Архів новин 

новини: 24 липня 2018 у рубриці:  

Наскільки безпечні вакцини?

Хоча жодна вакцина не гарантує 100% безпеки, сучасні вакцини є максимально доброякісними, і дітям у багато разів безпечніше зробити щеплення, ніж залишитися без імунного захисту.
Здоров'я 24 липня 2018, 22:18 (NeBoley.com.ua)

10 способів скинути вагу після пологів 10 способів скинути вагу після пологів
Після вагітності більшість жінок турбуються, що вони більше ніколи не побачать свої пальці ніг. Але, на щастя, прості і перевірені способи можуть...
Здоров'я 24 липня 2018, 20:54 (NeBoley.com.ua)
Цільні злаки продовжують життя Цільні злаки продовжують життя
Вживання цільних злаків пов'язано зі зниженням ризику смерті, особливо від серцево-судинних подій, але не смерті в результаті онкологічних захвор...
Здоров'я 24 липня 2018, 07:25 (e-news.com.ua)
Які продукти розріджують кров Які продукти розріджують кров
Густа, в'язка кров небезпечна для здоров'я. Уповільнений кровообіг призводить до кисневого голодування внутрішніх органів і до утворення тромбів....
Здоров'я 24 липня 2018, 11:06 (e-news.com.ua)
Як приготувати імбирне масло і навіщо це потрібно? Як приготувати імбирне масло і навіщо це потрібно?
Буває таке, що після довгого і здавалося міцного сну ви прокидаєтеся на ранок абсолютно розбитою і приїжджаєте на роботу без сил.
Здоров'я 24 липня 2018, 11:27 (NeBoley.com.ua)
5 найпростіших правил засмаги, від якого не старіють 5 найпростіших правил засмаги, від якого не старіють
Оберігайте шкіру від сонячних променів і уникайте токсичних сонцезахисних засобів - тоді шкіра буде в безпеці.
Здоров'я 24 липня 2018, 16:48 (NeBoley.com.ua)
Побічні ефекти строгих дієт Побічні ефекти строгих дієт
Багато дівчат в спробах швидко добитися ідеальної фігури йдуть на крайні заходи, вибираючи жорсткі дієти або скорочуючи споживання їжі.
Здоров'я 24 липня 2018, 00:01 (NeBoley.com.ua)
Тонування волосся після мелірування: секрети і новинки Тонування волосся після мелірування: секрети і новинки
Мелірування вже багато років на піку актуальності. Воно здатне за короткий час повністю змінити образ, що не завдає значної шкоди волоссю. Освітл...