Архів новин 

новини: 24 вересня 2020 у рубриці:  

Український футболіст вивів вірменський клуб в плей-офф раунд Ліги Європи: відео голу

Сергій Вакуленко забив переможний гол у ворота словенської "
Спорт 24 вересня 2020, 23:00 (ТСН.ua)

Годін попрощався з Інтером Годін попрощався з Інтером
Захисник перебрався в Кальярі через рік після переходу до складу "
Футбол 24 вересня 2020, 22:58 (football.ua)
Хрускіт в колінах: провісник артрозу суглобів Хрускіт в колінах: провісник артрозу суглобів
Вчені з Медичного коледжу Бейлора (Техас, США) підтвердили, що хрест в колінних суглобах асоціюється з підвищеним ризиком артрозу, і може бути ра...
Здоров'я 24 вересня 2020, 20:25 (e-news.com.ua)
Давно не летали? Как избежать проблем из-за новшеств регистрации на рейс в 2020 году Давно не летали? Как избежать проблем из-за новшеств регистрации на рейс в 2020 году
Все больше авиакомпаний вводит плату за регистрацию в аэропорту. Это позволяет им экономить ресурсы, оплачивая работу меньшего количества стоек, ...
Суспільство 24 вересня 2020, 19:23 (glavnoe.ua)
УЄФА назвав дату фінального турніру Ліги націй і претендентів на його проведення УЄФА назвав дату фінального турніру Ліги націй і претендентів на його проведення
Другий переможець турніру визначиться в жовтні наступного року.
Футбол 24 вересня 2020, 21:52 (football.ua)
Влад Яма рассказал, как делал предложение любимой и признался, почему боялся женитьбы Влад Яма рассказал, как делал предложение любимой и признался, почему боялся женитьбы
Хореограф решился на семейную жизнь через 8 лет встречаний с Лилианой.
Світські хроніки 24 вересня 2020, 21:15 (ТСН.ua)
Злоякісна пухлина: що важливо знати Злоякісна пухлина: що важливо знати
Злоякісна пухлина - це автономний патологічний прогресуючий процес, не передбачений планом будови і функціонування організму і представляє собою ...
Здоров'я 24 вересня 2020, 15:47 (e-news.com.ua)
Челсі оголосив про придбання Менді Челсі оголосив про придбання Менді
Сенегальський воротар приєднався до "
Футбол 24 вересня 2020, 15:43 (football.ua)
Показ в digital-галереи и фантастические герои: в Киеве состоялась презентация шоу  Маскарад Показ в digital-галереи и фантастические герои: в Киеве состоялась презентация шоу "Маскарад"
Мероприятие состоялось на уютном внутреннем дворе арт-галереи ArtArea.
Світські хроніки 24 вересня 2020, 16:44 (ТСН.ua)
Як правильно вибирати корисний йогурт Як правильно вибирати корисний йогурт
Йогурт корисний продукт для здоров'я, але не весь. Як заходи профілактики, особливо зараз, під час сезону простуд і ГРВІ, бажано регулярно вживат...
Здоров'я 24 вересня 2020, 17:58 (e-news.com.ua)
Не бувати перемир я: на Донбасі бойовики 3 рази порушили  Не бувати перемир'я: на Донбасі бойовики 3 рази порушили "
На тимчасово окупованих проросійськими найманцями територіях Донецької області українські військовослужбовці зафіксували три порушення " Про це п...
Події 24 вересня 2020, 19:09 (УРА-Информ)
Ассия Ахат к 25-летию хита Ирины Билык  Ти мій  записала на него кавер Ассия Ахат к 25-летию хита Ирины Билык "Ти мій" записала на него кавер
Скрипачка подарила новое звучание известной песни своей коллеги.
Світські хроніки 24 вересня 2020, 18:13 (ТСН.ua)
Бесстрашный Павел Зибров с оружием в руках появился в комиксе Бесстрашный Павел Зибров с оружием в руках появился в комиксе
Пользователи увидят комикс в следующем году.
Світські хроніки 24 вересня 2020, 18:13 (ТСН.ua)
Безуса видалили з поля в матчі з Динамо Безуса видалили з поля в матчі з Динамо
Хавбек збірної України пропустить матч-відповідь у Києві.
Футбол 24 вересня 2020, 05:33 (football.ua)
Про головне на Головному за 23 вересня 2020 Про головне на Головному за 23 вересня 2020
" Прогнозовано ним став нинішній міський голова Геннадій Кернес.
Політика 24 вересня 2020, 04:22 (glavnoe.ua)
Про що свідчить поява судинної сітки на ногах Про що свідчить поява судинної сітки на ногах
Судинна сітка на ногах найчастіше зустрічається у жінок після 40 років. Проте, таке «прикраса» можна зустріти на ногах молодих жінок і навіть на ...
Здоров'я 24 вересня 2020, 06:37 (e-news.com.ua)
Тисячі протестуючих вийшли в центр Мінська. Їх зустріли водометами Тисячі протестуючих вийшли в центр Мінська. Їх зустріли водометами
Олександр Лукашенко 23 вересня набув посаду президента Білорусі. В атмосфері секретності він став главою республіки в шостий раз. Дата інавгураці...
Суспільство 24 вересня 2020, 07:52 (glavnoe.ua)
Де Піна: У матчі-відповіді Динамо потрібно діяти ще краще Де Піна: У матчі-відповіді Динамо потрібно діяти ще краще
Хавбек прокоментував перемогу над бельгійським клубом.
Футбол 24 вересня 2020, 09:02 (football.ua)
Вчені довели користь зеленого світла при лікуванні мігрені Вчені довели користь зеленого світла при лікуванні мігрені
Американські вчені довели, що зелене світло допомагає швидше позбутися від мігрені і головного болю.
Здоров'я 24 вересня 2020, 09:01 (NeBoley.com.ua)
Трохи більше 2,5 тис. іноземців в цьому році отримали українське громадянство Трохи більше 2,5 тис. іноземців в цьому році отримали українське громадянство
З початку цього року українське громадянство отримали 2 587 іноземців. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Державної міграційної сл...
Суспільство 24 вересня 2020, 10:15 (glavnoe.ua)
У Канаді заявили про другу хвилю COVID-19 У Канаді заявили про другу хвилю COVID-19
В Канаду вже прийшла друга хвиля коронавируса нового типу, заявив прем'єр-міністр країни Джастін Трюдо в ході звернення до нації.
Суспільство 24 вересня 2020, 10:11 (glavnoe.ua)
У держбюджеті-2021 передбачать кошти на лабораторії з розробки вакцин У держбюджеті-2021 передбачать кошти на лабораторії з розробки вакцин
Президент України Володимир Зеленський заявляє, що в Державному бюджеті на 2021 рік мають бути закладені кошти на створення сучасної біологічної ...
Україна 24 вересня 2020, 12:27 (e-news.com.ua)
Продажные военкомы - бич не только Украины: новый скандал в России Продажные военкомы - бич не только Украины: новый скандал в России
В российском хоккее разгорается скандал, связанный с дачей взяток за освобождение юных хоккеистов от призыва, сообщает "Спорт-экспресс".
Події 24 вересня 2020, 10:13 (glavnoe.ua)
Командующий Нацгвардии с рабочим визитом посетил воинские части Львова Командующий Нацгвардии с рабочим визитом посетил воинские части Львова
Накануне визита на украинско-американские учения «Репид Трайдент -2020» командующий Национальной гвардии Украины генерал-полковник Николай Балан ...
Суспільство 24 вересня 2020, 12:04 (glavnoe.ua)
Алібеков: Луческу сказав, що буде стежити за мною в Уфі Алібеков: Луческу сказав, що буде стежити за мною в Уфі
Хавбек прокоментував свій відхід з київського клубу.
Футбол 24 вересня 2020, 14:35 (football.ua)
Скончался раненый снайпером боец 503-го отдельного батальона морской пехоты Скончался раненый снайпером боец 503-го отдельного батальона морской пехоты
Об этом сообщается на странице воинского формирования в соцсети.
Суспільство 24 вересня 2020, 13:54 (glavnoe.ua)
Ляшко розповів, що масове щеплення від COVID-19 можливе вже у червні 2021 року Ляшко розповів, що масове щеплення від COVID-19 можливе вже у червні 2021 року
Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що масове щеплення від коронавірусу очікується навесні-влітку 2021 року. Як повідомив В...