Архів новин 

новини: 15 травня 2018 у рубриці:  

Вчені: влітку люди зліші і агресивніше

Польські вчені Познанського університету мистецтв визначили, що влітку люди стають зліші і агресивніше через надлишок гормону стресу.
Здоров'я 15 травня 2018, 07:04 (NeBoley.com.ua)

Знайдено спосіб уповільнити старіння організму Знайдено спосіб уповільнити старіння організму
Вчені з США довели, що лагідне голодування уповільнює процеси старіння. Фахівці рекомендують протягом 24 годин скоротити кількість споживаної їжі.
Здоров'я 15 травня 2018, 07:02 (NeBoley.com.ua)
Причепурювання повним ходом. Як "Олімпійський" готують до фіналу Ліги чемпіонів в Києві Причепурювання повним ходом. Як "Олімпійський" готують до фіналу Ліги чемпіонів в Києві
Дивіться фото з головної футбольної арени України, яка вперше в історії прийме фінал найпрестижнішого єврокубка.
Спорт 15 травня 2018, 01:56 (ТСН.ua)
Фонсека провів переговори з власником Вест Хема Фонсека провів переговори з власником Вест Хема
Головний тренер донецького Шахтаря Паулу Фонсека зустрівся з одним із власників Вест Хема Девідом Салливаном.
Футбол 15 травня 2018, 02:36 (football.ua)
Як уберегти себе в спеку - поради фахівця Як уберегти себе в спеку - поради фахівця
Нинішню спеку синоптики вже нaзвaлі аномальної.
Здоров'я 15 травня 2018, 04:34 (NeBoley.com.ua)
Вчені готові дозволити діабетикам є по два яйця кожен день Вчені готові дозволити діабетикам є по два яйця кожен день
Нове дослідження вчених з Університету Сіднея показали, що яйця ніяк не впливають на підвищення «поганого» холестерину, тому їх можна записувати ...
Здоров'я 15 травня 2018, 06:31 (NeBoley.com.ua)
Десятки палестинців загинули на кордоні сектора Газа в день відкриття посольства США в Єрусалимі Десятки палестинців загинули на кордоні сектора Газа в день відкриття посольства США в Єрусалимі
Число жертв заворушень на кордоні між сектором Газа і Ізраїлем в понеділок зросла до 52 осіб, повідомляє "The Times Of Israel" з посиланням на пр...
Події 15 травня 2018, 00:27 (glavnoe.ua)
ДТП в Білорусі: дітей не можуть перевезти в Україну ДТП в Білорусі: дітей не можуть перевезти в Україну
Двоє дітей в дуже важкому стані, троє дітей - у важкому, одна дитина - у стані середньої важкості. Лікарі поки забороняють їх транспортування, за...
Події 15 травня 2018, 00:51 (Корреспондент.net)
Тевес завершить кар єру в 2019 році Тевес завершить кар'єру в 2019 році
Карлос Тевес розповів, що завершить кар'єру після закінчення контракту з Бока Хуніорс.
Футбол 15 травня 2018, 00:51 (football.ua)
Що робити, щоб сидяча робота не нашкодила здоров ю Що робити, щоб сидяча робота не нашкодила здоров'ю
Медики поділилися цінними рекомендаціями з тими, хто веде малоактивний спосіб життя.
Здоров'я 15 травня 2018, 00:59 (NeBoley.com.ua)
Чорноморцю відключили воду, тому що родич директора водоканалу не виходить на поле - ЗМІ Чорноморцю відключили воду, тому що родич директора водоканалу не виходить на поле - ЗМІ
Вранці понеділка, 14-го травня, на об'єктах Чорноморця пропало водопостачання, причому пов'язано це не з аварією або плановим ремонтом.
Футбол 15 травня 2018, 01:14 (football.ua)
Ярмоленко забив за Боруссію Д в товариському матчі Ярмоленко забив за Боруссію Д в товариському матчі
Дортмундська Боруссія зіграла в результативну нічию проти Цвіккау (4: 4), а один з голів забив український вінгер Андрій Ярмоленко.
Футбол 15 травня 2018, 01:06 (football.ua)
Фулхем обіграв Дербі і вийшов у фінал плей-офф Чемпіоншипа Фулхем обіграв Дербі і вийшов у фінал плей-офф Чемпіоншипа
Голи Сессеньона і Одоі дозволили команді Славішу Йокановіча обіграти "баранів" (2: 0) і пройти в наступний етап.
Футбол 15 травня 2018, 01:06 (football.ua)
Як вибрати дитячий одяг в подарунок? Як вибрати дитячий одяг в подарунок?
Якщо вас запросили в гості друзі, в яких недавно народилася дитина, ніколи не буде зайвим подарунок для малюка. Варіантів досить багато: іграшки,...
Здоров'я 15 травня 2018, 01:32 (e-news.com.ua)
Хмара тегів