Архів новин 

новини: 11 червня 2018 у рубриці:  

За рік "безвіза" прикордонники оформили 555 тис українців за спрощеною процедурою

Сьогодні виповнюється рівно рік, як громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки в країни Європейського Союзу, крім Великобританії та Ірландії, а також в Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію, що входять до Шенге...
Суспільство 11 червня 2018, 12:03 (glavnoe.ua)

В Берлине собираются главы МИД  нормандской четверки 2В Берлине собираются главы МИД "нормандской четверки"
Сегодня вечером, 11 июня, министры иностранных дел так называемого нормандского переговорного формата (Украина, Германия, Франция и РФ) встретятс...
Політика 11 червня 2018, 12:07 (glavnoe.ua)
Хенесс: Левандовскі проведе наступний сезон в Баварії Хенесс: Левандовскі проведе наступний сезон в Баварії
Президент Баварії Улі Хенесс спростував можливий трансфер Роберта Левандовскі.
Футбол 11 червня 2018, 11:18 (football.ua)
Віталій Портников: Путін заздрить Сенцової Віталій Портников: Путін заздрить Сенцової
Очевидна правота Сенцова і готовність українця відстоювати цю правоту ціною життя доводять Путіна до сказу.
Політика 11 червня 2018, 11:49 (glavnoe.ua)
Откровения Памелы: Андерсон выпустила книгу об отношениях с экс-мужьями и молодым бойфрендом Откровения Памелы: Андерсон выпустила книгу об отношениях с экс-мужьями и молодым бойфрендом
Кроме того, звезда много рассказала и о своих родителях, которые в браке уже больше 50 лет.
Світські хроніки 11 червня 2018, 11:12 (ТСН.ua)
Дарсонваль: що це таке, як вибрати і для чого використовувати? Дарсонваль: що це таке, як вибрати і для чого використовувати?
Я давно знаю про такий апарат як дарсонваль, хоча його випускають різні торгові марки під різними назвами. Зазвичай його назва асоціюється з полі...
Здоров'я 11 червня 2018, 09:39 (NeBoley.com.ua)
Титі: Не знаю, де знаходиться межа можливостей Неймара Титі: Не знаю, де знаходиться межа можливостей Неймара
Збірна Бразилії обіграла Австрію у товариській зустрічі.
Футбол 11 червня 2018, 10:05 (football.ua)
Чому норвежцям подобається працювати безкоштовно Чому норвежцям подобається працювати безкоштовно
Ця традиція настільки глибоко вросла в культуру сучасної Норвегії, що в 2004-му "дугнад" оголосили тут словом року. Чому ж безкоштовну працю на б...
Суспільство 11 червня 2018, 09:55 (glavnoe.ua)
Рома продовжить контракт з Ді Франческо - ЗМІ Рома продовжить контракт з Ді Франческо - ЗМІ
Рома на наступному тижні продовжить контракт з головним тренером.
Футбол 11 червня 2018, 09:53 (football.ua)
Тлумак: Волинь заслуговує мати команду у вищій лізі Тлумак: Волинь заслуговує мати команду у вищій лізі
Новий головний тренер Волині Андрій Тлумак прокоментував свої амбіції біля керма луцького клубу.
Футбол 11 червня 2018, 10:17 (football.ua)
Азар: Я хотів би знати, хто буде тренувати Челсі в наступному сезоні Азар: Я хотів би знати, хто буде тренувати Челсі в наступному сезоні
Півзахисник Челсі Еден Азар стурбований чутками навколо нового головного тренера "пенсіонерів".
Футбол 11 червня 2018, 10:15 (football.ua)
Експерти назвали ТОП-8 причин поплавати в басейні Експерти назвали ТОП-8 причин поплавати в басейні
Стан м'язів, тренування серця, розвиток мускулатури - це ще не весь список переваг занять спортом.
Здоров'я 11 червня 2018, 11:02 (NeBoley.com.ua)
Дешам: Сомнений относительно места Льориса в воротах сборной у меня нет 2Дешам: Сомнений относительно места Льориса в воротах сборной у меня нет
Главный тренер сборной Франции Дидье Дешам поделился мнением об основном голкипере в национальной команде.
Футбол 11 червня 2018, 11:01 (football.ua)
Наполі готовий відмовитися від Лено і зосередитися на Сірігу Наполі готовий відмовитися від Лено і зосередитися на Сірігу
Голкіпер Торіно Сальваторе Сірігу може стати гравцем Наполі.
Футбол 11 червня 2018, 00:26 (football.ua)
Віталій Кличко залишив відбиток свого кулака в Залі слави боксу Віталій Кличко залишив відбиток свого кулака в Залі слави боксу
Екс-чемпіона світу у важкій вазі Віталія Кличка включили до Зали слави боксу. За традицією, він залишив музею відбиток свого кулака, повідомляє k...
Суспільство 11 червня 2018, 00:42 (glavnoe.ua)
Знаменитий російський кіноактор пояснив, за що воює на Донбасі Знаменитий російський кіноактор пояснив, за що воює на Донбасі
У свої роки російський актор Анатолій Пашинін, який у 2017 році приєднався до українських бійцям на сході, не може займатися побудовою держави, ц...
Суспільство 11 червня 2018, 00:37 (glavnoe.ua)
Лансіні: Буду думати про відновлення і про те, що чекає мою кар єру в подальшому Лансіні: Буду думати про відновлення і про те, що чекає мою кар'єру в подальшому
Півзахисник збірної Аргентини Мануель Лансіні розчарований, не зіграє на ЧС-2018.
Футбол 11 червня 2018, 00:34 (football.ua)
Вальядолід обіграв Спортинг і пройшов до фіналу плей-офф за вихід до Прімери Вальядолід обіграв Спортинг і пройшов до фіналу плей-офф за вихід до Прімери
Вальядолід і Нумансія розіграють путівку до Прімери.
Футбол 11 червня 2018, 00:34 (football.ua)
 Динамо  хоче купити кращого бомбардира - дебютанта УПЛ "Динамо" хоче купити кращого бомбардира - дебютанта УПЛ
Кияни прагнуть посилити свій склад форвардом.
Спорт 11 червня 2018, 01:06 (ТСН.ua)
Вчені заявили про серйозну небезпеку бюстгальтерів Вчені заявили про серйозну небезпеку бюстгальтерів
Дівчата з юних років звикають носити бюстгальтер, а стирчать з-під одягу соски вважаються дуже непристойними. Цей предмет гардероба пригождается ...
Здоров'я 11 червня 2018, 01:03 (NeBoley.com.ua)
Міністр оборони Сербії виступив з гучною антиукраїнським заявою Міністр оборони Сербії виступив з гучною антиукраїнським заявою
Міністр оборони Сербії Олександр Вулін виступив з недружніми заявами на адресу України, поставивши під сумнів щирість протестів проти побіжного п...
Політика 11 червня 2018, 06:56 (glavnoe.ua)
Мережа підкорило відео з батьком, якому раптово довелося  зайнятися балетом Мережа підкорило відео з батьком, якому раптово довелося "зайнятися балетом"
Батько трьох дітей з міста Гамільтона - столиці Бермудських островів (заморська територія Великобританії, розташована на групі коралових островів...
Події 11 червня 2018, 07:47 (glavnoe.ua)
 Вони ненавидять Україну . Генерал СБУ різко висловився про окуповані Донбасі та Криму "Вони ненавидять Україну". Генерал СБУ різко висловився про окуповані Донбасі та Криму
Повернення Україні окупованих Донбасу і Криму в близькій перспективі не представляється можливим. Ситуацію ускладнюють проросійські настрої місце...
Суспільство 11 червня 2018, 08:01 (glavnoe.ua)
 Чи не просилися назад . Лавров спробував показати, що Росії добре і без G8 "Чи не просилися назад". Лавров спробував показати, що Росії добре і без G8
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія ніколи не прагнула повернутися в Велику вісімку і зосереджена на інших форматах мі...
Політика 11 червня 2018, 07:58 (glavnoe.ua)
У штабі ООС повідомили про бойовій обстановці на Донбасі У штабі ООС повідомили про бойовій обстановці на Донбасі
У районі проведення операції об'єднаних сил на Донбасі з початку неділі станом на 18:00 бойовики сім раз порушили перемир'я, повідомляє прес-цент...
Події 11 червня 2018, 08:13 (glavnoe.ua)
Головний скаут Бенфіки попрощався з клубом перед відходом в Шахтар Головний скаут Бенфіки попрощався з клубом перед відходом в Шахтар
Жозе Боту продовжить роботу в донецькому Шахтарі.
Футбол 11 червня 2018, 09:21 (football.ua)
Химич: Потрібно вже готуватися до матчу зі Швецією Химич: Потрібно вже готуватися до матчу зі Швецією
Півзахисник національної жіночої збірної України Таміла Хіміч прокоментувала поразку в кваліфікаційному матчі ЧС-2019 від команди Данії.
Футбол 11 червня 2018, 09:19 (football.ua)
Лофтус-Чик: Для мене виступ на чемпіонаті світу зі збірною Англії є межею мрій Лофтус-Чик: Для мене виступ на чемпіонаті світу зі збірною Англії є межею мрій
Півзахисник збірної Англії Рубен Лофтус-Чик прокоментував майбутній чемпіонат світу в Росії і свій виклик до лав національної команди.
Футбол 11 червня 2018, 09:35 (football.ua)
Хмара тегів