Архів новин 

новини: 17 жовтня 2018 у рубриці:  

Свіже повітря: 6 причин вийти на вулицю

Погодьтеся, не дуже хочеться гуляти, коли на вулиці похмуро. Всім відомо, що завдяки сонцю ми отримуємо вітамін D, але мало хто знає, що це відбувається навіть тоді, коли сонця не видно за хмарами.
Здоров'я 17 жовтня 2018, 23:39 (NeBoley.com.ua)

Людський мозок здатний створювати спогади Людський мозок здатний створювати спогади
Ая Бен-Яків і Річард Хенсон провели якесь дослідження для того, щоб переконатися в роботі мозку над спогадами.
Здоров'я 17 жовтня 2018, 21:26 (NeBoley.com.ua)
Вчені: самооцінка впливає на рівень тестостерону у чоловіків Вчені: самооцінка впливає на рівень тестостерону у чоловіків
Вчені з Кембріджського університету провели дослідження, яке показало, що самооцінка здатна впливати на рівень тестостерону у чоловіків.
Здоров'я 17 жовтня 2018, 15:14 (NeBoley.com.ua)
Лікування наркоманії в Дніпрі Лікування наркоманії в Дніпрі
Лікування наркоманії - це важливе завдання, які мають вирішуватися грамотно і професійно https: // www. shans-centr. com. ua. Необхідна допомога ...
Здоров'я 17 жовтня 2018, 16:50 (e-news.com.ua)
Як прокинутися красивою за одну ніч Як прокинутися красивою за одну ніч
Народні поради для краси і чистоти особи.
Здоров'я 17 жовтня 2018, 17:42 (NeBoley.com.ua)
Вченим вдалося перебудувати внутрішній годинник людини Вченим вдалося перебудувати внутрішній годинник людини
Вченим вдалося перебудувати внутрішній годинник людини, добившись поліпшення якості сну.
Здоров'я 17 жовтня 2018, 18:55 (NeBoley.com.ua)
Солодка і жирна їжа провокують розвиток депресії Солодка і жирна їжа провокують розвиток депресії
Американські дослідники поставили під сумнів факт про те, що споживання солодких продуктів покращує настрій. Більш того, вони довели, що великий ...
Здоров'я 17 жовтня 2018, 01:03 (e-news.com.ua)
Вчені назвали продукти, що викликають безсоння Вчені назвали продукти, що викликають безсоння
Серед безлічі продуктів існує категорія тих, які не рекомендується вживати перед сном.
Здоров'я 17 жовтня 2018, 08:54 (NeBoley.com.ua)
Навіщо жінці оргазм? Навіщо жінці оргазм?
Вчені з'ясували, що оргазм став «марним» для еволюції феноменом, своєрідним пережитком минулого.
Здоров'я 17 жовтня 2018, 11:11 (NeBoley.com.ua)
Харківська міськрада ополчився проти Супрун Харківська міськрада ополчився проти Супрун
Харківська міська рада звернулася до Президента України, Прем'єр-міністра та Голови Верховної Ради з проханням врегулювати ситуацію, що склалася ...