Архів новин 

новини: 25 березня 2018 у рубриці:  

Оля Полякова зізналася, від кого у неї довгі ноги і пухкі губи

Співачка познайомила всіх зі своєю мамою.
Світські хроніки 25 березня 2018, 08:02 (ТСН.ua)

Джан не зіграє проти збірної Бразилії Джан не зіграє проти збірної Бразилії
Півзахисник Ліверпуля Емре Джан не зможе допомогти національній збірній в матчі з Бразилією.
Футбол 25 березня 2018, 07:29 (football.ua)
Виявлено взаємозв язок між мігренню і зайвою вагою Виявлено взаємозв'язок між мігренню і зайвою вагою
Ще одна причина позбутися зайвої ваги.
Здоров'я 25 березня 2018, 02:13 (NeBoley.com.ua)
8 продуктів, що викликають неприємний запах з рота 8 продуктів, що викликають неприємний запах з рота
Стоматологи назвали 8 продуктів харчування, які викликають неприємний запах з рота.
Здоров'я 25 березня 2018, 01:52 (NeBoley.com.ua)
ПСЖ почав переговори з представниками Конте - Guardian ПСЖ почав переговори з представниками Конте - Guardian
Головний тренер Челсі Антоніо Конте може очолити Парі Сен-Жермен вже майбутнім літом.
Футбол 25 березня 2018, 01:28 (football.ua)
Чилі обіграла Швецію Чилі обіграла Швецію
Вашій увазі результат товариського матчу між збірними Швеції та Чилі (1: 2).
Футбол 25 березня 2018, 00:38 (football.ua)
Ордець: Потрібно обов язково обігравати Японію Ордець: Потрібно обов'язково обігравати Японію
Захисник збірної України Іван Ордець прокоментував нічию в товариському матчі проти Саудівської Аравії (1: 1).
Футбол 25 березня 2018, 00:29 (football.ua)
Пасторе: Мій час в ПСЖ добігає кінця Пасторе: Мій час в ПСЖ добігає кінця
Півзахисник Парі Сен-Жермен Хав'єр Пасторе підтвердив, що влітку він змінить команду.
Футбол 25 березня 2018, 00:50 (football.ua)
Де Брюйне: Тактика - це турбота тренера Де Брюйне: Тактика - це турбота тренера
Півзахисник Манчестер Сіті Кевін де Брейне вважає, що збірна Бельгії не може грати так, як і Манчестер Сіті.
Футбол 25 березня 2018, 00:50 (football.ua)
Тухель відмовив Баварії і очолить інший топ-клуб - Bild Тухель відмовив Баварії і очолить інший топ-клуб - Bild
Німецький тренер Томас Тухель відмовився стати новим головним тренером мюнхенської Баварії.
Футбол 25 березня 2018, 01:08 (football.ua)
Вагомі причини не відвідувати спортзал Вагомі причини не відвідувати спортзал
Відмовка № 1: У мене немає часу на тренування. Найчастіше дефіцит часу - це лише ілюзія. Навіть самі зайняті люди - політики і бізнес-леді - вик...
Спорт 25 березня 2018, 01:03 (e-news.com.ua)
Як потрібно харчуватися, якщо ви отруїлися Як потрібно харчуватися, якщо ви отруїлися
Харчове отруєння є гострим захворюванням, яке не оминуло жодного представника людства. Основна причина його виникнення - потрапляння в організм л...
Здоров'я 25 березня 2018, 01:03 (e-news.com.ua)
Вчені розповіли про користь голодування Вчені розповіли про користь голодування
В ході досліджень фахівці Пеннінгтонского університету в США виявили, що за допомогою невеликого голодування можна уповільнити процеси старіння в...
Здоров'я 25 березня 2018, 01:23 (NeBoley.com.ua)
Головні правила бігу без шкоди для здоров я Головні правила бігу без шкоди для здоров'я
У світі набирає велику популярність здоровий спосіб життя, який включає фізичні вправи.
Здоров'я 25 березня 2018, 01:15 (NeBoley.com.ua)
Виталий Портников: Запад наконец осознал уровень угрозы Виталий Портников: Запад наконец осознал уровень угрозы
Західні медіа публікують інформацію щодо можливості вигнання російських дипломатів відразу 20 країнами Європейського союзу та Сполученими Штатами...
Політика 25 березня 2018, 00:38 (glavnoe.ua)
Румунія обіграла Ізраїль в товариському матчі Румунія обіграла Ізраїль в товариському матчі
Збірна Румунії переграла на виїзді Ізраїль з рахунком 2: 1 в товариському матчі.
Футбол 25 березня 2018, 00:16 (football.ua)
Ібрагімович зароблятиме в ЛА Гелаксі в 18 разів менше, ніж отримував в МЮ Ібрагімович зароблятиме в ЛА Гелаксі в 18 разів менше, ніж отримував в МЮ
Приєднавшись до Лос-Анджелес Гелаксі, нападник Златан Ібрагімович пішов на значне зниження зарплати.
Футбол 25 березня 2018, 00:10 (football.ua)
Как Минздрав убивает доступную диагностику Как Минздрав убивает доступную диагностику
В очередной раз мы обсуждаем указ Минздрава.
Здоров'я 25 березня 2018, 00:12 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів