Ювентус мінімально обіграв Валенсію і оформив вихід у плей-офф

28 листопада 2018, 08:46 | Футбол

Гол Маріо Манджукич приніс італійській команді три очки (1: 0).

Ювентус приймав Валенсію в матчі п'ятого туру Ліги чемпіонів. Для гостей цей матч був вирішальним - поразка практично не залишало шансів на вихід з групи. З перших хвилин команда Аллегрі діяла досить активно, а "кажани" розраховували на контрвипади. Втім, обидві команди так і не могли створити щось вартісне.

У першому таймі господарі часто виявлялися на газоні в чужій штрафній, але арбітр з Шотландії обрав британський стиль суддівства і порушення правил не фіксував. Підопічні Аллегрі нагнітали обстановку біля чужих воріт, але до прицільних ударів справа не доходила. Найнебезпечніший момент тайму стався під його завісу, коли Діакабі пробив головою з ближньої штанги після подачі з кутового - Щесни дивом врятував команду.

У перерві команди провели по перестановці: Гамейро замінив Родріго, а Куадрадо вийшов замість Алекса Сандро, що означало переклад Канселье на лівий фланг, через який незабаром і будувалося більшість атак господарів. Майже під кінець години гри рахунок був відкритий - Кріштіану Роналду розгойдав противника і прострілив, а Манджукічу залишалося лише підставити ногу. 1: 0.

Вже через кілька хвилин Ювентус міг подвоїти перевагу, коли Манджукич зреагував на відскок м'яча і пробив в один дотик - Нето зреагував. Гості не могли толком перейти на чужу половину поля, а Роналду міг зняти всі питання - Кріштіану пробив головою після подачі з кутового, але Нето витягнувся в струну і команду врятував.

"Кажани" так і не змогли здивувати оборону суперника і втратили шанси на вихід в плей-офф ЛЧ.

Ювентус - Валенсія 1: 0 Голи: Манджукич, 59 Ювентус: Щесни - Канселье, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро (Куадрадо, 46) - Бентанкур, Пьянич, Матюїді - Диба (Коста, 79) - Роналду, Манджукич.

Валенсія: Нето - Васс, Діакабі, Пауліста, Гайя - Коклен, Парехо, жоффрей кондогбіа (Солер, 72), Гедеш - Міна (Батшуайі, 67), Родріго (Гамейро, 46).

Попередження: Бентанкур, Куадрадо, Матюїді - Гайя, жоффрей кондогбіа, Діакабі, Гедеш, Батшуайі.