Архів новин 

новини: 6 жовтня 2018 у рубриці:  

Шизофренія переслідує чоловіків

Вчені виявили ген, розуміння роботи якого дає відповідь на питання про те, чому приналежність до чоловічої статі наділяє людину більш високим ризиком розвитку шизофренії та аутизму. Подробиці наукової роботи - в журналі Nature Communications.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 17:56 (NeBoley.com.ua)

Детокс- програми для зниження ваги без голодування Детокс- програми для зниження ваги без голодування
Мабуть, кожна жінка хоча б раз у житті була незадоволена своєю зовнішністю, і вже тим більше - своєю вагою.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 17:44 (NeBoley.com.ua)
Морська сіль загрожує розвитком небезпечних хвороб Морська сіль загрожує розвитком небезпечних хвороб
Морепродукти прийнято вважати дуже корисними для здоров'я, і ??морську сіль тому багато хто воліє звичайної.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 11:11 (NeBoley.com.ua)
Медики розкрили знеболюючі властивості популярного напою Медики розкрили знеболюючі властивості популярного напою
Існує напій, який підвищує больовий поріг і тим самим робить людину менш сприйнятливим до больових синдромів.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 11:54 (NeBoley.com.ua)
Шість продуктів, ефективно допомагають від набряків Шість продуктів, ефективно допомагають від набряків
Набряки, викликані скупченням рідини, можуть з'являтися не тільки на обличчі, а й на тілі, а також на внутрішніх органах.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 15:55 (NeBoley.com.ua)
Кислотний пілінг: вирішує проблеми шкіри Кислотний пілінг: вирішує проблеми шкіри
Кислотні пілінги - це величезна група хімічних пілінгів. Обробка шкіри за допомогою кислот показана в будь-якому віці, так як кислота добре розчи...
Здоров'я 06 жовтня 2018, 14:03 (e-news.com.ua)
Вчені відкрили новий спосіб запобігання старечого недоумства Вчені відкрили новий спосіб запобігання старечого недоумства
Мозок людини зможе захистити себе від хвороб своїми ж силами, припускають дослідники.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 07:18 (NeBoley.com.ua)
31-річний американець прийняв препарат для потенції і почав бачити все в червоному кольорі 31-річний американець прийняв препарат для потенції і почав бачити все в червоному кольорі
У чоловіка діагностували ураження сітківки ока. Медики не можуть вилікувати захворювання протягом кількох місяців.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 09:06 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів