Архів новин 

новини: 18 травня 2022 у рубриці:  

Зона бойових дій поширилася ще на чотири громади у двох областях

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України поновило актуальний перелік громад у зонах бойових дій, на тимчасово окупованих та оточених територіях.
Суспільство 18 травня 2022, 03:23 (glavnoe.ua)

Медики з ясовують, чого потребує печінка Медики з'ясовують, чого потребує печінка
Печінка – один із найважливіших органів людського організму, природний фільтр, що стоїть на сторожі нашого здоров'я. На цей орган випадає величез...
Здоров'я 18 травня 2022, 02:42 (e-news.com.ua)
Холера та інші потенційні інфекції на окупованих територіях України: ВООЗ готується до боротьби Холера та інші потенційні інфекції на окупованих територіях України: ВООЗ готується до боротьби
За даними ВООЗ, у Маріуполі зараз каналізаційна вода змішується з питною.
Україна 18 травня 2022, 02:30 (Зеркало недели)
NYT: Росія 10 років будувала нову армію, війна в Україні показала гіркий результат цих зусиль NYT: Росія 10 років будувала нову армію, війна в Україні показала гіркий результат цих зусиль
Москва витратила велику кількість часу та ресурсів, намагаючись перетворити свою армію з радянської на сучасну силу, але їй це не вдалося з багат...
Світ 18 травня 2022, 02:26 (Зеркало недели)
У Донецькій області звільнено два населені пункти У Донецькій області звільнено два населені пункти
Підрозділи українських військ звільнили від російських окупантів населені пункти Вугледар та Велика Новосілка Донецької області, повідомив голова...
Політика 18 травня 2022, 02:37 (glavnoe.ua)
Війна, день 83. Евакуаційна місія з Азовсталі триває, нею керують наші військові і розвідники Війна, день 83. Евакуаційна місія з Азовсталі триває, нею керують наші військові і розвідники
До вашої уваги інформація щодо вторгнення російських оккупантів в Україну за підсумками 17 травня.
Футбол 18 травня 2022, 02:24 (football.ua)
Когнітивні порушення пов язані з високим ризиком інсульту Когнітивні порушення пов'язані з високим ризиком інсульту
Дослідники зі США, Тайваню та Південної Кореї виявили, що у пацієнтів з когнітивними порушеннями ризик інсульту в майбутньому вищий на 39% порівн...
Здоров'я 18 травня 2022, 02:21 (e-news.com.ua)
Медиками названо аюрведичні засоби для схуднення Медиками названо аюрведичні засоби для схуднення
Ви серйозно ставитеся до схуднення, але водночас хочете покращити загальний стан здоров'я? Тоді Вам потрібно звернутися до аюрведичних засобів та...
Здоров'я 18 травня 2022, 02:06 (e-news.com.ua)
Україна обіграла  Україна обіграла "
України впоралися з італійським клубом.
Спорт 18 травня 2022, 01:47 (Зеркало недели)
Чим корисні маски на основі глини? Чим корисні маски на основі глини?
Дуже багато професійних масок як основний компонент містять лікувальну глину. Глина має пористу структуру і діє як губка: вбирає в себе токсини і...
Здоров'я 18 травня 2022, 01:43 (e-news.com.ua)
Рієка - Україна: де дивитися товариський матч та ставки букмекерів Рієка - Україна: де дивитися товариський матч та ставки букмекерів
У середу, 18 травня, збірна України проведе третій контрольний спаринг у рамках підготовки до плей-офф відбору на Чемпіонат світу-2022 у Катарі..
Спорт 18 травня 2022, 02:05 (ТСН.ua)
Управління соціального захисту Харкова починають проводити прийом громадян Управління соціального захисту Харкова починають проводити прийом громадян
Управління соціального захисту населення міста Харкова в середу, 18 травня, розпочинають прийом громадян за попереднім записом, повідомляє прес-с...
Суспільство 18 травня 2022, 01:20 (glavnoe.ua)
Російські війська обстріляли Печеніги, поранено одну людину Російські війська обстріляли Печеніги, поранено одну людину
Сьогодні у Харкові не було жодного обстрілу. "
Події 18 травня 2022, 01:16 (glavnoe.ua)
Латвія припинить співпрацю з Росією у сфері культури Латвія припинить співпрацю з Росією у сфері культури
Крім окремої категорії представників РФ.
Політика 18 травня 2022, 00:45 (Зеркало недели)
Фахівці розповіли, чи можна їсти перед нічним сном Фахівці розповіли, чи можна їсти перед нічним сном
Схильність до нічних перекусів можна пояснити. Якщо в нічний час у вас виникає бажання сходити на кухню за чимось смачненьким, то це неспроста, ...
Здоров'я 18 травня 2022, 00:22 (e-news.com.ua)
Экс-первая ракетка Украины успешно стартовал на турнире в Казахстане Экс-первая ракетка Украины успешно стартовал на турнире в Казахстане
Украинский теннисист Илья Марченко с победы начал выступление на турнире ATP Challenger Tour в Шымкенте.
Спорт 18 травня 2022, 00:25 (ТСН.ua)
Петраков: У матчі з Рієкою зіграють 11 нових гравців Петраков: У матчі з Рієкою зіграють 11 нових гравців
Головний тренер національної команди — про поєдинок проти Емполі.
Футбол 18 травня 2022, 00:27 (football.ua)
ЄС не допустить, щоб Україна закінчила зброю ЄС не допустить, щоб Україна закінчила зброю
Зараз війна Росії проти України перебуває в поворотній точці, і Євросоюз не дозволить, щоб Україна закінчила зброю. Про це заявив верховний предс...
Політика 18 травня 2022, 00:54 (glavnoe.ua)
Емполі – Україна 1:3 Відео голів та огляд матчу Емполі – Україна 1:3 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку.
Футбол 18 травня 2022, 00:39 (football.ua)
В Харькове откроются ЦНАПы В Харькове откроются ЦНАПы
В среду, 18 мая, в Харькове открываются ЦНАПы - (Центри надання адміністративних послуг). Об этом сообщил Харьковский городской голова Игорпь Тер...