Видалення не допомогло: "

06 серпня 2021, 01:41 | Спорт

Ковалевський " Домашня для української команди зустріч завершилася з рахунком 0: 0.

Господарі зі старту поєдинку заволоділи територіальною перевагою, і вже до 20-й хвилині вони встигли подати сім кутових. Але реальної небезпеки біля воріт гостей не було.

Ближче до середини першого тайму команди видали ураганний відрізок, протягом якого обидві могли забити, але рахунок на табло так і не змінився.

Після перерви малюнок гри не змінився - " Але все ж ближче до кінця поєдинку гості підсіли.

Цим ледь не скористалася команда з Ковалівки - це Дієго Каріока потряс штангу ударом на виконання метрів з 18. Не допомогло "

Матч-відповідь команди проведуть 10 серпня в Нур-Султана.

У разі свого успіху ковалевци в наступному раунді кваліфікації будуть протистояти переможцю пари "