Архів новин 

новини: 13 червня 2018 у рубриці:  

Риба захищає від депресії

Регулярне вживання великої кількості риби може знизити ризик клінічної депресії. До такого висновку прийшли автори цікавою статті, що з'явилася в останньому випуску Journal of Epidemiology & Community Health. Вони провели мета-аналіз всіх опублікованих ...
Здоров'я 13 червня 2018, 20:42 (e-news.com.ua)

Влітку бажано пити більше води і їсти менше солі Влітку бажано пити більше води і їсти менше солі
Зневоднення може стати причиною цілого ряду проблем зі здоров'ям, особливо у маленьких дітей. У деяких випадках сильне зневоднення може навіть вб...
Здоров'я 13 червня 2018, 20:32 (e-news.com.ua)
Фахівці розкрили секрети краси волосся Фахівці розкрили секрети краси волосся
Біотин поліпшить стан волосся а вітамін А допоможе для краси волосся.
Здоров'я 13 червня 2018, 02:15 (NeBoley.com.ua)
Як приховати недоліки фігури і виглядати при цьому стильно Як приховати недоліки фігури і виглядати при цьому стильно
Лайфхак від українських дизайнерів.
Здоров'я 13 червня 2018, 06:43 (NeBoley.com.ua)
Названі перші ознаки теплового удару Названі перші ознаки теплового удару
Про ці симптоми теплового удару повинен знати кожен.
Здоров'я 13 червня 2018, 09:22 (NeBoley.com.ua)
П ять золотих правил харчування влітку П'ять золотих правил харчування влітку
Питання про те, як правильно харчуватися влітку, щоб не нашкодити організму, завжди актуальний в літній сезон. За словами ендокринолога-дієтолога...
Здоров'я 13 червня 2018, 12:53 (e-news.com.ua)
Вчені назвали саму шкідливу і корисну взуття Вчені назвали саму шкідливу і корисну взуття
Цікаву заяву зробили дослідники з Гарварду.
Здоров'я 13 червня 2018, 00:25 (NeBoley.com.ua)
Вчені розповіли про користь сну про запас на вихідних Вчені розповіли про користь сну про запас на вихідних
Тривалий сон у вихідні може компенсувати недосип в будні, знизивши ризик передчасної смерті.
Здоров'я 13 червня 2018, 00:32 (NeBoley.com.ua)
Ванна для ніг: ефективно зніме втому Ванна для ніг: ефективно зніме втому
На ноги доводиться дуже велике навантаження, тому немає нічого дивного в тому, що і проблеми з ногами спостерігаються дуже часто: шкіра ступень г...