Архів новин 

новини: 15 березня 2018 у рубриці:  

Стартував продаж квитків на фінал Ліги чемпіонів в Києві: найдешевший від 2 тисяч гривень

Можливість подати заявку на пропуск на матч можна з 15-го по 22-е березня.
Спорт 15 березня 2018, 17:37 (ТСН.ua)

Ефективні методи зниження рівня цукру в крові Ефективні методи зниження рівня цукру в крові
Рівень глюкози в крові необхідно зберігати в нормі і не допускати його зниження, а також підвищення.
Здоров'я 15 березня 2018, 17:00 (NeBoley.com.ua)
Мончі: Перемогли Шахтар - здорово, але треба думати про майбутнє Мончі: Перемогли Шахтар - здорово, але треба думати про майбутнє
Спортивний директор Роми Мончі розповів про проблеми команди і шляхи їх вирішення.
Футбол 15 березня 2018, 16:50 (football.ua)
В Харькове спецназовцы-гвардейцы изучают тактическую медицину В Харькове спецназовцы-гвардейцы изучают тактическую медицину
Військовослужбовці окремого загону спеціального призначення Східного територіального управління проходять триденні курси з тактичної медицини за ...
Суспільство 15 березня 2018, 16:46 (glavnoe.ua)
 Мафія готується до стрибка . Портников попередив українців про дуже серйозну загрозу "Мафія готується до стрибка". Портников попередив українців про дуже серйозну загрозу
Як пише в статті для еспресо. ТВ політолог Віталій Портников, мафія є більш серйозною загрозою, ніж українські олігархи.
Суспільство 15 березня 2018, 16:17 (glavnoe.ua)
Без Кагави, але з Хондою: збірна Японії назвала склад на Україну Без Кагави, але з Хондою: збірна Японії назвала склад на Україну
Стала відома заявка збірної Японії на майбутні товариські матчі.
Футбол 15 березня 2018, 15:49 (football.ua)
Помста чи ...? У разведкомпаніі США зробили несподіваний висновок з приводу отруєння Скрипаля Помста чи ...? У разведкомпаніі США зробили несподіваний висновок з приводу отруєння Скрипаля
Приватна американська розвідувально-аналітична компанія Stratfor зазначила, що замах на смерть російського шпигуна-перебіжчика Сергія Скрипаля не...
Політика 15 березня 2018, 15:40 (glavnoe.ua)
Драченко: Завдання Зірки - зберегти прописку в Прем єр-лізі Драченко: Завдання Зірки - зберегти прописку в Прем'єр-лізі
Захисник Зірки Маrсім Драченко розповів про цілі кропивничан на сезон.
Футбол 15 березня 2018, 15:35 (football.ua)
Україна опустилася в світовому рейтингу щастя Україна опустилася в світовому рейтингу щастя
Згідно з доповіддю World Happiness Report 2018 Україна зайняла 138-е місце між Суданом і Того. Україна зайняла 138-е місце з 156 можливих у рейт...
Україна 15 березня 2018, 15:31 (e-news.com.ua)
Родченков ходив в чужих штанах Родченков ходив в чужих штанах
Екс-глава Московської антидопінгової лабораторії поводився дивно на Іграх в Пекіні.
Спорт 15 березня 2018, 15:26 (YTPO.ru)
УЄФА покарає Рому за болл-бою, якого штовхнув Феррейра УЄФА покарає Рому за болл-бою, якого штовхнув Феррейра
Дисциплінарний комітет Європейського футбольного союзу оштрафує Рому за поведінку болл-боїв на Стадіо Олімпіко під час матчу 1/8 фіналу Ліги чемп...
Футбол 15 березня 2018, 15:16 (football.ua)
Регіна Тодоренко розсекретила таємничого обранця Регіна Тодоренко розсекретила таємничого обранця
За словами Регіна Тодоренко, її новий коханий - відомий співак. Так, в одному з недавніх інтерв'ю телеведуча вперше відверто розповіла про своє ...
Шоу-бізнес 15 березня 2018, 15:14 (tv.ua)
Глава Міноборони Британії зажадав від РФ  заткнутися Глава Міноборони Британії зажадав від РФ "заткнутися"
Британці обурилися висилку своїх дипломатів з Росії.
Політика 15 березня 2018, 15:08 (YTPO.ru)
Як почати тренуватися і не кинути Як почати тренуватися і не кинути
Поради, які допоможуть тобі налаштуватися на спортивну хвилю.
Спорт 15 березня 2018, 15:06 (NeBoley.com.ua)
Американські сенатори посварилися через російського газу Американські сенатори посварилися через російського газу
Політики в США обурені поставками палива з Ямалу.
Економіка 15 березня 2018, 14:52 (YTPO.ru)
Світу загрожує катастрофа Світу загрожує катастрофа
Глобальний борг зріс до рекордних розмірів - міхур ось-ось лопне.
Економіка 15 березня 2018, 13:08 (YTPO.ru)
Що станеться з тілом, якщо стояти в планці кожен день? Що станеться з тілом, якщо стояти в планці кожен день?
Підготуватися до сезону бікіні за 5 хвилин в день стало можливим.
Спорт 15 березня 2018, 13:20 (NeBoley.com.ua)
 Зірка  підписала двох новачків-легіонерів "Зірка" підписала двох новачків-легіонерів
Умови контрактів не повідомляються.
Спорт 15 березня 2018, 13:41 (ТСН.ua)
Як зберегти чоловіче здоров я Як зберегти чоловіче здоров'я
Інтимне здоров'я відіграє велику роль в житті чоловіка. Всі чоловіки бажають протягом тривалого часу зберегти свою чоловічу силу і залишатися для...
Здоров'я 15 березня 2018, 13:38 (Sex-news.ru)
Дедечко: Мені вдавалося перемагати Шахтар, так чому б не повторити це знову з Маріуполем? Дедечко: Мені вдавалося перемагати Шахтар, так чому б не повторити це знову з Маріуполем?
Півзахисник Маріуполя Денис Дедечко в коментарі Football. ua поділився своїми очікуваннями від майбутнього в неділю в Харкові матчу проти Шахтаря.
Футбол 15 березня 2018, 14:04 (football.ua)
Шість правил здорового схуднення Шість правил здорового схуднення
Для людини абсолютно нормально 7-8 годин знаходитися на ногах.
Здоров'я 15 березня 2018, 13:58 (NeBoley.com.ua)
Москва позбавиться від британських дипломатів Москва позбавиться від британських дипломатів
Росія жорстко відповіла Королівству.
Політика 15 березня 2018, 13:54 (YTPO.ru)
Чи не довезли Путіну? У Росії з літака випали сотні золотих 20-кілограмових злитків Чи не довезли Путіну? У Росії з літака випали сотні золотих 20-кілограмових злитків
Як розповіли в прес-службі аеропорту, літак належав авіакомпанії Нимбус. До вильоту його готували техніки, які входять до складу екіпажу судна.
Події 15 березня 2018, 14:30 (glavnoe.ua)
Портников: Які кульбіти тепер буде виробляти Трамп? Портников: Які кульбіти тепер буде виробляти Трамп?
Відставку державного секретаря Сполучених Штатів Рекса Тіллерсона навряд чи можна вважати справжньою політичною сенсацією. Про цю відставку говор...
Політика 15 березня 2018, 14:27 (glavnoe.ua)
Путін розкрив свій головний секрет Путін розкрив свій головний секрет
Президент Росії поділився найпотаємнішим.
Політика 15 березня 2018, 14:21 (YTPO.ru)
Кадар: Не важливо, з яким рахунком, але ми повинні пройти в чвертьфінал Кадар: Не важливо, з яким рахунком, але ми повинні пройти в чвертьфінал
Захисник Динамо Тамаш Кадар прокоментував майбутній матч-відповідь Ліги Європи проти Лаціо.
Футбол 15 березня 2018, 14:12 (football.ua)
Тренування збірної України в Харкові буде відкритою для вболівальників Тренування збірної України в Харкові буде відкритою для вболівальників
Підопічні Андрія Шевченка почнуть свій перший збір в 2018 році в понеділок, 19 березня.
Футбол 15 березня 2018, 14:36 (football.ua)
Франція вступила в коаліцію з Великобританією у справі Скрипаля Франція вступила в коаліцію з Великобританією у справі Скрипаля
Париж підтримав обмежувальні заходи Лондона.
Політика 15 березня 2018, 14:36 (YTPO.ru)
Алонсо: На перерву ми могли піти за рахунку 2: 2 Алонсо: На перерву ми могли піти за рахунку 2: 2
Захисник Челсі Маркос Алонсо поділився впечатленіемі від матчу проти Барселони.
Футбол 15 березня 2018, 14:49 (football.ua)
Бойцам в Харьковский госпиталь нужны средства гигиены и туалетная бумага Бойцам в Харьковский госпиталь нужны средства гигиены и туалетная бумага
Об этом на своей странице в соцсети сообщают волонтеры группы Сестра милосердия АТО: