Архів новин 

новини: 14 січня 2018 у рубриці:  

Склеротерапія - лікування варикозного розширення вен і «судинних зірочок»

Склеротерапія - це високоефективний метод лікування варикозного розширення вен і «судинних зірочок».
Здоров'я 14 січня 2018, 22:34 (NeBoley.com.ua)

Новий тест для ранньої діагностики раку підшлункової залози Новий тест для ранньої діагностики раку підшлункової залози
Новий метаболомний аналіз допоможе діагностувати рак підшлункової залози на ранніх стадіях, тим самим покращуючи прогноз.
Здоров'я 14 січня 2018, 22:22 (NeBoley.com.ua)
Телероботізірованная система для лікування раку сечового міхура створена в США Телероботізірованная система для лікування раку сечового міхура створена в США
Рак сечового міхура є шостою по частоті формою раку в США.
Здоров'я 14 січня 2018, 19:15 (NeBoley.com.ua)
Що допоможе схуднути повним дітям Що допоможе схуднути повним дітям
Що допоможе схуднути повним дітям. Шведські вчені знайшли спосіб, який вирішить проблему дитячого ожиріння. Вони запропонували всією сім'єю сіст...
Здоров'я 14 січня 2018, 19:32 (NeBoley.com.ua)
10 цілющих властивостей кропу 10 цілющих властивостей кропу
Народна медицина завжди цінувала кріп за його корисні для здоров'я властивості. Крім пряного смаку і викликає апетит аромату, кріп містить флавон...
Здоров'я 14 січня 2018, 20:15 (NeBoley.com.ua)
Латиноамериканці на діалізі живуть довше, ніж представники інших етнічних груп Латиноамериканці на діалізі живуть довше, ніж представники інших етнічних груп
Нове дослідження, проведене в США, показало, що латиноамериканці живуть на діалізі довше, ніж білі.
Здоров'я 14 січня 2018, 20:41 (NeBoley.com.ua)
Вчені: Мобільні телефони не причетні до хвороб шиї хребта Вчені: Мобільні телефони не причетні до хвороб шиї хребта
Бразильські вчені з'ясували, що мобільні телефони не є винуватцями захворювань шиї і хребта.
Здоров'я 14 січня 2018, 11:29 (NeBoley.com.ua)
Як очистити артерії: продукти, корисні для судин Як очистити артерії: продукти, корисні для судин
Ризик розвитку хвороб серця і судин безпосередньо пов'язаний з їх станом.
Здоров'я 14 січня 2018, 12:18 (NeBoley.com.ua)
6 простих способів допомогти печінки 6 простих способів допомогти печінки
На жаль, про те, що якийсь орган нашого тіла потребує захисту, ми часто дізнаємося тоді, коли виправити становище буває дуже складно.
Здоров'я 14 січня 2018, 13:50 (NeBoley.com.ua)
Кортикостероїди і артрит: користь і ризик лікування кортикостероїдами Кортикостероїди і артрит: користь і ризик лікування кортикостероїдами
Кортикостероїди - це високоефективні лікарські препарати, які використовуються для лікування багатьох запальних та алергічних захворювань. При а...
Здоров'я 14 січня 2018, 14:37 (e-news.com.ua)
Анемія: можливі спадкові причини анемії Анемія: можливі спадкові причини анемії
Існує дуже багато можливих причин розвитку анемії, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka. net Іноді анемія ...
Здоров'я 14 січня 2018, 15:30 (e-news.com.ua)
Проблема зайвої ваги або психологія дієти Проблема зайвої ваги або психологія дієти
Проблема зайвої ваги - це проблема сучасності. Дуже мало людей, хто може себе обмежувати в харчуванні і при цьому не відчувати негативних емоцій....
Здоров'я 14 січня 2018, 16:35 (e-news.com.ua)
Деменція обходиться США в 157 мільярдів доларів щорічно Деменція обходиться США в 157 мільярдів доларів щорічно
Лікування та догляд за пацієнтами з деменцією обходиться американцям як мінімум в 157 мільярдів доларів на рік, що робить це захворювання дорожче...
Здоров'я 14 січня 2018, 18:22 (NeBoley.com.ua)
Нові відкриття пролили світло на життя трихомонади Нові відкриття пролили світло на життя трихомонади
Дослідники, очолювані доктором Девідом Мартіном, професором відділу інфекційних хвороб Центру наук про здоров'я Нового Орлеана, виявили, що відом...
Здоров'я 14 січня 2018, 18:34 (NeBoley.com.ua)
Високий рівень «поганого» холестерину вважається індикатором ризику інфаркту міокарда Високий рівень «поганого» холестерину вважається індикатором ризику інфаркту міокарда
Традиційно високий рівень «поганого» холестерину (ЛПНЩ) вважається індикатором ризику інфаркту міокарда.
Здоров'я 14 січня 2018, 01:06 (NeBoley.com.ua)
Як не погладшати на роботі Як не погладшати на роботі
Планерка, нарада, зустріч, відрядження ... В результаті не завжди вдається вчасно поїсти. Або ти згадуєш про їжу пізно ввечері. Щоб не нашкодити ...
Здоров'я 14 січня 2018, 01:04 (NeBoley.com.ua)
Як привчити себе пити більше води Як привчити себе пити більше води
Більшість з нас п'є дуже мало води, природне почуття спраги ми заглушаємо солодкої газованою водою, перекушуваннями, чаєм і кавою.
Здоров'я 14 січня 2018, 01:27 (NeBoley.com.ua)
Круглі черви борються з ожирінням і іншими метаболічними розладами Круглі черви борються з ожирінням і іншими метаболічними розладами
Дослідники з Університету Меріленда (Балтімор, США) продемонстрували на мишах, що інфікування круглими хробаками (нематодами) може не тільки боро...
Здоров'я 14 січня 2018, 01:25 (NeBoley.com.ua)
Наночастки можна використовувати для боротьби з вірусами Наночастки можна використовувати для боротьби з вірусами
Біологія і нанотехнології стають з кожним днем ??все ближче один до одного.
Здоров'я 14 січня 2018, 01:37 (NeBoley.com.ua)
Чорний чай небезпечний Чорний чай небезпечний
Дослідники стверджують, що при тривалому впливі на організм високих концентрацій фтору можуть мати місце серйозні пошкодження, як передає Інтерне...
Здоров'я 14 січня 2018, 04:07 (e-news.com.ua)
Правила питного режиму Правила питного режиму
Вже давно не секрет, що до основних засобів боротьби за продовження молодості відносяться не тільки косметологічні засоби, фізичні навантаження і...
Здоров'я 14 січня 2018, 05:53 (e-news.com.ua)
Лікар: У період похолодання потрібно скоротити фізичні навантаження і стреси Лікар: У період похолодання потрібно скоротити фізичні навантаження і стреси
Коли погода різко змінюється, важливо уникати будь-яких перевантажень, як фізичних, так і емоційних.
Здоров'я 14 січня 2018, 10:19 (NeBoley.com.ua)
Калій допоможе при серцевій недостатності Калій допоможе при серцевій недостатності
Калій у вигляді добавок підвищує виживаність пацієнтів з серцевою недостатністю, які приймають сечогінні препарати. Майже 5,8 млн. американців ж...