Архів новин 

новини: 31 жовтня 2017 у рубриці:  

Netflix призупинила зйомки шостого сезону "Карткового будиночка" через ситуацію з Кевіном Спейсі

Цей сезон повинен стати останнім.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 21:22 (ТСН.ua)

Логунова в топі і лосинах похвалилася тонкою талією і пишним бюстом Логунова в топі і лосинах похвалилася тонкою талією і пишним бюстом
Молода мама знаходиться в прекрасній формі.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 19:13 (ТСН.ua)
Брат Кевіна Спейсі розповів про батька-педофіла, який ґвалтував власного сина Брат Кевіна Спейсі розповів про батька-педофіла, який ґвалтував власного сина
Рендалл Фаулер поділився шокуючими подробицями з їхнього дитинства.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 10:11 (ТСН.ua)
Сексапільна Каменських показала тизер дебютного кліпу без Потапа Сексапільна Каменських показала тизер дебютного кліпу без Потапа
Прем'єра відео відбудеться вже 2 листопада.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 12:38 (ТСН.ua)
Егор Гордеев проспал первый эфир  Сніданку з 1+1  своей новой соведущей Егор Гордеев проспал первый эфир "Сніданку з 1+1" своей новой соведущей
Ведущий вспомнил о форс-мажоре, который произошел во время первого прямого эфира Нели Шовкопляс.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 12:46 (ТСН.ua)
Судья  Танців з зірками  Екатерина Кухар воплотила образ роковой восточной красавицы Судья "Танців з зірками" Екатерина Кухар воплотила образ роковой восточной красавицы
Балерина станцевала с Адамжаном Бахтияром в спектакле "Шахерезада".
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 13:44 (ТСН.ua)
Кевін Спейсі залишився без почесної нагороди  Еммі  після звинувачень в педофілії Кевін Спейсі залишився без почесної нагороди "Еммі" після звинувачень в педофілії
Актора повинні були відзначити статуеткою за заслуги в телеіндустрії.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 14:16 (ТСН.ua)
Forbes оприлюднив ім я найбагатшої покійної зірки року Forbes оприлюднив ім'я найбагатшої покійної зірки року
Лідер рейтингу не змінюється вже п'ять років.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 15:16 (ТСН.ua)
Євген Кошовий: Мої дівчатка завжди можуть на мене розраховувати Євген Кошовий: Мої дівчатка завжди можуть на мене розраховувати
Зазвичай герою Євгена Кошового в серіалі Слуга народу (1 + 1) доводиться багато пити. У другому сезоні він змушений ще й танцювати. Але для нього...
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 16:15 (tv.ua)
Мік Джаггер закрутив роман з молодшою ??на 52 роки дівчиною Мік Джаггер закрутив роман з молодшою ??на 52 роки дівчиною
Музикант провів вечір у компанії кінопродюсера Нур Альфалла.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 01:05 (ТСН.ua)
Кінець казкового роману: Селена Гомес і The Weeknd розірвали відносини Кінець казкового роману: Селена Гомес і The Weeknd розірвали відносини
Подейкують, що причиною розриву артистів став щільний робочий графік репера.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 09:37 (ТСН.ua)
Хмара тегів