок 36 туру чемпіонату Італії.
Футбол 11 травня 2024, 21:01 (football.ua)
Забарний – найкращий гравець Борнмута у сезоні-2023/24 за версією вболівальників Забарний – найкращий гравець Борнмута у сезоні-2023/24 за версією вболівальників
Український гравець провів чудову кампанію.
Футбол 11 травня 2024, 21:21 (football.ua)
Майнц розгромив Боруссію Д, продовживши домашню серію без поразок до 8 матчів Майнц розгромив Боруссію Д, продовживши домашню серію без поразок до 8 матчів
Завершився шостий поєдинок 33 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 11 травня 2024, 21:39 (football.ua)
Гол Мудрика допоміг Челсі переграти Ноттінгем Форест на виїзді Гол Мудрика допоміг Челсі переграти Ноттінгем Форест на виїзді
Команду Маурісіо Почеттіно ледь не покарав її вихованець, але все ж таки претенденти на виліт не змогли цього дня офіційно залишитись у АПЛ.
Енергія обіграла Сокіл та вийшла до півфіналу Екстра-ліги Енергія обіграла Сокіл та вийшла до півфіналу Екстра-ліги
Визначився третій півфіналіст футзальної першості України.
Футбол 11 травня 2024, 15:51 (football.ua)
Забарний гратиме проти Брентфорда з перших хвилин, Ярмолюк опинився на лаві запасних Забарний гратиме проти Брентфорда з перших хвилин, Ярмолюк опинився на лаві запасних
Захисник вкотре з'явиться на полі в основі Борнмута.
Футбол 11 травня 2024, 16:23 (football.ua)
Манчестер Сіті розгромив Фулгем та наблизився до чемпіонства Манчестер Сіті розгромив Фулгем та наблизився до чемпіонства
Команда Хосепа Гвардіоли відправила у ворота супротивника чотири м'ячі.
Футбол 11 травня 2024, 16:31 (football.ua)
Помер коментатор першого матчу в історії чемпіонату України з футболу Сергій Савелій Помер коментатор першого матчу в історії чемпіонату України з футболу Сергій Савелій
Про деталі прощання з журналістом буде повідомлено додатково.
Футбол 11 травня 2024, 16:40 (football.ua)
Ворскла — Минай 2:3 Відео голів та огляд матчу УПЛ Ворскла — Минай 2:3 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Футбол 11 травня 2024, 16:52 (football.ua)
Мальорка здолала Лас-Пальмас у матчі аутсайдерів Ла Ліги Мальорка здолала Лас-Пальмас у матчі аутсайдерів Ла Ліги
Джованні Гонсалес здобув для своєї команди три очки.
Футбол 11 травня 2024, 16:56 (football.ua)
Ванат, Тимчик, Бондар та Бондаренко зіграють із перших хвилин у Класичному Ванат, Тимчик, Бондар та Бондаренко зіграють із перших хвилин у Класичному
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 28-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють донецький Шахтар та Динамо Київ.
Футбол 11 травня 2024, 16:57 (football.ua)
Натуральні методи зниження артеріального тиску: поради від лікарів Натуральні методи зниження артеріального тиску: поради від лікарів
Хоча ліки часто використовуються для цього, деякі лікарі наголошують на важливості природних методів зниження тиску.
Здоров'я 11 травня 2024, 17:12 (NeBoley.com.ua)
Оболонь та Рух не потішили голами Оболонь та Рух не потішили голами
У матчі, у якому кожній із команд потрібно було перемагати, на перший план вийшла суто боротьба.
Футбол 11 травня 2024, 17:29 (football.ua)
Перша ліга: чергова перемога Карпат, Гірник-Спорт здолав Металіст та інші матчі Перша ліга: чергова перемога Карпат, Гірник-Спорт здолав Металіст та інші матчі
Завершилися п'ять поєдинків 8 туру другої частини сезону у другому дивізіоні України.
Футбол 11 травня 2024, 17:34 (football.ua)
Бундесліга: камбек Кельна, РБ Лейпциг поділив очки з Вердером та інші матчі Бундесліга: камбек Кельна, РБ Лейпциг поділив очки з Вердером та інші матчі
Завершилися ще чотири поєдинки 33 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 11 травня 2024, 18:45 (football.ua)
Мудрик зіграє з перших хвилин проти Ноттінгем Форест Мудрик зіграє з перших хвилин проти Ноттінгем Форест
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють Ноттінгем Форест та лондонський Челсі.
Футбол 11 травня 2024, 19:02 (football.ua)
Селтік у видовищному Дербі Старої Фірми здолав Рейнджерс і впритул наблизився до 54-го чемпіонства Селтік у видовищному Дербі Старої Фірми здолав Рейнджерс і впритул наблизився до 54-го чемпіонства
Завершився центральний поєдинок 36 туру чемпіонату Шотландії.
Родрі не програє у 48 матчах поспіль в АПЛ Родрі не програє у 48 матчах поспіль в АПЛ
Це другий результат в історії.
Футбол 11 травня 2024, 19:03 (football.ua)
Йокогама Ф. Марінос здолала Аль-Айн у першому фінальному матчі Ліги чемпіонів АФК Йокогама Ф. Марінос здолала Аль-Айн у першому фінальному матчі Ліги чемпіонів АФК
Другий поєдинок відбудеться за два тижні, 25 травня.
Футбол 11 травня 2024, 19:33 (football.ua)