Архів новин 

новини: 25 травня 2017 у рубриці:  

Жінка схудла після внушенной операції

Жінці вдалося схуднути більш ніж на 25 кг після того, як під час сеансу гіпнозу їй вселили, що їй провели операцію по накладання шлункового бандажа, розповідає Daily Telegraph.
Здоров'я 25 травня 2017, 02:07 (NeBoley.com.ua)

Найпопулярніше шосе в Каліфорнії заблокував гірський зсув Найпопулярніше шосе в Каліфорнії заблокував гірський зсув
На одній з найкрасивіших трас Каліфорнії, на звивистій ділянці Шосе 1, в районі головної туристичної пам'ятки - узбережжя Біг-Сур, зійшов великий...
Події 25 травня 2017, 02:07 (glavnoe.ua)
Екс-нардеп України  розкрився  на КремльТВ Екс-нардеп України "розкрився" на КремльТВ
У мережі спалахнув ажіотаж після заяв політика.
Політика 25 травня 2017, 02:00 (Обозреватель)
Зірки заступилися за Кирила Серебренникова після допиту і обшуків Зірки заступилися за Кирила Серебренникова після допиту і обшуків
Вчора в "Гоголь-центрі" і вдома у художнього керівника театру Кирила Серебренникова пройшли обшуки.
Росія 25 травня 2017, 01:55 (JustMedia)
Завзятість: як основа досягнення успіху в фітнесі Завзятість: як основа досягнення успіху в фітнесі
Чому деякі люди зупиняються, а інші ніколи не здаються?. Деякі люди, які починають дієту і програму вправ, кидають дуже легко після першого ж се...
Спорт 25 травня 2017, 01:57 (e-news.com.ua)
Худнемо не по днях, а по годинах Худнемо не по днях, а по годинах
Нерівномірні прийоми їжі - із занадто довгим або занадто коротким проміжком, викликають у нашого організму справжнісінький стрес. Нерегулярне ха...
Здоров'я 25 травня 2017, 01:55 (e-news.com.ua)
Папа Римський і Трамп обмінялися подарунками Папа Римський і Трамп обмінялися подарунками
Після аудієнції понтифік посміхався і жартував.
Світ 25 травня 2017, 01:54 (GIGAMIR)
Аякс - Манчестер Юнайтед 0: 2 Відео голів та огляд матчу Аякс - Манчестер Юнайтед 0: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд фіналу Ліги Європи між Аяксом і Манчестер Юнайтед.
Футбол 25 травня 2017, 01:36 (football.ua)
Мата: Перемогли в Лізі Європи для постраждалих у теракті Мата: Перемогли в Лізі Європи для постраждалих у теракті
Півзахисник Манчестер Юнайтед Хуан Мата поділився емоціями від перемоги у фіналі Ліги Європи над Аяксом (2: 0).
Футбол 25 травня 2017, 01:34 (football.ua)
вітамінний коктейль вітамінний коктейль
Хочеш очистити організм і позбутися кількох зайвих кілограмів? Тоді склади своє фруктово-ягідне меню!. Думки про «фруктовому рай» гріють нашу ду...
Здоров'я 25 травня 2017, 01:36 (e-news.com.ua)
Дієта Алісії Сільверстоун Дієта Алісії Сільверстоун
В Америці і Європі незвичайно популярна ефективна триденна розвантажувальна дієта Алісії Сільверстоун, дійсно допомагає скинути кілька зайвих кг ...
Здоров'я 25 травня 2017, 01:49 (e-news.com.ua)
Дієта для важливої ??події Дієта для важливої ??події
Якщо ви готуєтеся до якого-небудь торжества і вам необхідно скинути не менше трьох кілограмів, скористайтеся цією дієтою. 7днів 1500ккал 3кг Заг...
Здоров'я 25 травня 2017, 01:42 (e-news.com.ua)
Українці масово здають долари банкам Українці масово здають долари банкам
На готівковому валютному ринку України 23 травня був зафіксований справжній обвал. Про розповіли банкіри, пише UBR. "Курс просів аж до 26,15 - 26...
Суспільство 25 травня 2017, 01:37 (vkurse.ua)
Як нейрокомп ютерних інтерфейс Ілона Маска може змінити світ? Як нейрокомп'ютерних інтерфейс Ілона Маска може змінити світ?
У березні Ілон Маск заявив про амбітний проект злити людей і машини за допомогою нейрокомп'ютерних інтерфейсу під назвою Neuralink. Про це ми дет...
Технології 25 травня 2017, 01:38 (InternetUA)
Бутко: Хотілося б вже і Лігу чемпіонів виграти Бутко: Хотілося б вже і Лігу чемпіонів виграти
Захисник Шахтаря Богдан Бутко зізнався, що хотів би перемогти в Лізі чемпіонів.
Футбол 25 травня 2017, 00:46 (football.ua)
Повернення Росії в G7: США поставили жорсткий ультиматум Путіну Повернення Росії в G7: США поставили жорсткий ультиматум Путіну
Тіллерсон поставив крапку в питанні РФ і G7.
Світ 25 травня 2017, 00:46 (Обозреватель)
Трамп хотів би помиритися з Росією, але є нюанс - міжнародник Трамп хотів би помиритися з Росією, але є нюанс - міжнародник
Діюча американська адміністрація вже чітко сформулювала позицію щодо України, зазначив Максим Ялі.
Світ 25 травня 2017, 01:04 (Обозреватель)
Лено - пріоритетна мета Наполі Лено - пріоритетна мета Наполі
Голкіпер Байєра Бернд Лено влітку може перейти в Наполі.
Футбол 25 травня 2017, 01:00 (football.ua)
У Красноярському краї горять будинки, є жертви У Красноярському краї горять будинки, є жертви
У Красноярському краї множаться лісові пожежі. За добу їх кількість збільшилася з 4 до 11, причому ще 13 вогнищ все-таки вдалося загасити. У вівт...
Події 25 травня 2017, 00:51 (Life-News.Ru)
Манчестер Юнайтед - переможець Ліги Європи-2016/2017 Манчестер Юнайтед - переможець Ліги Європи-2016/2017
Червоні Дияволи в прагматичному стилі здобули перемогу в фіналі Ліги Європи над підопічними Петера Боса (2: 0) і забезпечили собі груповий етап Л...
Футбол 25 травня 2017, 00:51 (football.ua)
Манчестер Юнайтед повторив досягнення Аякса і Челсі Манчестер Юнайтед повторив досягнення Аякса і Челсі
Перемога в Лізі Європи дозволила Манчестер Юнайтед зібрати в клубному музеї три головних європейських трофея.
Футбол 25 травня 2017, 01:04 (football.ua)
Жіноча біжутерія - стильний аксесуар і відмінний подарунок! Жіноча біжутерія - стильний аксесуар і відмінний подарунок!
Жіноча біжутерія є модним атрибутом, який повинен бути присутнім в жіночому гардеробі в необмеженій кількості.
Здоров'я 25 травня 2017, 01:10 (NeBoley.com.ua)
Рада планує передбачити кримінальну відповідальність за доведення людини до самогубства Рада планує передбачити кримінальну відповідальність за доведення людини до самогубства
Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №4088 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної...
Суспільство 25 травня 2017, 01:16 (glavnoe.ua)
Навальний звинуватив Усманова в накрутці «лайків» Навальний звинуватив Усманова в накрутці «лайків»
Раніше Усманов в новому відеозверненні порівняв Навального з Кульковим.
Росія 25 травня 2017, 01:19 (JustMedia)
На Ставропіллі облитий брудом чоловік вбив автомобіліста одним ударом На Ставропіллі облитий брудом чоловік вбив автомобіліста одним ударом
На Ставропіллі слідчі розшукують людину, яка вбила опонента в ході дорожнього конфлікту. Причиною сварки стало те, що автомобіліст оббризкав пішо...
Світ 25 травня 2017, 01:19 (GIGAMIR)
Пнувшій поліцейського під час мітингу 26 березня волгоградец отримав умовний термін Пнувшій поліцейського під час мітингу 26 березня волгоградец отримав умовний термін
Волгоградського студента Максима Бельдінового засудили до півтора років умовно за частиною 1 статті 318 КК РФ ( «Застосування насильства не небез...
Світ 25 травня 2017, 01:22 (GIGAMIR)
Вийшов фінальний трейлер нового «Людини-павука» Вийшов фінальний трейлер нового «Людини-павука»
Тоні Старк у виконанні Роберта Дауні молодшого вчить юного Пітера Паркера бути супергероєм.
Мода 25 травня 2017, 01:23 (GIGAMIR)
Виробництво соняшникової олії зросла на чверть Виробництво соняшникової олії зросла на чверть
Україна виробила 1,9 мільйона тонн соняшникової олії в січні-квітні.
Економіка 25 травня 2017, 01:27 (GIGAMIR)
У Путіна відповіли на гучну заяву Трампа по Україні У Путіна відповіли на гучну заяву Трампа по Україні
Президент США вимагає залучити Росію до відповідальності.
Політика 25 травня 2017, 01:28 (Обозреватель)
Україна на переговорах в Мінську зажадала розслідувати обстріл на Донбасі Україна на переговорах в Мінську зажадала розслідувати обстріл на Донбасі
Українська сторона за засіданні Тристоронньої контактної групи в середу в Мінську запропонувала розслідувати випадки порушення режиму припинення ...