Реал гарантував собі перше місце в групі завдяки перемозі над Ромою

28 листопада 2018, 07:44 | Футбол

Голи Гарета Бейла і Лукаса Васкеса принесли "вершковим" перемогу над Ромою (2: 0).

У Римі місцева Рома приймала мадридський Реал. Напередодні ЦСКА поступився Вікторії, так що учасники звітного поєдинку вийшли в плей-офф ще до його початку, тепер потрібно було визначити долю переможця групи. В опорній зоні мадридців вийшов несподіваний виконавець в особі Маркоса Льоренте, а Дані Себальос залишився в запасі, з несподіваного варто відзначити відсутність Іско в заявці. У складі Роми не вистачало кращого бомбардира команди Едіна Джеко, який не встиг оговтатися після ушкодження.

Гості активніше почали зустріч, окупувавши чужу половину поля, але не загрожуючи воротам суперника. Згодом гра вирівнялася, команди по черзі володіли м'ячем, але залишали воротарів практично без роботи, як виняток, можна згадати удар Модріча і рикошет Бензема, з яким ледве впорався Ольсен, а на добиванні нікого з гравців Реала не виявилося. Після цього Рома повністю забрала м'яч собі і великими силами пішли на чужу половину поля, часто завершує свої атаки ударами по воротах.

В одному з епізодів Шик скористався відскоком м'яча і пробив по воротах з близької відстані, але Куртуа не дав м'ячу опинитися в сітці, зреагувавши на цей удар. У кінцівці першого тайму гра заспокоїлася, передбачалося, що до перерви небезпечних моментів більше не буде, але вже в компенсований час Карвахаль ледь не спорудив гол у власні ворота, подарувавши м'яч Дзаньоло, який відпасував на вільного Ундер, який примудрився не влучити у ворота з кількох метрів. Таким образів, колективи вирушили в роздягальні, так і не відкривши рахунок.

У другій половині зустрічі забитого гола довго чекати не довелося - на 47-й хвилині Фасіо подарував м'яч самотньому Бейлу, що знаходиться в штрафному майданчику на самоті, а Гарет скористався своїм шансом сповна, перегравши Ольсена - 0: 1. Вже через дві хвилини валлієць був зобов'язаний оформляти дубль, вирвавшись на побачення з Ольсеном, але в цей раз йому не вдалося проштовхнути м'яч повз воротаря. Мадридці продовжували володіти перевагою, чинячи тиск на чужі ворота, яке вилилося в другий забитий гол - на 59-й хвилині Бейл подав на дальню штангу, Бензема скинув м'яч вільному Васкесу, якому залишалося не промахнутися по порожніх воротах - 0: 2.

Трохи пізніше "вершкові" провели ще два гострих випаду, які могли завершитися взяттям ворота, але обох випадках Марсело і Бензема пробили прямо в голкіпера. Згодом Реал віддав м'яч у володіння "вовкам", які намагалися якомога швидше відродити інтригу, але зробити це підопічним Еусебіо Ді Франческо так і не вдалося, вони були ближче до третього пропущеного голу, ніж до першого забитого, але до фінального свистка глядачі більше не побачили голів. Як підсумок, Реал здобув комфортну за рахунком, але не за грою, перемогу над Ромою, яка дозволила команді Соларі вийти на чисте перше місце в групі, яке від них вже нікуди не дінеться, підсумкової другій сходинці римлян також ніщо не загрожує.

У 6-му турі Рома відправиться в Пльзень в гості до Вікторії, а Реал прийме московський ЦСКА, у якого спробує взяти реванш за поразку в першому колі.

Рома - Реал 0: 2 Голи: Бейл, 47, Васкес, 59 Рома: Ольсен - Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов - Крістанте, Нзонзі (Чорич, 64) - Ундер, Дзаньоло (Карсдорп, 69), Ель Шаараві (Клюйверт, 22) - Шик Реал: Куртуа - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Модріч (Вальверде, 80), Кроос, Льоренте - Васкес, Бензема (Діас, 77), Бейл (Асенсио, 84) Попередження: Дзаньоло - Модріч, Варан.