Архів новин

новини: 6 грудня 2020 у рубриці:

Колос і Олександрія поділили очки

Підопічні Володимира Шарана не зуміли реалізувати пенальті по ходу поєдинку (1: 1).
Футбол 06 грудня 2020, 23:37 (football.ua)

Даніеле Орсато - кращий арбітр в 2020-му році Даніеле Орсато - кращий арбітр в 2020-му році
Італійський служитель Феміди був удостоєний почесної нагороди.
Футбол 06 грудня 2020, 14:43 (football.ua)
Рябоконь вирішив зіграти проти Ворскли з трьома центральними захисниками Рябоконь вирішив зіграти проти Ворскли з трьома центральними захисниками
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 12-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють чернігівська Десна і полтавська Ворскла.
Футбол 06 грудня 2020, 17:56 (football.ua)
Селезньов очолить атаку Колоса в матчі проти Олександрії Селезньов очолить атаку Колоса в матчі проти Олександрії
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 12-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють Ковалевський Колос і Олександрія.
Футбол 06 грудня 2020, 21:15 (football.ua)
Фірміно почне гру проти Вулверхемптона з перших хвилин Фірміно почне гру проти Вулверхемптона з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 12-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зіграють Ліверпуль і Вулверхемптон.
Футбол 06 грудня 2020, 22:30 (football.ua)
Маркевич розповів про відмінності між матчами проти Динамо Київ і Шахтар Маркевич розповів про відмінності між матчами проти Динамо Київ і Шахтар
Головний тренер приазовців дав коментар після гри з киянами.
Футбол 06 грудня 2020, 07:11 (football.ua)
Інтер обіграв Болонью завдяки дублю Хакимі Інтер обіграв Болонью завдяки дублю Хакимі
Команда Антоніо Конте продовжила свою серію без поразок в Серії А до шести матчів поспіль.
Футбол 06 грудня 2020, 00:38 (football.ua)
Манчестер Сіті - Фулхем 2: 0 Відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті - Фулхем 2: 0 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вам кращі моменти поєдинку.
Футбол 06 грудня 2020, 00:35 (football.ua)
Барселона несподівано поступилася Кадису Барселона несподівано поступилася Кадису
Підопічні Рональда Кумана зуміли відіграти лише один пропущений по ходу поєдинку м'яч (1: 2).
Вест Хем - Манчестер Юнайтед 1: 3 Відео голів та огляд матчу Вест Хем - Манчестер Юнайтед 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії.
Футбол 06 грудня 2020, 01:40 (football.ua)
Лампард: У Зійеха травма підколінного сухожилля Лампард: У Зійеха травма підколінного сухожилля
Наставник лондонського Челсі підвів підсумки успішного протистояння його команди проти Лідса.
Футбол 06 грудня 2020, 11:27 (football.ua)