Архів новин 

новини: 19 травня 2017 у рубриці:  

Порядок під час "останнього дзвоника" забезпечуватимуть 1800 поліцейських Харківщини

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична дала доручення керівникам підрозділів і служб регіону з підготовки та проведення святкових заходів в навчальних закладах Харківщини. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.
Суспільство 19 травня 2017, 21:38 (glavnoe.ua)

На Московском проспекте временно запрещается движение транспорта На Московском проспекте временно запрещается движение транспорта
Движение транспорта на участке между полосами встречных направлений на перекрестке пр. Московского с ул. Харьковских Дивизий будет запрещено с 9:...
Суспільство 19 травня 2017, 21:36 (glavnoe.ua)
Поліція більше не буде ловити призовників для армії Поліція більше не буде ловити призовників для армії
Верховна Рада України прийняла закон "Про внесення змін до Закону України Про військовий обов'язок і військову службу (щодо посилення гарантії до...
Суспільство 19 травня 2017, 19:39 (glavnoe.ua)
Євросоюз заборонив польоти однієї з українських авіакомпаній Євросоюз заборонив польоти однієї з українських авіакомпаній
Єврокомісія оновила список авіакомпаній, яким заборонено літати до країн Євросоюзу. В часності, заборона торкнулася і української авіакомпанії "У...
Суспільство 19 травня 2017, 20:17 (УРА-Информ)
Краще б ви так за солдатів переживали! Краще б ви так за солдатів переживали!
Розчулюють деякі муз виконавці, їх бачте більше ВК слухали. Ну так переїжджайте, скатертиною дорога.
Суспільство 19 травня 2017, 14:32 (Обозреватель)
Зубко: территория Балаклеи полностью очищена от последствий взрыва армейского арсенала Зубко: территория Балаклеи полностью очищена от последствий взрыва армейского арсенала
Територію, що постраждала внаслідок надзвичайної ситуації 23 березня  у м. Балаклія на Харківщині на території 65 арсеналу Збройних сил України, ...
Суспільство 19 травня 2017, 14:11 (glavnoe.ua)
Автор  Доярки  і  червоногвардійці  прийшов до успіху з досить відвертій картиною Автор "Доярки" і "червоногвардійці" прийшов до успіху з досить відвертій картиною
Нетипова картина Олександра Дейнеки продана за рекордну суму на аукціоні MacDougall's.
Суспільство 19 травня 2017, 15:41 (Обозреватель)
Українці щосили їдуть до Криму? У ДПС відповіли загарбникам мовою цифр Українці щосили їдуть до Криму? У ДПС відповіли загарбникам мовою цифр
Окупанти продовжують видавати бажане за дійсне.
Суспільство 19 травня 2017, 16:25 (Обозреватель)
Гнап і компанія продовжують безкарно поливати людей брудом Гнап і компанія продовжують безкарно поливати людей брудом
Програма "Слідство. Інфо "Дмитра Гнапа в черговий раз" сіла в калюжу "з навмисним поширенням" фейковий "сенсацій.
Суспільство 19 травня 2017, 16:03 (УРА-Информ)
Краса для бізнесу або бізнес для краси? Краса для бізнесу або бізнес для краси?
18 травня 2017 року вийшов новий випуск програми Open Case з Наталією Церковніковой на Першому Діловому телеканалі, гостем і, без перебільшення, ...
Суспільство 19 травня 2017, 18:04 (УРА-Информ)
На Хмельниччині на території ферми виявили трупи 88 корів На Хмельниччині на території ферми виявили трупи 88 корів
У селі Віньківці, що на Хмельниччині, громадяни виявили 88 трупів корів.
Суспільство 19 травня 2017, 18:20 (УРА-Информ)
В Україні перевірять стан річки Дністер В Україні перевірять стан річки Дністер
У нашій країні незабаром хотіли б віддати для ратифікації в парламент документ щодо співробітництва в галузі розвитку басейну Дністра.
Суспільство 19 травня 2017, 19:00 (УРА-Информ)
Коли закінчиться війна в Україні: журналістка, поговоривши з відомими людьми, дала відповідь Коли закінчиться війна в Україні: журналістка, поговоривши з відомими людьми, дала відповідь
Олеся Бацман, поспілкувавшись з відомими журналістами та політологами, всупереч прогнозам відповіла на питання, що мучить всіх питання.
Суспільство 19 травня 2017, 01:05 (Обозреватель)
5 причин будувати відносини з «Музикант» 5 причин будувати відносини з «Музикант»
«Музикант» - це не просто Інтернет-магазин музичних інструментів. Це ком'юніті професіоналів, які готові супроводжувати тебе від покупки інструме...
Суспільство 19 травня 2017, 01:14 (e-news.com.ua)
У п ятницю в Україні потеплішає до 22 градусів, на півночі і в центрі дощ У п'ятницю в Україні потеплішає до 22 градусів, на півночі і в центрі дощ
У п'ятницю, 19 травня, погода на Лівобережній Україні завдяки циклону в основному буде дощовою, але на правому березі Дніпра, в тому числі і в Ки...
Суспільство 19 травня 2017, 08:34 (УРА-Информ)
Бойовики ніч обстріляли житлові квартали Бердянського і Широкино Бойовики ніч обстріляли житлові квартали Бердянського і Широкино
У ніч на п'ятницю, 19 травня, бойовиками обстріляли житловий сектор Бердянського і Широкино.
Суспільство 19 травня 2017, 09:08 (УРА-Информ)
Поліція Івано-Франківської області затримали головного інспектора Держпраці Поліція Івано-Франківської області затримали головного інспектора Держпраці
Поліція Івано-Франківської області в четвер увечері, 18 травня, затримали головного державного інспектора праці Управління Держпраці.
Суспільство 19 травня 2017, 09:01 (УРА-Информ)
Кремль запровадив в Україні два потужних інструменти для війни - Піонтковський Кремль запровадив в Україні два потужних інструменти для війни - Піонтковський
Російський політолог Андрій Піонтковський прокоментував "Обозревателю" ситуацію з ВКонтакте і УПЦ МП.
Суспільство 19 травня 2017, 09:34 (Обозреватель)
Вчені виявили зв язок між віком лікаря і ризиком смерті його пацієнта Вчені виявили зв'язок між віком лікаря і ризиком смерті його пацієнта
Наукові співробітники Гарвардської школи громадського здоров'я провели дослідження, результати якого показали, що пацієнти, яких лікували більш д...
Суспільство 19 травня 2017, 09:34 (glavnoe.ua)
За добу в зоні АТО поранення отримали троє українських військових За добу в зоні АТО поранення отримали троє українських військових
Бойовики не припиняють обстрілювати позиції українських військ в зоні проведення антитерористичної операції.
Суспільство 19 травня 2017, 09:45 (УРА-Информ)
В ООН готуються до чергової серії терористичних атак В ООН готуються до чергової серії терористичних атак
Влада США і Британії пояснили необхідність обмежень появою відомостей про спроби екстремістів замаскувати вибухові пристрої в портативних комп'ют...
Суспільство 19 травня 2017, 10:47 (УРА-Информ)
У Маріуполі всі школи стануть україномовними У Маріуполі всі школи стануть україномовними
У місті Маріуполь Донецької області місцева влада має намір перевести всі школи на українську мову.
Суспільство 19 травня 2017, 11:57 (УРА-Информ)
Якого біса ви сюди приперлися? Якого біса ви сюди приперлися?
Емігрантів безкоштовно лікують, а за старими доглядають безкоштовні, від щедрот американської держави, няньки. До лікаря старих возить безкоштовн...
Суспільство 19 травня 2017, 12:17 (Обозреватель)
 Останній дзвоник  у Харкові охоронятимуть майже дві тисячі поліцейських "Останній дзвоник" у Харкові охоронятимуть майже дві тисячі поліцейських
Про це під час проведення колегії в Харківській облдержадміністрації розповів заступник начальника ГУНП в Харківській області Віталій Гузь, відзн...
Суспільство 19 травня 2017, 13:07 (glavnoe.ua)
"Це геніально!" Соцмережі в захваті від пояснення нардепа, чому він побив журналіста "Це геніально!" Соцмережі в захваті від пояснення нардепа, чому він побив журналіста
Українці хвалили Михайла Гаврилюка за те, що "геніально викрутився" з ситуації.
Суспільство 19 травня 2017, 13:43 (Обозреватель)
 Чужий  - альтернативна історія УНР 25 "Чужий" - альтернативна історія УНР 25
В принципі, це дуже український фільм, оскільки головні герої стикаються з загрозливою ситуацією ігноруючи повністю досвід попередніх поколінь. В...
Суспільство 19 травня 2017, 13:37 (Обозреватель)
Шлюб і розлучення будуть як у Лас-Вегасі? Шлюб і розлучення будуть як у Лас-Вегасі?
А як щодо того, щоб нормально пізнати один одного, довідатися про всі, можливо, приховані обставини - хворобу, судимості і т. д. ? Потім розберут...
Суспільство 19 травня 2017, 12:46 (Обозреватель)
Хмара тегів