Архів новин 

новини: 30 травня 2017 у рубриці:  

ТОП - 3 хвороб, що підстерігають українських туристів за кордоном

З кожним роком все більша кількість українців вибирають відпочинок за кордоном.
Здоров'я 30 травня 2017, 14:44 (NeBoley.com.ua)

Соки знижують чутливість до солодкого, при цьому, викликаючи до нього тягу Соки знижують чутливість до солодкого, при цьому, викликаючи до нього тягу
Фруктові соки, всупереч розхожій думці, не варто часто пити, адже в них міститься дуже багато цукру, показало останнє дослідження вчених з Універ...
Здоров'я 30 травня 2017, 14:42 (e-news.com.ua)
Касільяс: Буффон заслужив перемогу в ЛЧ, але я буду вболівати за Реал Касільяс: Буффон заслужив перемогу в ЛЧ, але я буду вболівати за Реал
Колишній голкіпер мадридського Реала поділився думками про фінал Ліги чемпіонів.
Футбол 30 травня 2017, 14:41 (football.ua)
Щоб народити здорову дитину, потрібно правильно лежати в ліжку Щоб народити здорову дитину, потрібно правильно лежати в ліжку
Останнє дослідження вчених показало: вагітні жінки, які сплять на лівому боці, можуть знизити ймовірність народження мертвого плоду на 50%, пише ...
Здоров'я 30 травня 2017, 14:37 (NeBoley.com.ua)
Евакуація населення в Ставропіллі припинена Евакуація населення в Ставропіллі припинена
В результаті сильних затяжних дощів різко збільшилося надходження води в річки Ставропольського краю. Переповнилася Кума з притоками, почалося ма...
Суспільство 30 травня 2017, 14:04 (Life-News.Ru)
США закинули розвідників на Балкани США закинули розвідників на Балкани
США створять додаткове спецпідрозділ в Європі. Воно буде доповідати Пентагону про обстановку в балканських країнах, а також брати участь в підгот...
Політика 30 травня 2017, 13:56 (YTPO.ru)
 Знову біля маленьких хлопчиків в ється : в мережі висміяли відео з французького турне Путіна "Знову біля маленьких хлопчиків в'ється": в мережі висміяли відео з французького турне Путіна
Президент Росії під час візиту до Франції разом з дітьми читав вірші Пушкіна.
Світ 30 травня 2017, 14:06 (Обозреватель)
Регулярне вживання кави значно підвищує ефективність лікування вірусного гепатиту С Регулярне вживання кави значно підвищує ефективність лікування вірусного гепатиту С
Американські вчені виявили, що регулярне вживання кави значно підвищує ефективність лікування вірусного гепатиту С (ВГС) у пацієнтів з прогресуюч...
Здоров'я 30 травня 2017, 14:34 (e-news.com.ua)
Брюссель продовжить санкції проти Москви Брюссель продовжить санкції проти Москви
У самий найближчий час - до 23 червня - в рамках Ради Євросоюзу буде розглянуто питання про продовження обмежень щодо Росії. Жодна з країн ЄС не ...
Політика 30 травня 2017, 14:22 (YTPO.ru)
Оззі і Шерон Осборн оновили шлюбні клятви після 35 років шлюбу Оззі і Шерон Осборн оновили шлюбні клятви після 35 років шлюбу
Англійська рок-музикант Оззі Осборн запропонував своїй дружині Шерон оновити шлюбні обітниці після 35 років шлюбу. Як стверджує рокер, ця церемон...
Шоу-бізнес 30 травня 2017, 14:19 (tv.ua)
У Києві заборонили продаж в яленої риби У Києві заборонили продаж в'яленої риби
Заборона почала діяти з 29 травня.
Київ 30 травня 2017, 14:17 (Корреспондент.net)
Україна увійшла до п ятірки світових експортерів олії Україна увійшла до п'ятірки світових експортерів олії
За підсумками першого кварталу 2017 року на зовнішні ринки Україна експортувала 3,47 тис. тонн масла. Таким чином, наша країна увійшла в п'ятірку...
Економіка 30 травня 2017, 14:11 (УРА-Информ)
Іван Дорн відреагував на відкриті погрози Іван Дорн відреагував на відкриті погрози
Співак Іван Дорн побоявся, що на запланованому концерті в Одесі з ним надійдуть також, як і зі Світланою Лободою. Своїми переживаннями і рішенням...
Шоу-бізнес 30 травня 2017, 13:05 (tv.ua)
У Львівській області СБУ затримала організаторів контрабандного постачання бурштину в Європу У Львівській області СБУ затримала організаторів контрабандного постачання бурштину в Європу
У Львівській області Служба безпеки України викрила організаторів контрабандного каналу постачання бурштину в Європу. В результаті, оперативники ...
Події 30 травня 2017, 12:56 (УРА-Информ)
Шанувальники обговорюють вагітність Ріанни Шанувальники обговорюють вагітність Ріанни
Шанувальники співачки Ріанни впевнені, що виною зайвих кілограмів співачки є зовсім не з'їдені десерти, а вагітність. Вони навіть висловили свої...
Шоу-бізнес 30 травня 2017, 12:53 (tv.ua)
Зідан висунув вимоги президенту  Реала Зідан висунув вимоги президенту "Реала"
Наставник мадридського "Реала" Зінедін Зідан висунув вимогу президенту клубу Флорентіно Пересу.
Спорт 30 травня 2017, 13:14 (УРА-Информ)
Житель Новосибірська виграв 300 мільйонів в «Гослото» Житель Новосибірська виграв 300 мільйонів в «Гослото»
21 травня 364 мільйони рублів в «Гослото 6 з 45» виграв житель Сочі.
Росія 30 травня 2017, 13:09 (JustMedia)
Терористи створюють видимість відмінною екіпіровки, - розвідка Терористи створюють видимість відмінною екіпіровки, - розвідка
Офіцери в ході різноманітних перевірок на Донбасі роблять фото кожного військового.
Суспільство 30 травня 2017, 13:23 (УРА-Информ)
Погода в ділових столицях на 30 травня від Першого ділового Погода в ділових столицях на 30 травня від Першого ділового
Сонце над більшістю ділових столиць Європи у вівторок, 30 травня, буде ховатися за хмарами, то виглядати з-за них.
Суспільство 30 травня 2017, 13:16 (УРА-Информ)
Кадети Харківщини прагнуть потрапити саме в Національну гвардію Кадети Харківщини прагнуть потрапити саме в Національну гвардію
Гвардійці військової частини 3005 в Державній гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою провели агітаційну роботу.
Суспільство 30 травня 2017, 13:11 (glavnoe.ua)
Заява у зв язку з обшуками в українських офісах Яндекса Заява у зв'язку з обшуками в українських офісах Яндекса
Як повідомляє прес-служба пошукача, два тижні тому "проти нашої компанії в Україні були введені санкції і наші сервіси: пошук, карти, навігація і...
Політика 30 травня 2017, 13:06 (glavnoe.ua)
Олександр Фельдман взяв участь в засіданні міжнародного проекту Aladdin Олександр Фельдман взяв участь в засіданні міжнародного проекту Aladdin
Народний депутат України, засновник Інституту прав людини і запобігання екстремізму та ксенофобії Олександр Фельдман на запрошення барона Девіда ...
Суспільство 30 травня 2017, 13:05 (glavnoe.ua)
Трамп: без дурниць не обійшлося Трамп: без дурниць не обійшлося
"В останні дні я зрозуміла, що Європа, в питанні безпеки, повинна покладатися насамперед на саму себе".
Світ 30 травня 2017, 13:32 (Обозреватель)
Джоан Роулінг повідомила шанувальникам важливу новину Джоан Роулінг повідомила шанувальникам важливу новину
Британська письменниця Джоан Роулінг завершила роботу над сценарієм другого фільму «Фантастичні тварини і де вони мешкають». Цією радісною новино...
Шоу-бізнес 30 травня 2017, 13:26 (tv.ua)
У Британії тигр напав на співробітницю зоопарку У Британії тигр напав на співробітницю зоопарку
У британському Хантінгдоні, в зоопарку Hamerton Zoo Park тигр напав на співробітницю, яка перебувала за огорожею вольєра. В результаті події жінк...
Події 30 травня 2017, 13:52 (УРА-Информ)
 Пока Москва не сгорит : Омелян снова отметился громким заявлением в адрес РФ "Пока Москва не сгорит": Омелян снова отметился громким заявлением в адрес РФ
Также он убежден, что Украина не может восстанавливать пассажирские и грузовые перевозки с Россией
Політика 30 травня 2017, 13:56 (Обозреватель)
Путіна поставили на місце Путіна поставили на місце
Франко-німецький тандем буде працювати досить потужно, в тому числі і на боці України
Політика 30 травня 2017, 13:56 (Обозреватель)
У Льво оголошено день жалоби за річниці трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі У Льво оголошено день жалоби за річниці трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі
У вівторок, 30 травня, виповнюється рівно рік з дня трагедії на полігоні твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі.
Суспільство 30 травня 2017, 12:50 (УРА-Информ)
Подписать эту петицию может и должна вся Украина Подписать эту петицию может и должна вся Украина
Это касается каждого из нас и каждого города в Украине. О неприятном. Об импотенции. Сейчас буду обобщать и скорее всего обижу незаслуженно мног...