Головний тренер Монако Тьєррі Анрі вважає, що у його команди є ще мінімальний шанс потрапити в Лігу Європи.
Футбол 28 листопада 2018, 09:15 (football.ua)

Ювентус мінімально обіграв Валенсію і оформив вихід у плей-офф Ювентус мінімально обіграв Валенсію і оформив вихід у плей-офф
Гол Маріо Манджукич приніс італійській команді три очки (1: 0).
Футбол 28 листопада 2018, 08:46 (football.ua)
Хочолава: Вихід в плей-офф ЛЧ? Все в наших руках Хочолава: Вихід в плей-офф ЛЧ? Все в наших руках
Давид Хочолава вважає, що вихід з групи в плей-офф Ліги чемпіонів тепер залежить повністю від Шахтаря.
Футбол 28 листопада 2018, 07:14 (football.ua)
Фонсека: Дуже складний поєдинок і чудова перемога Фонсека: Дуже складний поєдинок і чудова перемога
Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека - про матч проти Хоффенхайма (2: 3).
Футбол 28 листопада 2018, 08:12 (football.ua)
Реал гарантував собі перше місце в групі завдяки перемозі над Ромою Реал гарантував собі перше місце в групі завдяки перемозі над Ромою
Голи Гарета Бейла і Лукаса Васкеса принесли "вершковим" перемогу над Ромою (2: 0).
Футбол 28 листопада 2018, 07:44 (football.ua)
Кривцов: Будемо боротися, щоб потрапити в наступний раунд Кривцов: Будемо боротися, щоб потрапити в наступний раунд
Захисник Шахтаря Сергій Кривцов прокоментував переможний матч проти Хоффенхайма в Лізі чемпіонів.
Футбол 28 листопада 2018, 08:36 (football.ua)
Матч Ворскла - Арсенал перенесли з Полтави до Києва через воєнного стану Матч Ворскла - Арсенал перенесли з Полтави до Києва через воєнного стану
Матч п'ятого туру групового етапу Ліги Європи між Ворсклою і лондонським Арсеналом відбудеться в Києві.
Футбол 28 листопада 2018, 01:06 (football.ua)
Аякс обіграв АЕК на виїзді і вийшов в плей-офф ЛЧ Аякс обіграв АЕК на виїзді і вийшов в плей-офф ЛЧ
Два влучні удари від Душана Тадіча забезпечили амстердамському Аяксу участь у весняній частині розіграшу Ліги чемпіонів (0: 2).
Футбол 28 листопада 2018, 01:02 (football.ua)
Суркіс: Дехто з команди U-19 поїде на зимові збори з основним складом Суркіс: Дехто з команди U-19 поїде на зимові збори з основним складом
Ігор Суркіс анонсував, що кілька футболістів з Динамо U-19 поїдуть на зимові збори з першою командою.
Хоффенхайм U-19 - Шахтар U-19 1: 1 Відео голів та огляд матчу Хоффенхайм U-19 - Шахтар U-19 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд матчу Юнацької Ліги УЄФА Хоффенхайм - Шахтар.
Футбол 28 листопада 2018, 00:45 (football.ua)
Левандовскі забив 50-й гол у ЛЧ, швидше це зробили тільки два гравці Левандовскі забив 50-й гол у ЛЧ, швидше це зробили тільки два гравці
Форвард Баварії Роберт Левандовскі став сьомим гравцем, якому підкорилася позначка в 50 забитих голів у Лізі чемпіонів.
Футбол 28 листопада 2018, 00:39 (football.ua)
Шахтар і Хоффенхайм влаштували гольову перестрілку в першому таймі Шахтар і Хоффенхайм влаштували гольову перестрілку в першому таймі
За два точні удари нанесли футболісти обох команд вже до свистка арбітра на перерву.
Футбол 28 листопада 2018, 04:14 (football.ua)
ЦСКА - Вікторія 1: 2 Відео голів та огляд матчу ЦСКА - Вікторія 1: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд матчу Ліги чемпіонів ЦСКА - Вікторія.
Футбол 28 листопада 2018, 01:11 (football.ua)
Манчестер Сіті зіграв внічию з Ліоном і вийшов в плей-офф ЛЧ Манчестер Сіті зіграв внічию з Ліоном і вийшов в плей-офф ЛЧ
Виїзна нічия з Ліоном (2: 2) гарантувала Манчестер Сіті місце в плей-офф Ліги чемпіонів.
Футбол 28 листопада 2018, 05:04 (football.ua)