Архів новин 

новини: 27 травня 2017 у рубриці:  

Понад 400 людей марширували в вишиванках на День Києва

Сьогодні в Києві на честь Дня міста проходить 19-й Мегамарш вишиванок. Участь в ньому беруть близько 400 осіб.
Суспільство 27 травня 2017, 21:42 (УРА-Информ)

Виктор Винник, Александр Усик и Василий Вирастюк записали песню ко Дню пограничника Виктор Винник, Александр Усик и Василий Вирастюк записали песню ко Дню пограничника
Фронтмен группы «Мері» Виктор Винник записал песню «Наш кордон» вместе с боксером Александром Усиком и силачом Василием Вирастюком.
Суспільство 27 травня 2017, 21:27 (glavnoe.ua)
Основні причини відмови в отриманні робочої візи в Європі Основні причини відмови в отриманні робочої візи в Європі
В першу чергу, для роботи в Європі потрібні відповідні документи, які дають право тривалий час перебувати на території європейської країни, і бут...
Суспільство 27 травня 2017, 20:15 (vkurse.ua)
У Харкові відбувся третій випуск  Кадетського корпусу У Харкові відбувся третій випуск "Кадетського корпусу"
Сьогодні в Харкові відбувся третій випуск «Кадетського корпусу». Атестати та нагрудні знаки випускників отримали 102 юнаки. 60% з них планують пр...
Суспільство 27 травня 2017, 20:19 (glavnoe.ua)
Нехай забираються звідси, якщо не подобається українська мова і все українське, Нехай забираються звідси, якщо не подобається українська мова і все українське,
Ти подивися, "господарі" приїхали, ніхто їм нічого не винен! Ми живемо на своїй рідній землі і буде так як ми хочемо, а не вони.
Суспільство 27 травня 2017, 01:29 (Обозреватель)
Експерти назвали топ-10 культурних об єктів світу Експерти назвали топ-10 культурних об'єктів світу
У число найбільш значущих увійшли комплекс Ангкор-Ват у Камбоджі і мечеть шейха Зайда в Абу-Дабі. Авторитетний туристичний сервіс TripAdvisor ви...
Суспільство 27 травня 2017, 08:03 (e-news.com.ua)
У США жінка народила відразу шістьох дітей У США жінка народила відразу шістьох дітей
У Сполучених Штатах Америки жінка, яка довгі роки намагалася завагітніти, народила одразу шістьох дітей.
Суспільство 27 травня 2017, 08:32 (УРА-Информ)
Їх мозок - складна конструкція: публіцист склав портрет типового російського  в * ники Їх мозок - складна конструкція: публіцист склав портрет типового російського "в * ники"
Автор книги "Розмова з" в * ники "розповів про сортах любителів" русского мира ".
Суспільство 27 травня 2017, 08:29 (Обозреватель)
У центрі Москви поліція затримала хлопця, який читав Шекспіра У центрі Москви поліція затримала хлопця, який читав Шекспіра
У центрі Москви співробітники поліції затримали 10-річного хлопчика, який читав вірші, і відвезли його в ОВС, незважаючи на протести матері. Про ...
Суспільство 27 травня 2017, 11:50 (glavnoe.ua)
Відомого шеф-кухаря оригінально привітали з днем ??народження: Відеофакт Відомого шеф-кухаря оригінально привітали з днем ??народження: Відеофакт
За словами самого Олівера, це - найкращий день народження в його житті.
Суспільство 27 травня 2017, 12:22 (Обозреватель)
Автомобіль Генпрокурати потрапив в ДТП в Києві Автомобіль Генпрокурати потрапив в ДТП в Києві
Прес-служба прокуратури міста Києва на своїй сторінці в Facebook повідомила, що автомобіль Генеральної прокуратури України став винуватцем дорожн...
Суспільство 27 травня 2017, 17:23 (УРА-Информ)
Геть від імперії Геть від імперії
Росія не може ні розтиснути щелепи, ні послабити хватку. Для Росії це неможливо. Для Росії відпустити Україну означає смерть. Смертний вирок.
Суспільство 27 травня 2017, 19:53 (Обозреватель)
Росія не в язниця, а цвинтар народів Росія не в'язниця, а цвинтар народів
Публіка сама додумувати імперську нісенітниця і потім затверджувалася в тому, що це її власні переконання.
Суспільство 27 травня 2017, 00:55 (Обозреватель)
 Шлюб за добу : міністр юстиції назвав кількість українців, які скористалися послугою "Шлюб за добу": міністр юстиції назвав кількість українців, які скористалися послугою
Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що послугою "Шлюб за добу" скористалися вже 8,5 тисячі українців. Виступаючи у Верховній Раді, він зазначи...