Архів новин 

новини: 15 березня 2018 у рубриці:  

Знайдена зв'язок між ожирінням і температурою тіла

Дослідники з Іспанії провели важливі досліди на мишах.
Здоров'я 15 березня 2018, 21:40 (NeBoley.com.ua)

15 секретов идеальной фигуры от Меган Маркл 15 секретов идеальной фигуры от Меган Маркл
Меган Маркл – новая икона стиля и пример для подражания.
Здоров'я 15 березня 2018, 19:42 (NeBoley.com.ua)
Ці заняття допоможуть зберегти міцний імунітет Ці заняття допоможуть зберегти міцний імунітет
Дослідження показало, що заняття спортом в літньому віці не дають імунній системі знижувати свою активність.
Здоров'я 15 березня 2018, 11:17 (NeBoley.com.ua)
Як зберегти чоловіче здоров я Як зберегти чоловіче здоров'я
Інтимне здоров'я відіграє велику роль в житті чоловіка. Всі чоловіки бажають протягом тривалого часу зберегти свою чоловічу силу і залишатися для...
Здоров'я 15 березня 2018, 13:38 (Sex-news.ru)
Шість правил здорового схуднення Шість правил здорового схуднення
Для людини абсолютно нормально 7-8 годин знаходитися на ногах.
Здоров'я 15 березня 2018, 13:58 (NeBoley.com.ua)
Ефективні методи зниження рівня цукру в крові Ефективні методи зниження рівня цукру в крові
Рівень глюкози в крові необхідно зберігати в нормі і не допускати його зниження, а також підвищення.
Здоров'я 15 березня 2018, 17:00 (NeBoley.com.ua)
Чим небезпечний перегляд телевізора для чоловіків Чим небезпечний перегляд телевізора для чоловіків
Співробітники Міжнародного агентства з дослідження раку ознайомилися зі статистикою і пояснили, чим може обернутися для чоловіків перегляд телеві...
Здоров'я 15 березня 2018, 07:18 (NeBoley.com.ua)
Виявлено нові особливості роботи мозку, пов язані з процесом навчання Виявлено нові особливості роботи мозку, пов'язані з процесом навчання
Вивчення головного мозку - а точніше, певних його ділянок - вже давно є одним з найбільш цікавих і пріоритетних напрямків в сучасній нейронауки в...
Здоров'я 15 березня 2018, 09:01 (NeBoley.com.ua)
Знайдена альтернатива: вчені можуть створити штучні вени Знайдена альтернатива: вчені можуть створити штучні вени
Для людей з нирковою недостатністю це стане справжнім порятунком.
Здоров'я 15 березня 2018, 10:45 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів