Архів новин 

новини: 13 червня 2018 у рубриці:  

Вчені виявили в Мексиканській затоці гігантська пляма, що вбиває все живе

Вчені виявили величезну «мертве пляма» на півночі Мексиканської затоки. За прогнозами, це пляма до кінця липня стане більше американського штату Коннектикут.
Наука та здоров'я 13 червня 2018, 22:02 (glavnoe.ua)

Риба захищає від депресії Риба захищає від депресії
Регулярне вживання великої кількості риби може знизити ризик клінічної депресії. До такого висновку прийшли автори цікавою статті, що з'явилася ...
Здоров'я 13 червня 2018, 20:42 (e-news.com.ua)
Як приховати недоліки фігури і виглядати при цьому стильно Як приховати недоліки фігури і виглядати при цьому стильно
Лайфхак від українських дизайнерів.
Здоров'я 13 червня 2018, 06:43 (NeBoley.com.ua)
Названі перші ознаки теплового удару Названі перші ознаки теплового удару
Про ці симптоми теплового удару повинен знати кожен.
Здоров'я 13 червня 2018, 09:22 (NeBoley.com.ua)
П ять золотих правил харчування влітку П'ять золотих правил харчування влітку
Питання про те, як правильно харчуватися влітку, щоб не нашкодити організму, завжди актуальний в літній сезон. За словами ендокринолога-дієтолога...
Здоров'я 13 червня 2018, 12:53 (e-news.com.ua)
Влітку бажано пити більше води і їсти менше солі Влітку бажано пити більше води і їсти менше солі
Зневоднення може стати причиною цілого ряду проблем зі здоров'ям, особливо у маленьких дітей. У деяких випадках сильне зневоднення може навіть вб...
Здоров'я 13 червня 2018, 20:32 (e-news.com.ua)
Вчені назвали саму шкідливу і корисну взуття Вчені назвали саму шкідливу і корисну взуття
Цікаву заяву зробили дослідники з Гарварду.
Здоров'я 13 червня 2018, 00:25 (NeBoley.com.ua)
Вчені розповіли про користь сну про запас на вихідних Вчені розповіли про користь сну про запас на вихідних
Тривалий сон у вихідні може компенсувати недосип в будні, знизивши ризик передчасної смерті.
Здоров'я 13 червня 2018, 00:32 (NeBoley.com.ua)
Ванна для ніг: ефективно зніме втому Ванна для ніг: ефективно зніме втому
На ноги доводиться дуже велике навантаження, тому немає нічого дивного в тому, що і проблеми з ногами спостерігаються дуже часто: шкіра ступень г...
Здоров'я 13 червня 2018, 01:25 (e-news.com.ua)
Фахівці розкрили секрети краси волосся Фахівці розкрили секрети краси волосся
Біотин поліпшить стан волосся а вітамін А допоможе для краси волосся.
Здоров'я 13 червня 2018, 02:15 (NeBoley.com.ua)
Дело Линчевского: Супрун утверждает, что миллионы людей были обмануты Дело Линчевского: Супрун утверждает, что миллионы людей были обмануты
Даем этот текст без перевода. Щоб зрозуміти цінності та позицію команди МОЗ України та Oleksandr Linchevskyy, важливо розуміти, ким є ця людина ...