Архів новин 

новини: 1 серпня 2021 у рубриці:  

Десна зі скандалом дотиснула грав в меншості Маріуполь

Чернігівці забили гол з офсайду в компенсований час.
Футбол 01 серпня 2021, 21:30 (football.ua)

Нагельсманн: Я сказав Горецький, що буду радий, якщо він продовжить контракт Нагельсманн: Я сказав Горецький, що буду радий, якщо він продовжить контракт
Наставник мюнхенської Баварії Юліан Нагельсманн наголосив на важливості Леон Горецький.
Футбол 01 серпня 2021, 20:24 (football.ua)
Караваєв: Не хочу гадати, як завершиться сезон, але у Динамо завжди найвищі цілі Караваєв: Не хочу гадати, як завершиться сезон, але у Динамо завжди найвищі цілі
Півзахисник Динамо розповів про готовність команди до старту сезону.
Футбол 01 серпня 2021, 16:06 (football.ua)
Матч Колос - Шахтар Кг розсудить бригада арбітрів з Данії Матч Колос - Шахтар Кг розсудить бригада арбітрів з Данії
Петер Кьесгор буде головним рефері в першому матчі відбору Ліги Європи.
Футбол 01 серпня 2021, 16:01 (football.ua)
Кравченко: У нас молода команда, але ці відмазки нікому не потрібні Кравченко: У нас молода команда, але ці відмазки нікому не потрібні
Капітан одеського Чорноморця встав на захист молодих футболістів клубу.
Футбол 01 серпня 2021, 19:22 (football.ua)
Ілічич мріє підписати контракт з Міланом Ілічич мріє підписати контракт з Міланом
Очікується, що словенський форвард покине Аталанту.
Футбол 01 серпня 2021, 18:13 (football.ua)
Селезньов: Я прийшов в Минай не відбували номер Селезньов: Я прийшов в Минай не відбували номер
Форвард Миная висловився про перемогу над Олександрією.
Футбол 01 серпня 2021, 02:52 (football.ua)
  Презентація Яремчука в якості гравця Бенфіки " Презентація Яремчука в якості гравця Бенфіки
Представляємо вашій увазі відео з офіційної презентації українського форварда після трансферу з Гента.
Футбол 01 серпня 2021, 05:04 (football.ua)
Тренер Чорноморця Мороз: Мене нервує ставлення фанатів Тренер Чорноморця Мороз: Мене нервує ставлення фанатів
Спеціаліст оцінив матч проти Дніпра-1.
Футбол 01 серпня 2021, 03:58 (football.ua)
Дебютний гол Коваленко за Аталанту - в огляді матчу проти Порденоне Дебютний гол Коваленко за Аталанту - в огляді матчу проти Порденоне
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку.
Футбол 01 серпня 2021, 03:56 (football.ua)
Тренер Дніпра-1 Беньо - про розгром Чорноморця: Команді - респект! Тренер Дніпра-1 Беньо - про розгром Чорноморця: Команді - респект!
Спеціаліст висловився про перемогу над Чорноморцем в УПЛ.
Футбол 01 серпня 2021, 09:21 (football.ua)
Гура - про поразку міна: Погода така, душно було Гура - про поразку міна: Погода така, душно було
Наставник Олександрії висловився про поразку в матчі з міна.
Футбол 01 серпня 2021, 11:41 (football.ua)
Бешикташ поліпшив фінансову пропозицію Дієго Кості Бешикташ поліпшив фінансову пропозицію Дієго Кості
Турецький клуб сподівається підсилитися досвідченим форвардом.
Футбол 01 серпня 2021, 12:45 (football.ua)
Кобін: Селезньов - бог футболу Кобін: Селезньов - бог футболу
Спеціаліст оцінив виступи вікового форварда.
Футбол 01 серпня 2021, 00:47 (football.ua)
Піхаленокок: Тепер прізвисько Адамюк - Володя-бісіклета Піхаленокок: Тепер прізвисько Адамюк - Володя-бісіклета
Хавбек Дніпра-1 висловився про перемогу над Чорноморцем в матчі УПЛ.
Футбол 01 серпня 2021, 01:48 (football.ua)
Хмара тегів