Архів новин 

новини: 29 червня 2017 у рубриці:  

ГПУ повідомила про підозру Сергію Курченко

Генеральна прокуратура направила Сергію Курченко повідомлення про підозру.
Україна 29 червня 2017, 02:07 (Odessa Daily)

На Харківщині пенсіонер поранив дружину і покінчив життя самогубством На Харківщині пенсіонер поранив дружину і покінчив життя самогубством
Вчора вночі в Харкові чоловік поранив жінку ножем, а сам наклав на себе руки.
Події 29 червня 2017, 01:58 (УРА-Информ)
На Донеччині вибухнув автомобіль зі співробітниками СБУ На Донеччині вибухнув автомобіль зі співробітниками СБУ
За підсумками вибуху авто на Донеччині один працівник СБУ загинув.
Події 29 червня 2017, 01:59 (УРА-Информ)
Поєдинок Кличко - Джошуа названий кращим в поточному році Поєдинок Кличко - Джошуа названий кращим в поточному році
Проведено проміжні підсумки боксерського року.
Спорт 29 червня 2017, 02:01 (ТСН.ua)
Бундестаг проголосує за одностатеві шлюби Бундестаг проголосує за одностатеві шлюби
В процесі засідання комітету Бундестагу 28-го червня був схвалений законопроект про легалізацію одностатевих шлюбів.
Політика 29 червня 2017, 02:01 (УРА-Информ)
Погляд на власне тіло зменшує больові відчуття Погляд на власне тіло зменшує больові відчуття
Відвернися - і все пройде, свідчили проти нас мами і бабусі, коли ми з жахом розглядали розбиту в кров коліно або поріз на пальці. І справді, зда...
Здоров'я 29 червня 2017, 01:44 (e-news.com.ua)
Москва відповість Вашингтону за російські дачі Москва відповість Вашингтону за російські дачі
Російська влада готують заходи у відповідь на арешт дипломатичної власності в США. За словами офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової, вон...
Політика 29 червня 2017, 01:48 (YTPO.ru)
Макларен ополчився на російський футбол Макларен ополчився на російський футбол
Відомий викривач застосування допінгу стверджує, що в WADA визнало підозрілими 155 допінг-проб російських футболістів. З дня на день очікуються р...
Спорт 29 червня 2017, 01:48 (YTPO.ru)
Symantec знайшла  вакцину  від вірусу-здирника Symantec знайшла "вакцину" від вірусу-здирника
Антивірусна компанія Symantec стверджує, що знайшла спосіб зупинити поширення вірусу, днем ??раніше заразив системи великих українських і російсь...
Наука та здоров'я 29 червня 2017, 01:49 (glavnoe.ua)
АТО: Обстріляні житлові квартали Красногоровки АТО: Обстріляні житлові квартали Красногоровки
Незважаючи на оголошене днями так зване "хлібне перемир'я", ситуація в районі проведення АТО залишається напруженою. Як повідомили в прес-центрі ...
Політика 29 червня 2017, 01:53 (glavnoe.ua)
Посли ЄС узгодили домовленості щодо торгівельних преференцій для України Посли ЄС узгодили домовленості щодо торгівельних преференцій для України
Комітет постійних представників країн-членів ЄС узгодив попередні домовленості про торгових преференції для України.
Економіка 29 червня 2017, 01:54 (glavnoe.ua)
Помер Майкл Бонд, автор книг про ведмежа Паддінгтоні Помер Майкл Бонд, автор книг про ведмежа Паддінгтоні
Англійський письменник і сценарист Майкл Бонд, автор серії книг про ведмежа Паддінгтоні, помер у віці 91 року.
Здоров'я 29 червня 2017, 01:56 (glavnoe.ua)
NYT: У секретній доповіді ФІФА містяться раніше невідомі подробиці, але немає явних доказів NYT: У секретній доповіді ФІФА містяться раніше невідомі подробиці, але немає явних доказів
"Секретна доповідь на 430 сторінках провокаційно відкриває покрив над, безсумнівно, негожим поведінкою деяких вищих функціонерів світового футбол...
Спорт 29 червня 2017, 01:56 (glavnoe.ua)
В Афінах проходить страйк збирачів сміття В Афінах проходить страйк збирачів сміття
В Афінах триває страйк збирачів сміття. Це призвело до появи гір відходів в центрі міста.
Суспільство 29 червня 2017, 01:39 (УРА-Информ)
Розповсюджувачі вірусу Petya прорахувалися з шантажем Розповсюджувачі вірусу Petya прорахувалися з шантажем
Ті, хто стоїть за запуском вірусу Petya. A хакери не будуть отримувати сповіщення від погодилися на викуп жертв кібератаки. Керівництво сервісу P...
Світ 29 червня 2017, 01:30 (GIGAMIR)
Анджеліна Джолі і Шарліз Терон не можуть поділити роль Анджеліна Джолі і Шарліз Терон не можуть поділити роль
Екс-дружина Бреда Пітта навмисно тягне час з відповіддю, щоб позлити Терон.
Україна 29 червня 2017, 01:28 (GIGAMIR)
Apple перестала підписувати iOS 10. 1, зробити відкат більше не можна Apple перестала підписувати iOS 10. 1, зробити відкат більше не можна
Слідом за релізом iOS 10. 2 минулого місяця компанія Apple перестала підписувати iOS 10. Це означає, що тепер повернутися на цю версію операційно...
Технології 29 червня 2017, 01:04 (InternetUA)
Хакери вимагають викуп від банків, погрожуючи потужними DDoS-атаками Хакери вимагають викуп від банків, погрожуючи потужними DDoS-атаками
Останнім часом небувалою популярністю у кіберзлочинців користуються програми-шифрувальники, що приносять дохід за рахунок вимагання. Яскравим при...
Технології 29 червня 2017, 01:04 (InternetUA)
Суд скасував заборону на діяльність Uber в другому за величиною місті Чехії Суд скасував заборону на діяльність Uber в другому за величиною місті Чехії
Чеський апеляційний суд у вівторок скасував заборону суду нижчої інстанції на роботу сервісу замовлення таксі Uber в Брно, другому за величиною м...
Технології 29 червня 2017, 01:37 (InternetUA)
Збиральна кампанія на півдні Одеської області почалася з сильним запізненням Збиральна кампанія на півдні Одеської області почалася з сильним запізненням
Збиральна кампанія-2017 розпочалася на півдні Одеської області з сильним запізненням - 20 червня, на десять днів пізніше, ніж у минулому році.
Україна 29 червня 2017, 01:37 (Odessa Daily)
Одеська митниця планує створити автомобільний хаб Одеська митниця планує створити автомобільний хаб
В Одесі буде створено механізм, коли за короткий проміжок часу власник придбаного за кордоном автомобіля зможе виїхати з території порту вже на р...
Україна 29 червня 2017, 01:28 (Odessa Daily)
Вірус Petya: кіберполіції більше тисячі разів повідомили про втручання в комп ютери Вірус Petya: кіберполіції більше тисячі разів повідомили про втручання в комп'ютери
За добу в Департамент кіберполіції НПУ надійшло понад тисячу повідомлень про незаконне втручання в роботу комп'ютерних мереж.
Україна 29 червня 2017, 01:19 (Odessa Daily)
Кіберполіції проанілізіровала завантажувальну частину вірусу-здирника Кіберполіції проанілізіровала завантажувальну частину вірусу-здирника
Кіберполіції проаналізувала завантажувальну частину вірусу-здирника "Petya. A ", і прийшла до висновку, що це модифікована версія раніше відомого...
Україна 29 червня 2017, 01:23 (Odessa Daily)
У Торецькому є загроза гуманітарної катастрофи У Торецькому є загроза гуманітарної катастрофи
В н. Торецькому зараз є загроза гуманітарної катастрофи.
Суспільство 29 червня 2017, 01:14 (УРА-Информ)
Недостатній сон викликає ожиріння у дітей Недостатній сон викликає ожиріння у дітей
Діти, довше сплять у вихідні, мають меншу ймовірність розвитку ожиріння. Дослідники з університету Кентуккі і університету Чикаго помістили спеці...
Здоров'я 29 червня 2017, 01:14 (NeBoley.com.ua)
Щоб не передати ожиріння у спадщину, скиньте зайву вагу перед вагітністю Щоб не передати ожиріння у спадщину, скиньте зайву вагу перед вагітністю
За даними американських вчених, зменшення об'єму жирової тканини перед вагітністю допомагає запобігти ожирінню у дітей, народжених від матерів із...
Здоров'я 29 червня 2017, 01:18 (NeBoley.com.ua)
Вчені розробляють таблетку для продовження життя до 100 років Вчені розробляють таблетку для продовження життя до 100 років
Через років 10-15 в аптеках з'являться таблетки, прийом яких дозволить людям жити мінімум до 100 років і довше, зберігаючи при цьому міцне здоров...
Здоров'я 29 червня 2017, 01:19 (NeBoley.com.ua)
Депутати запропонували скасувати  національний  роумінг Депутати запропонували скасувати "національний" роумінг
Депутати від «Справедливої ??Росії» виступили з відповідною ініціативою.
Росія 29 червня 2017, 01:23 (JustMedia)
Відкритий інтернет без обмежень Відкритий інтернет без обмежень
Зараз багато країн намагаються обмежити доступ користувачів до тих чи інших веб-ресурсів. У деяких країнах починають забороняти певні сайти, але ...