Архів новин 

новини: 24 квітня 2020 у рубриці:  

Чому з родимок ростуть довге волосся і чи можна їх видаляти Чому з родимок ростуть довге волосся і чи можна їх видаляти

На обличчі «волохата» родимка виглядає вкрай неестетично.
Здоров'я 24 квітня 2020, 23:20 (NeBoley.com.ua)

Як позбутися від депресії: вчені вивели спеціальну дієту Як позбутися від депресії: вчені вивели спеціальну дієту
Дієтологи наголошують - не всі дієти для схуднення корисні для здоров'я Звичайно, частіше за все ми ставимо собі за мету позбутися від зайвої ваг...
Здоров'я 24 квітня 2020, 19:02 (e-news.com.ua)
Дієта на 10 днів: меню, розвантажувальний день, додаткові продукти Дієта на 10 днів: меню, розвантажувальний день, додаткові продукти
Дієта «10 днів 5 кг» являє собою збалансований раціон, що містить всі необхідні макро- і мікроелементи для підтримки нормального функціонування о...
Здоров'я 24 квітня 2020, 05:24 (e-news.com.ua)
Чи можна заразитися коронавірусів через дверну ручку: висновок німецьких вчених Чи можна заразитися коронавірусів через дверну ручку: висновок німецьких вчених
В якій ситуації ймовірність підхопити вірус найвища.
Здоров'я 24 квітня 2020, 08:44 (NeBoley.com.ua)
В Киеве уже 1122 заболевших коронавирусом В Киеве уже 1122 заболевших коронавирусом
karta. png В Киеве за сутки выявлено 63 новых случая заболевания COVID-19, всего заболевших - 1122. Об этом на брифинге сообщил мэр города Витали...
Здоров'я 24 квітня 2020, 13:09 (Електронні Вісті)
Лікар: як уникнути ускладнень на легені при COVID-19 Лікар: як уникнути ускладнень на легені при COVID-19
Доктор медичних наук з Університету штату Вірджинія Чжен Ян розповів, що є спосіб запобігти або зменшити тяжкість гострого респіраторного дистрес...
Здоров'я 24 квітня 2020, 18:01 (NeBoley.com.ua)
Респіратори та маски - захист від вірусів і модна «фішка» сезону Респіратори та маски - захист від вірусів і модна «фішка» сезону
Сучасні маски вже перестають бути виключно медичним товаром.
Здоров'я 24 квітня 2020, 02:11 (NeBoley.com.ua)
Біль в горлі: як відрізнити вірусну інфекцію від серцевого нападу Біль в горлі: як відрізнити вірусну інфекцію від серцевого нападу
Зараз все настільки захоплені проблемою короновіруса, що можуть за лісом не помітити дерево.
Здоров'я 24 квітня 2020, 04:21 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів