Архів новин 

новини: 13 травня 2022 у рубриці:  

Макрон обговорив створення «європейської політичної спільноти» з лідерами кількох країн

Питання щодо створення нової організації планують розглянути на рівні Європейської ради.
Політика 13 травня 2022, 08:58 (Зеркало недели)

Переселенка з Чернігова шиє та продає іграшкових бойових гусей Переселенка з Чернігова шиє та продає іграшкових бойових гусей
Ідея народилася завдяки жартівливій пісні Лесі Нікітюк.
Світ 13 травня 2022, 08:31 (Зеркало недели)
Австрія загрожує відібрати у  Австрія загрожує відібрати у "
Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер заявив, що якщо "
Світ 13 травня 2022, 08:27 (Зеркало недели)
Реал — Леванте 6:0 Відео голів та огляд матчу Реал — Леванте 6:0 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Іспанії.
Футбол 13 травня 2022, 07:46 (football.ua)
Американські вчені знайшли одну з причин заїкання Американські вчені знайшли одну з причин заїкання
Група дослідників з Каліфорнійського інституту в США знайшла доказ того, що астроцити відіграють роль у появі та розвитку заїкання у дітей. Біоло...
Здоров'я 13 травня 2022, 08:23 (e-news.com.ua)
Лунін проведе другий матч за Реал у поточному сезоні – проти Кадіса Лунін проведе другий матч за Реал у поточному сезоні – проти Кадіса
23-річний українець дебютував у складі "вершкових" у Ла Лізі у матчі проти Атлетіко.
Футбол 13 травня 2022, 08:15 (football.ua)
Нове покоління суперпродуктів на підході Нове покоління суперпродуктів на підході
Вчені можуть незабаром створити нове покоління суперпродуктів, які дозволять ефективно запобігати цукровому діабету та серцево-судинним захворюва...
Здоров'я 13 травня 2022, 06:08 (e-news.com.ua)
Метабіотики: нове слово у профілактиці порушень травлення Метабіотики: нове слово у профілактиці порушень травлення
Те, що людина живе у симбіозі з деякими видами бактерій та вірусів, знає, напевно, кожен, хто хоч трохи цікавиться своїм здоров'ям. Але далеко не...
Здоров'я 13 травня 2022, 07:09 (e-news.com.ua)
Масові поховання навколо Маріуполя продовжують збільшуватись Масові поховання навколо Маріуполя продовжують збільшуватись
Журналісти " Нові місця поховань у травні виявили у населених пунктах Старий Крим та Виноградне у Донецькій області.
Події 13 травня 2022, 07:27 (glavnoe.ua)
У  У "
Українець покине клуб улітку.
Спорт 13 травня 2022, 07:24 (Зеркало недели)
Лікарі пояснили, про що може свідчити постійна втома Лікарі пояснили, про що може свідчити постійна втома
Спали більше десяти годин, а все ще відчуваєте себе жахливо? Ви не одні такі. З трудовими зобов’язаннями, турботою про дітей і домашніми справами...
Здоров'я 13 травня 2022, 06:47 (e-news.com.ua)
Леванте втратив шанси залишитися в Ла Лізі Леванте втратив шанси залишитися в Ла Лізі
Клуб з Валенсії вилетів у Сегунду вчетверте в XXI столітті.
Футбол 13 травня 2022, 07:16 (football.ua)
Збірна України повернулася до тренувального табору у Словенії Збірна України повернулася до тренувального табору у Словенії
Сьогодні "жовто-сині" продовжать підготовку до матчу плей-офф відбору ЧС-2022 проти Шотландії.
Футбол 13 травня 2022, 07:33 (football.ua)
Оплата російського газу рублями - пряме порушення санкцій Оплата російського газу рублями - пряме порушення санкцій
Євросоюз не змінює своєї позиції щодо оплат «Газпрому».
Економіка 13 травня 2022, 00:42 (Зеркало недели)
Збірна України з футболу пробилася у фінал Дефлімпіади Збірна України з футболу пробилася у фінал Дефлімпіади
Збірна України з футболу впевнено обіграла Туреччину і зіграє у фіналі дефлімпійських ігор, що тривають, у бразильському місті Кашіас-ду-Сул.
Спорт 13 травня 2022, 00:31 (ТСН.ua)
Atlantic Council: Контрнаступ ЗСУ біля Харкова ефективніший, ніж будь-який наступ Росії за місяць Atlantic Council: Контрнаступ ЗСУ біля Харкова ефективніший, ніж будь-який наступ Росії за місяць
Експерти вважають, що, незважаючи на всі обстріли Одеси, у російської армії не буде можливостей розпочати наступ на півдні найближчим часом.
Україна 13 травня 2022, 01:09 (Зеркало недели)
За час бойових дій з 24 лютого російські війська зруйнували 570 закладів охорони здоров я За час бойових дій з 24 лютого російські війська зруйнували 570 закладів охорони здоров'я
Глава держави назвав командирів, які віддають такі накази, невиліковно хворими.
Політика 13 травня 2022, 00:58 (Зеркало недели)
Як азартна індустрія підтримує Україну? Як азартна індустрія підтримує Україну?
Військова агресія РФ щодо України кардинально змінила не лише повсякденне життя українців, а й реалії бізнесу. У той час, коли звичайні люди пішл...
Суспільство 13 травня 2022, 00:50 (glavnoe.ua)
Україна веде переговори про обмін 38 тяжко поранених бійців з  Україна веде переговори про обмін 38 тяжко поранених бійців з "
Координатор дій з гуманітарних коридорів від Офісу президента Тетяна Ломакіна заявила, що переговори про евакуацію медиків та поранених з територ...
Події 13 травня 2022, 00:50 (glavnoe.ua)
Ворог продовжує наступальні дії на Донбасі, - Генштаб ЗСУ Ворог продовжує наступальні дії на Донбасі, - Генштаб ЗСУ
Окупанти продовжують повномасштабне вторгнення в Україну та не припиняють ведення наступальних дій у Східній операційній зоні.
Події 13 травня 2022, 01:09 (glavnoe.ua)
Хакери ФСБ здійснюють нову кібератаку на Україну Хакери ФСБ здійснюють нову кібератаку на Україну
Хакерське угруповання UAC-0010 (Armageddon), пов'язане з ФСБ Росії, здійснює нову кібератаку на Україну, використовуючи тему окупованого Херсона.
Події 13 травня 2022, 01:13 (glavnoe.ua)
Джамала отримала престижну нагороду від Атлантичної ради США:  Джамала отримала престижну нагороду від Атлантичної ради США: "
З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну співачка Джамала їздить країнами світу, дає благодійні концерти та публічно говорить про зв...
Світські хроніки 13 травня 2022, 04:04 (ТСН.ua)
Які люди народжуються негарними Які люди народжуються негарними
Чому одні люди здаються зовні привабливими, тоді як інші зовсім не викликають аналогічного інтересу? Дослідники висунули цікаву гіпотезу, що дає ...
Здоров'я 13 травня 2022, 03:59 (e-news.com.ua)
Коли дають направлення на МР-ангіографію судин головного мозку Коли дають направлення на МР-ангіографію судин головного мозку
Будь-яке дослідження передбачає попередню консультацію з лікарем, щоб припустити область пошуків захворювання. Відправитися на обстеження можна і...
Здоров'я 13 травня 2022, 06:06 (e-news.com.ua)
Найчастіша причина смерті дітей від харчової алергії Найчастіша причина смерті дітей від харчової алергії
Вчені оголосили вживання коров’ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії. Дослідження було опубліковане в The British M...
Здоров'я 13 травня 2022, 00:51 (e-news.com.ua)
Реал розгромив Леванте Реал розгромив Леванте
Завершився останній матч четверга у чемпіонаті Іспанії.
Футбол 13 травня 2022, 00:51 (football.ua)
Участница скандальной панк-группы Pussy Riot Мария Алехина сбежала из России в куртке службы курьерской доставки еды Участница скандальной панк-группы Pussy Riot Мария Алехина сбежала из России в куртке службы курьерской доставки еды
Алехина решила покинуть Россию, после того как власти пригрозили отправить ее в колонию к уголовникам
Світ 13 травня 2022, 02:47 (Зеркало недели)
Війна, день 78. Російська армія продовжує здійснювати штурмові дії на кількох напрямках Донбасу, але жодного успіху не має Війна, день 78. Російська армія продовжує здійснювати штурмові дії на кількох напрямках Донбасу, але жодного успіху не має
До вашої уваги інформація щодо вторгнення російських оккупантів в Україну за підсумками 12 травня.
Футбол 13 травня 2022, 06:02 (football.ua)
Хмара тегів