Архів новин 

новини: 29 вересня 2017 у рубриці:  

Гройсман поставил задачу максимально быстро восстановить разрушенные от взрывов арсенала села

Місцева влада Вінницької області спільно з місцевими громадами мають максимально швидко провести всі необхідні відновлювальні роботи в районах, найбільш постраждалих від пожежі на військових складах. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсма...
Економіка 29 вересня 2017, 23:42 (glavnoe.ua)

На Харківщині велика проблема зі свинями На Харківщині велика проблема зі свинями
В з. Велика Рогозянка Золочівського району виявили випадок африканської чуми свиней (АЧС). Як повідомили в Головному управлінні Нацполіціі в Харк...
Економіка 29 вересня 2017, 23:15 (glavnoe.ua)
Виробництво кукурудзи може перевищити 27 млн ??тонн Виробництво кукурудзи може перевищити 27 млн ??тонн
В українській країні очікується урожай кукурудзи в сезоні-2017/18 буде на рівні більш 27 млн ??тонн.
Економіка 29 вересня 2017, 11:57 (УРА-Информ)
Готівковий долар в п ятницю підвищився до 26,60 гривень Готівковий долар в п'ятницю підвищився до 26,60 гривень
В обмінних пунктах України в п'ятницю, 29 вересня 2017 року, готівковий долар набрав дві копійки.
Економіка 29 вересня 2017, 12:57 (УРА-Информ)
Автоматичний обмін інформацією між фіскальними органами планується почати з 2020 року Автоматичний обмін інформацією між фіскальними органами планується почати з 2020 року
Уряд України приєднається до автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунках нерезидентів за міжнародним стандартом з понад 100 країнами ...
Економіка 29 вересня 2017, 12:51 (УРА-Информ)
Київ знайшов покупця  дочки  Ощадбанку Київ знайшов покупця "дочки" Ощадбанку
Антимонопольний комітет України схвалив продаж "ВіЕст Банку" "ТАСкомбанк" українського бізнесмена Сергія Тігіпка.
Економіка 29 вересня 2017, 18:21 (YTPO.ru)
У серпні середня зарплата скоротилася на 225 гривень - Держстат У серпні середня зарплата скоротилася на 225 гривень - Держстат
В Україні в серпні поточного року середня заробітна плата склала 7 114 гривень.
Економіка 29 вересня 2017, 01:05 (УРА-Информ)
Курс валют від НБУ на 28 вересня Курс валют від НБУ на 28 вересня
НБУ незначно послабив курс гривні.
Економіка 29 вересня 2017, 01:40 (GIGAMIR)
У компанії Київхліб прогнозують зростання цін на хліб за два роки У компанії Київхліб прогнозують зростання цін на хліб за два роки
У найближчі два-три роки ціни на хліб зростуть приблизно на 20 відсотків.
Економіка 29 вересня 2017, 07:57 (УРА-Информ)
В Україні в серпні скоротилася заборгованість із зарплати В Україні в серпні скоротилася заборгованість із зарплати
В серпень поточного року борг держави по заробітній платі зменшився на 1,7%.
Економіка 29 вересня 2017, 09:10 (УРА-Информ)
Хмара тегів