Архів новин 

новини: 28 травня 2017 у рубриці:  

"Ніяких ніжних почуттів до Путіна": Кремль опинився на межі конфлікту з НАТО

Російський політолог звернув увагу на парадокс: на стороні ІГІЛ і проти ІГІЛ воюють росіяни.
Світ 28 травня 2017, 23:46 (Обозреватель)

 Це хороші люди : Трамп здивував неформальним прізвиськом для Трюдо "Це хороші люди": Трамп здивував неформальним прізвиськом для Трюдо
Про нього Дональд Трамп згадав в Італії.
Світ 28 травня 2017, 22:32 (Обозреватель)
Це якийсь зовсім перевернутий світ Це якийсь зовсім перевернутий світ
"Я, звичайно, не одобраю, але поліція повинна була розібратися - не змушували його дорослі". еммм. Чи не змушували дорослі - що? Вчити Шекспіра? ...
Світ 28 травня 2017, 18:07 (Обозреватель)
У Росії за покійником приїхала вантажівка з  Доброї Буренко У Росії за покійником приїхала вантажівка з "Доброї Буренко"
Родичка померлого поділилася шокуючими подробицями.
Світ 28 травня 2017, 18:22 (Обозреватель)
Трясе від сміху: росіяни потішили піаром свого  грізного  корабля Трясе від сміху: росіяни потішили піаром свого "грізного" корабля
У Росії вирішили похвалитися своїм кораблем.
Світ 28 травня 2017, 18:20 (Обозреватель)
 Я чітко це зрозуміла : Меркель розчарувалася в Трампа "Я чітко це зрозуміла": Меркель розчарувалася в Трампа
Канцлер Німеччини зазначила на відмінності в поглядах.
Світ 28 травня 2017, 19:10 (Обозреватель)
Тривожний діагноз? Скандальної поведінки Трампа знайшли розумне пояснення Тривожний діагноз? Скандальної поведінки Трампа знайшли розумне пояснення
Спеціаліст пояснив, що штовхає американського президента на грубі вчинки.
Світ 28 травня 2017, 08:50 (Обозреватель)
І тут вони прозріли! І тут вони прозріли!
Вони буквально повторили те, що робили до них писали жалібні листи Сталіну.
Світ 28 травня 2017, 08:40 (Обозреватель)
Підсумки G7: Китай вказав на неприйнятне для себе рішення Підсумки G7: Китай вказав на неприйнятне для себе рішення
Китай закликав припинити робити "безвідповідальні зауваження".
Світ 28 травня 2017, 09:57 (Обозреватель)
Столиця Сербії здригнулася від вибуху: є дві версії Столиця Сербії здригнулася від вибуху: є дві версії
Вибухи нагадали місцевим жителям бомбардування Белграда.
Світ 28 травня 2017, 10:51 (Обозреватель)
Кліматична заковика на G7: джерела дізналися плани Трампа Кліматична заковика на G7: джерела дізналися плани Трампа
Про них американських лідер встиг повідомити багатьом людям.
Світ 28 травня 2017, 12:08 (Обозреватель)
 Це дійсно серйозно : в Росії назвали підстави для імпічменту Трампа "Це дійсно серйозно": в Росії назвали підстави для імпічменту Трампа
Лілія Шевцова переконана: до імпічменту призведе не витік інформації, а щось серйозніше.
Світ 28 травня 2017, 12:29 (Обозреватель)
Лідер КНДР придумав, як  знищити зухвалі ілюзії ворогів в повітрі Лідер КНДР придумав, як "знищити зухвалі ілюзії ворогів в повітрі"
Ідея пов'язана з виробництвом системи ППО.
Світ 28 травня 2017, 12:15 (Обозреватель)
У Росії школярі атакували поліцію: соцмережі киплять У Росії школярі атакували поліцію: соцмережі киплять
Думки сперечальників розділилися.
Світ 28 травня 2017, 18:02 (Обозреватель)
Меланія і Дональд на межі розлучення? Невзоров поділився своїми спостереженнями Меланія і Дональд на межі розлучення? Невзоров поділився своїми спостереженнями
Публіцист озвучив власну версію дивної поведінки Меланії в аеропорту.
Світ 28 травня 2017, 01:24 (Обозреватель)
Працюють непогано: дипломат вказав на план Росії проти США Працюють непогано: дипломат вказав на план Росії проти США
Москва навіть готова піти на поступки Вашингтону, вважає Олег Білоколос.
Світ 28 травня 2017, 08:38 (Обозреватель)
Хмара тегів