Архів новин 

новини: 7 листопада 2018 у рубриці:  

7-річну доньку Пінк доставили в лікарню

39-річна Пінк повідомила своїм фанатам, що в її родині стався нещасний випадок.
Здоров'я 07 листопада 2018, 23:23 (NeBoley.com.ua)

Саліциловий пілінг: найкраще лікування для жирної шкіри Саліциловий пілінг: найкраще лікування для жирної шкіри
З усіх видів хімічного пілінгаХіміческій пілінг - чистка до блиску обробка саліцилової кислотою вважається універсальною процедурою, яка дозволен...
Здоров'я 07 листопада 2018, 19:25 (e-news.com.ua)
Чи можна отримати опромінення під час авіаперельотів Чи можна отримати опромінення під час авіаперельотів
Літак - один з найбільш зручних і безпечних видів транспорту, здатний доставити нас з пункту А в пункт Б набагато швидше, ніж це зробила б та ж м...
Здоров'я 07 листопада 2018, 09:37 (NeBoley.com.ua)
Сіль і небезпечне аутоімунне захворювання виявилися пов язані Сіль і небезпечне аутоімунне захворювання виявилися пов'язані
Активне споживання харчової солі, з'ясував Єльський університет, може привести до підвищеного ризику розвитку розсіяного склерозу.
Здоров'я 07 листопада 2018, 13:15 (NeBoley.com.ua)
Здорові зуби: гарантія гарного зору до старості Здорові зуби: гарантія гарного зору до старості
Вчені виявили прямий зв'язок між втратою зору і інфекціями ротової порожнини. Чим краще до старості стан зубів, тим чіткішим має залишатися зір, ...
Здоров'я 07 листопада 2018, 16:24 (e-news.com.ua)
Стрес - причина більшості шкірних проблем Стрес - причина більшості шкірних проблем
Поява багатьох шкірних проблем може бути прямо пов'язане зі стресом, передають західні ЗМІ. Результатом стресу може бути навіть таке поширене зах...
Здоров'я 07 листопада 2018, 19:21 (e-news.com.ua)
Собаки можуть визначати малярію у дітей Собаки можуть визначати малярію у дітей
Ці домашні тварини можуть визначити хворобу з точністю до 70 відсотків. Їм досить просто понюхати шкарпетки хворого.
Здоров'я 07 листопада 2018, 01:24 (NeBoley.com.ua)
Оливкова олія в раціоні харчування може захистити від гіпертонії Оливкова олія в раціоні харчування може захистити від гіпертонії
Дієта, яка поєднує в собі ненасичені жири з багатими нітритом овочами, здатна захистити від гіпертонії, вважають дослідники з Королівського колед...
Здоров'я 07 листопада 2018, 06:26 (e-news.com.ua)
Вчені: скребок для мови збереже вашу молодість Вчені: скребок для мови збереже вашу молодість
Вчені прийшли до висновку, що зберегти молодість допоможе гігієна ротової порожнини.
Здоров'я 07 листопада 2018, 08:52 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском