Архів новин 

новини: 4 листопада 2019 у рубриці:  

Травми та опіки: чим випрямлячі волосся небезпечні для дітей

Британські лікарі попереджають - випрямлячі і «прасування» для волосся можуть становити велику небезпеку для дітей. У Великобританії на 20 випадків госпіталізації дітей молодшого віку 1 доводиться на опік від випрямляча волосся. Медики нагадують, що випря...
Здоров'я 04 листопада 2019, 20:01 (e-news.com.ua)

Експерти пояснили, як вибрати свіже і соковите м ясо Експерти пояснили, як вибрати свіже і соковите м'ясо
Експерти розповіли про те, як швидко розпізнати свіже м'ясо.
Здоров'я 04 листопада 2019, 16:41 (NeBoley.com.ua)
Названо найефективніші способи запобігти інсульту Названо найефективніші способи запобігти інсульту
Вчені назвали найбільш дієві способи запобігти виникненню інсульту.
Здоров'я 04 листопада 2019, 05:48 (NeBoley.com.ua)
Чому на голодний шлунок шкідливо займатися спортом Чому на голодний шлунок шкідливо займатися спортом
Прийом їжі перед тренуванням обов'язковий!
Здоров'я 04 листопада 2019, 11:08 (NeBoley.com.ua)
Солоний мед: новий засіб омолодження Солоний мед: новий засіб омолодження
Одна з російських косметичних компаній випустила унікальний продукт - солоний мед. Виробник заявляє, що цей продукт унікальний за властивостями і...
Здоров'я 04 листопада 2019, 12:12 (e-news.com.ua)
Поради щодо профілактики раку передміхурової залози Поради щодо профілактики раку передміхурової залози
Приблизно кожному сьомому чоловікові в якийсь момент життя поставлять діагноз рак передміхурової залози, і ніхто не знає заздалегідь, чи потрапит...
Здоров'я 04 листопада 2019, 14:22 (e-news.com.ua)
Чому лопаються судини на пальцях рук і з являються синці, лікування, профілактика Чому лопаються судини на пальцях рук і з'являються синці, лікування, профілактика
Чому лопаються судини на пальцях рук і з'являються синці, небезпечно це? Поява крововиливів може говорити про серйозні захворювання, тому потрібн...
Здоров'я 04 листопада 2019, 03:38 (e-news.com.ua)
Медики знайшли зв язок між любов ю до алкоголю і розміром мозку Медики знайшли зв'язок між любов'ю до алкоголю і розміром мозку
Вчені вже давно прийшли до висновку, що пристрасть до алкоголю пов'язане зі зменшенням обсягу мозку.
Здоров'я 04 листопада 2019, 02:25 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском