Архів новин 

новини: 31 жовтня 2018 у рубриці:  

Цілюще плід: груша

Перші згадки про грушу зустрічаються в давньокитайських і перських джерелах. Саме з цих країн транзитними шляхами груша потрапила до Греції і Риму. У наші дні відомо близько тисячі сортів груш, культивованих в більшості країн з помірним і теплим кліматом....
Здоров'я 31 жовтня 2018, 21:30 (e-news.com.ua)

Домашній озонатор, як не завдати шкоди, і чи є користь Домашній озонатор, як не завдати шкоди, і чи є користь
У більшості людей озон асоціюється, в першу чергу, з відчуттям свіжості після грози, глобальним потеплінням через продірявився озонового шару, рі...
Здоров'я 31 жовтня 2018, 17:33 (NeBoley.com.ua)
Вчені розповіли про ознаки хвороб видних в порожнині рота Вчені розповіли про ознаки хвороб видних в порожнині рота
Крім банального карієсу і неприємного запаху, рот може розповісти про набагато більшу.
Здоров'я 31 жовтня 2018, 09:29 (NeBoley.com.ua)
Сольова лампа: користь чи шкода? Сольова лампа: користь чи шкода?
За останні десять років в сучасне життя міцно увійшло таке поняття, як соляна або сольова лампа.
Здоров'я 31 жовтня 2018, 10:06 (NeBoley.com.ua)
Простий спосіб підвищити опірність вірусам Простий спосіб підвищити опірність вірусам
Експерти рекомендують в сезон застуд і грипу додавати в їжу і напої спеції - це цілком ефективний спосіб підвищити захисні ресурси організму і йо...
Здоров'я 31 жовтня 2018, 10:21 (NeBoley.com.ua)
Канадські лікарі призначають пацієнтам лікування музеями Канадські лікарі призначають пацієнтам лікування музеями
Канадська асоціація лікарів вважає, що відвідування музеїв і художніх галерей може допомогти багатьом людям, які страждають від фізичних та психі...
Здоров'я 31 жовтня 2018, 12:04 (NeBoley.com.ua)
Наймодніші фарбування для брюнеток Наймодніші фарбування для брюнеток
З настанням осені час задуматися про зміну власного іміджу. Найбільш оптимальним варіантом буде освіжити зачіску.
Здоров'я 31 жовтня 2018, 00:52 (NeBoley.com.ua)
Колір посуду: ключовий фактор у сприйнятті смаку їжі Колір посуду: ключовий фактор у сприйнятті смаку їжі
Колір чашки, в яку налито кави, як виявилося, впливає на сприйняття смаку напою. За словами фахівців, тут працює чиста психологія. Наприклад, ран...
Здоров'я 31 жовтня 2018, 00:53 (e-news.com.ua)
Годинна процедура позбавляє від уколів інсуліну на цілий рік Годинна процедура позбавляє від уколів інсуліну на цілий рік
Нова приголомшлива методика лікування діабету може покінчити з щоденними ін'єкціями інсуліну.
Здоров'я 31 жовтня 2018, 09:00 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів