Архів новин 

новини: 31 жовтня 2023 у рубриці:  

Пономарьов: Ми готуємось до серйозного протистояння проти Дніпра-1

Рух налаштовується на битву з дніпрянами.
Футбол 31 жовтня 2023, 15:24 (football.ua)

Мудрик не зіграє проти Блекберна в Кубку ліги Мудрик не зіграє проти Блекберна в Кубку ліги
Українець продовжує відновлення після травми.
Футбол 31 жовтня 2023, 14:58 (football.ua)
Челсі та Арсенал – фаворити на підписання Тоуні Челсі та Арсенал – фаворити на підписання Тоуні
Два лондонські клуби виявляють інтерес до нападника.
Футбол 31 жовтня 2023, 14:58 (football.ua)
Мессі: Думаю, це мій останній Золотий м яч Мессі: Думаю, це мій останній Золотий м'яч
Епоха Ліонеля Мессі поступово закінчується.
Футбол 31 жовтня 2023, 13:57 (football.ua)
Лаутаро Мартінес: Реал Мадрид — великий клуб, але мої голова та сердце завжди з Інтером Лаутаро Мартінес: Реал Мадрид — великий клуб, але мої голова та сердце завжди з Інтером
Аргентинський форвард щасливий бути частиною "нерадзуррі".
Футбол 31 жовтня 2023, 13:57 (football.ua)
Бражко, Бущан та Буяльський посперечаються за звання найкращого гравця жовтня в Динамо Бражко, Бущан та Буяльський посперечаються за звання найкращого гравця жовтня в Динамо
Хто був найкориснішим футболістом київського Динамо за підсумками минулого місяця?
Футбол 31 жовтня 2023, 13:33 (football.ua)
Мессі: Суперництво з Роналду – це була велика битва Мессі: Суперництво з Роналду – це була велика битва
Протистояння Мессі та Роналду — одне з найкращих в історії футболу.
Футбол 31 жовтня 2023, 13:23 (football.ua)
Стало відомо, скільки Інтер готовий платити Лаутаро Мартінесу за новим контрактом Стало відомо, скільки Інтер готовий платити Лаутаро Мартінесу за новим контрактом
Сторони ведуть переговори щодо продовження угоди з підвищенням річної зарплати аргентинського форварда.
Футбол 31 жовтня 2023, 13:01 (football.ua)
Тіаго Сілва: Кінець моєї кар єри наближається, і це нелегко Тіаго Сілва: Кінець моєї кар'єри наближається, і це нелегко
Бразилець висловився про завершення кар'єри.
Футбол 31 жовтня 2023, 12:34 (football.ua)
Гендиректор Баварії: Підписання Вірца? Подивимося Гендиректор Баварії: Підписання Вірца? Подивимося
У німецькому гранді вражені талантом леверкунзеського Баєра.
Футбол 31 жовтня 2023, 12:33 (football.ua)
Сассуоло захотів за Берарді таку суму, яка не влаштувала Ювентус Сассуоло захотів за Берарді таку суму, яка не влаштувала Ювентус
У Турині вирішили, що у майбутньому буде за краще надати шанс молодому Матіасу Суле.
Футбол 31 жовтня 2023, 11:56 (football.ua)
Ювентус покращить зарплату Фаджолі за новим контрактом, незважаючи на скандал зі ставками Ювентус покращить зарплату Фаджолі за новим контрактом, незважаючи на скандал зі ставками
22-річний хавбек планує продовжити угоду з туринцями.
Футбол 31 жовтня 2023, 11:22 (football.ua)
Мессі: Я не знаю, чи найкращий я в історії, чи ні. Мене це не цікавить Мессі: Я не знаю, чи найкращий я в історії, чи ні. Мене це не цікавить
Слова володаря восьми Золотих м'ячів.
Футбол 31 жовтня 2023, 11:19 (football.ua)
Забуті в розмаху часу: 6 популярних светрів, які давно вийшли із моди Забуті в розмаху часу: 6 популярних светрів, які давно вийшли із моди
У нашому сучасному світі, де стиль та тренди постійно розвиваються, важливо вміти розпізнавати модні відходи від сучасної моди.
Здоров'я 31 жовтня 2023, 00:16 (NeBoley.com.ua)
Мессі: Хочу грати дуже довго Мессі: Хочу грати дуже довго
Аргентинець дав свій коментар.
Футбол 31 жовтня 2023, 00:50 (football.ua)
Війна, день 614. Навчальні F-16 для українців прибудуть до Румунії за два тижні Війна, день 614. Навчальні F-16 для українців прибудуть до Румунії за два тижні
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 30 жовтня 2023 року.
Футбол 31 жовтня 2023, 01:04 (football.ua)
 Нещодавно ми були сусідами по кімнаті, а зараз граємо за Реал і Баварію . Мусіала привітав Беллінгема зі званням найкращого мол "Нещодавно ми були сусідами по кімнаті, а зараз граємо за Реал і Баварію". Мусіала привітав Беллінгема зі званням найкращого мол
Юний хавбек мюнхенців привітав півзахисника "вершкових" із здобуттям Трофею Копа-2023.
Футбол 31 жовтня 2023, 07:26 (football.ua)
Активоване вугілля для схуднення Активоване вугілля для схуднення
Активоване вугілля безсумнівно є потужним інструментом для очищення організму від шлаків і токсинів. Його пориста структура здатна ефективно погл...
Здоров'я 31 жовтня 2023, 07:39 (e-news.com.ua)
Карпати продовжили контракт зі своїм капітаном Чачуа Карпати продовжили контракт зі своїм капітаном Чачуа
Амбросій Чачуа пов'язав своє майбутнє зі "львами" до 30 червня 2026 року.
Футбол 31 жовтня 2023, 07:52 (football.ua)
Родрі: Хто заслуговував виграти Золотий м яч? Мессі. Але не кажіть про це Голанду! Родрі: Хто заслуговував виграти Золотий м'яч? Мессі. Але не кажіть про це Голанду!
Одноклубник норвезького форварда віддав свою перевагу зірковому аргентинцю.
Футбол 31 жовтня 2023, 08:30 (football.ua)
Дискусія навколо української Формули Миру: Відомі результати зустрічі на Мальті Дискусія навколо української Формули Миру: Відомі результати зустрічі на Мальті
На Мальті 28 жовтня відбулася третя зустріч радників із питань національної безпеки та радників із зовнішньої політики стосовно імплементації Укр...
Світ 31 жовтня 2023, 09:16 (e-news.com.ua)
Церемонія вручення Золотого м яча-2023: як це було Церемонія вручення Золотого м'яча-2023: як це було
До вашої уваги запис прямої трансляції церемонії вручення нагороди Золотий м'яч-2023.
Футбол 31 жовтня 2023, 09:07 (football.ua)
Бекхем: Зробимо все можливе, щоб відсвяткувати з Мессі його Золотий м яч так, як прийнято в Маямі Бекхем: Зробимо все можливе, щоб відсвяткувати з Мессі його Золотий м'яч так, як прийнято в Маямі
Співвласник Інтер Маямі планує влаштувати кучну вечірку з приводу виграшу аргентинцем його восьмого Золотого м'яча.
Футбол 31 жовтня 2023, 09:34 (football.ua)
Нудота під час менструації: що змушує вас почуватися погано, коли настає менструація Нудота під час менструації: що змушує вас почуватися погано, коли настає менструація
Період між овуляцією та початком менструації може супроводжуватися низкою симптомів, які називаються симптомами передменструального синдрому (ПМС...
Здоров'я 31 жовтня 2023, 09:57 (NeBoley.com.ua)
Чигринський: Уже видно малюнок та ідеї Пушича — він у Шахтарі невипадково Чигринський: Уже видно малюнок та ідеї Пушича — він у Шахтарі невипадково
Досвідчений центрбек "гірників" висловився про перемогу над Вікторією у Кубку України.
Футбол 31 жовтня 2023, 10:01 (football.ua)
Мессі: Моя кар єра в ПСЖ склалася не так, як я очікував Мессі: Моя кар'єра в ПСЖ склалася не так, як я очікував
Лео висловився про період кар'єри в ПСЖ.
Футбол 31 жовтня 2023, 10:08 (football.ua)
Назарина: Пушич любить контроль і вимагає грати з розумом Назарина: Пушич любить контроль і вимагає грати з розумом
Футболіст Шахтаря висловився після матчу з Вікторією.
Футбол 31 жовтня 2023, 10:43 (football.ua)
Мілан звільнить Піолі у разі невиходу з групи Ліги чемпіонів Мілан звільнить Піолі у разі невиходу з групи Ліги чемпіонів
"Россонері" стартували в груповому етапі ЛЧ з двох нічиїх та однієї поразки.
Футбол 31 жовтня 2023, 11:06 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском