Архів новин 

новини: 12 липня 2018 у рубриці:  

Вчені розповіли, чому водії засинають за кермом

Фахівці Мельбурнського королівського технологічного університету заявили, що водіїв хилить до сну через низькочастотної вібрації машини.
Здоров'я 12 липня 2018, 23:21 (NeBoley.com.ua)

Вагітна жінка передає стрес дитині Вагітна жінка передає стрес дитині
Спільне дослідження німецьких і швейцарських психологів показало, що стресові емоції, які відчуває вагітна жінка, здатні негативним чином позначи...
Здоров'я 12 липня 2018, 20:17 (e-news.com.ua)
Психологи розповіли, чому люди втомлюються у відпустці сильніше, ніж на роботі Психологи розповіли, чому люди втомлюються у відпустці сильніше, ніж на роботі
Вчені з Тільбурского університету пояснили, чому люди можуть втомлюватися під час відпустки сильніше, ніж під час роботи, повідомляє The Sun.
Здоров'я 12 липня 2018, 19:26 (NeBoley.com.ua)
Вчені назвали продукти, що викликають головний біль Вчені назвали продукти, що викликають головний біль
За інформацією Planet Today, американські дослідники виявили головні чинники появи мігрені і головного болю, як передає Інтернет-видання для дівч...
Здоров'я 12 липня 2018, 19:44 (e-news.com.ua)
Цукор допоможе в лікуванні атеросклерозу? Цукор допоможе в лікуванні атеросклерозу?
Науковці з Університету Вашингтона змогли встановити, що певні види цукру допомагають в лікуванні атеросклерозу. За розповідями авторів роботи, ...
Здоров'я 12 липня 2018, 20:01 (e-news.com.ua)
Медики назвали несподіваний наслідок куріння для організму Медики назвали несподіваний наслідок куріння для організму
Куріння послаблює зцілюють ресурси організму.
Здоров'я 12 липня 2018, 20:00 (NeBoley.com.ua)
Регулярне вживання фруктів захистить від діабету Регулярне вживання фруктів захистить від діабету
Вчені з Оксфордського університету дійшли висновку, що щоденне вживання свіжих фруктів може знизити ймовірність розвитку діабету. Це можливо зав...
Здоров'я 12 липня 2018, 01:00 (e-news.com.ua)
Риб ячий жир компенсує наслідки неправильного харчування Риб'ячий жир компенсує наслідки неправильного харчування
Медики рекомендують в якості добавки до їжі приймати риб'ячий жир. Капсули з риб'ячим жиром захищають організм від наслідків неправильного харчув...
Здоров'я 12 липня 2018, 05:51 (e-news.com.ua)
Без шкоди: як правильно наносити кокосове масло на обличчя Без шкоди: як правильно наносити кокосове масло на обличчя
Улюблена натуральний засіб Ірини Шейк для красивої шкіри, кокосове масло, має масу корисних властивостей.
Здоров'я 12 липня 2018, 07:52 (NeBoley.com.ua)
Вчені з ясували причину раптової смерті від аритмії Вчені з'ясували причину раптової смерті від аритмії
Американські вчені, на чолі з Пітером Мунком, оприлюднили результати своїх досліджень.
Здоров'я 12 липня 2018, 08:27 (NeBoley.com.ua)
Причини виникнення карієсу Причини виникнення карієсу
Карієс був завжди, а люди страждали від цього захворювання зубів ще в стародавні часи. Але, хоч ми і живемо в двадцять першому столітті і наші т...
Здоров'я 12 липня 2018, 14:07 (e-news.com.ua)
Що краще - тампон або прокладка? Що краще - тампон або прокладка?
Практика застосування тампонів налічує тисячі років. Єгипетські жінки застосовували щільно згорнутий м'який папірус, а мешканки Візантії - тампон...
Здоров'я 12 липня 2018, 15:29 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів