Шахтар і Хоффенхайм влаштували гольову перестрілку в першому таймі

28 листопада 2018, 04:14 | Футбол

За два точні удари нанесли футболісти обох команд вже до свистка арбітра на перерву.

Уже з найперших хвилини було помітно, що команди готові до гранично високих швидкостей в даному поєдинку.

Першим агресію проявив донецький Шахтар. Затяжний розіграш м'яча поступово наблизив атаку "гірників" до чужого штрафного. На лівому фланзі Ісмаїлі успішно зіграв в "стіночку" з Тайсоном, що вивело лівого захисника до воріт під гострим кутом. Втім, майстерність бразильця дозволило йому викриття стопу належним чином і "Шведи" вразити дальній кут воріт Бауманна.

А ще через хвилину Шахтар дійсно здивував усіх! Тайсон відкрився під передачу низом з центру поля від Жуніора Мораеса, піймавши суперника на створенні положення "поза грою". Капітан Шахтаря створив різницю в відстані між собою і захисниками стрімким ривком і впевнено перегравши голкіпера, встановив рахунок на табло шокуючим для трибун - 0: 2.

Втім, "Горянка" довелося не довго, адже вже через хвилину подібним капітану Шахтаря чином в контратаку втік Крамаріч і також впевнено зміг переграти Андрія П'ятова.

Команди після такого швидкого початку вирішили трохи заспокоїти гру, а про наступному моменті говорити довелося вже ближче до перерви. На жаль, він мав місце бути біля воріт української команди.

Якщо з прострілом Кадержабека з правого краю штрафного хоч якось, але зумів впоратися Сергій Кривцов, то ось добивання головою, яке виконував Цубер, заблокувати вже ніхто з гравців оборони не встиг. А півзахисник непоганим ударом головою перекинув м'яч треба головою Пятова, встановивши рахунок в першому таймі досить несподіваним - 2: 2.

Матч Хоффенхайм - Шахтар почався о 22:00 за київським часом. Слідкуйте за текстовою онлайн-трансляцією на Football. ua.