Архів новин 

новини: 3 листопада 2018 у рубриці:  

Барбершоп: вхід тільки для чоловіків!

Чоловік зі стильною зачіскою і акуратно підстриженою бородою точно не залишиться без уваги жінок. Однак щоб завжди мати відмінний зовнішній вигляд, варто скористатися послугами професіоналів. Саме останнім часом дуже популярними стали барбершопи. Тут обсл...
Здоров'я 03 листопада 2018, 08:40 (e-news.com.ua)

Інтернет магазин ювелірних виробів: як вибрати потрібну прикрасу Інтернет магазин ювелірних виробів: як вибрати потрібну прикрасу
Ювелірні вироби: розкіш, яка завжди в моді Прикраси із золота і срібла додадуть витонченості та елегантності, підкреслять вишуканий смак і оригін...
Здоров'я 03 листопада 2018, 08:38 (e-news.com.ua)
ПСЖ обіграв Лілль і зміцнив лідерство в Лізі 1 ПСЖ обіграв Лілль і зміцнив лідерство в Лізі 1
У матчі 12-го туру французької Ліги 1 Парі Сен-Жермен вдома обіграв Лілль з рахунком 2: 1.
Футбол 03 листопада 2018, 01:13 (football.ua)
На хабарі спіймано глава Радехівської РДА Львівської області На хабарі спіймано глава Радехівської РДА Львівської області
Прокуратурою Київської області спільно з співробітниками ГУНП в Київській області при оперативному супроводі Департаменту захисту економіки Украї...
Події 03 листопада 2018, 01:08 (glavnoe.ua)
Російські пранкери просять губернаторів США не визнавати Голодомор геноцидом Російські пранкери просять губернаторів США не визнавати Голодомор геноцидом
Посол України в Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий зіткнувся з масованою атакою пранкери, які телефонують політикам від його імені.
Політика 03 листопада 2018, 08:22 (glavnoe.ua)
Американська спортсменка: Олімпіада в Росії - це шоу Путіна, підготовка до вторгнення в Україну Американська спортсменка: Олімпіада в Росії - це шоу Путіна, підготовка до вторгнення в Україну
Кеті Юлендер підкреслила, що атлети не знали, у чому насправді брали участь.
Спорт 03 листопада 2018, 08:19 (ТСН.ua)
Челсі не відпустить Лофтус-Чіка в оренду Челсі не відпустить Лофтус-Чіка в оренду
Головний тренер Челсі Мауріціо Сарри дав зрозуміти, що Рубен Лофтус-Чик залишиться в його команді до кінця сезону.
Футбол 03 листопада 2018, 00:53 (football.ua)
Папа Гуйє: Україна - мій другий дім, мене тут завжди любили Папа Гуйє: Україна - мій другий дім, мене тут завжди любили
Сенегальський захисник Папа Гуйє зазначив, що прийняв пропозицію Карпат без коливань.
Футбол 03 листопада 2018, 00:48 (football.ua)
Як правильно виконувати вправи Кегеля жінкам Як правильно виконувати вправи Кегеля жінкам
Регулярні фізичні навантаження дозволяють просто і ефективно «пропрацювати» всі групи м'язів, починаючи від плечового суглоба і закінчуючи сідниц...
Здоров'я 03 листопада 2018, 01:00 (NeBoley.com.ua)
9 ознак старіння 9 ознак старіння
Ці фактори неминучі, але уповільнити процес старіння можливо.
Здоров'я 03 листопада 2018, 00:57 (NeBoley.com.ua)
Чим корисна вправа «планка» для чоловіків Чим корисна вправа «планка» для чоловіків
Часто практикується в йозі і фітнесі статична вправа «планка» вважається одним з найефективніших і простих.
Спорт 03 листопада 2018, 00:53 (NeBoley.com.ua)
Медики розповіли, які напої зневоднюють нас Медики розповіли, які напої зневоднюють нас
Британські вчені з'ясували, що певні напої не втамовують, а провокують спрагу, порушуючи водний баланс в організмі людини.
Здоров'я 03 листопада 2018, 00:48 (NeBoley.com.ua)
Мікропластік знайшли в людських екскрементах Мікропластік знайшли в людських екскрементах
Невелике пілотне дослідження на восьми добровольцях показало, що мікрочастинки поліпропілену, поліетилентерефталату (ПЕТ) і інших пластиків можна...
Здоров'я 03 листопада 2018, 00:44 (NeBoley.com.ua)
Масштабне ДТП під Рівним: BMW протаранив лісовоз і загорівся. Двоє людей загинули Масштабне ДТП під Рівним: BMW протаранив лісовоз і загорівся. Двоє людей загинули
У Рівненській області між селами Старі і Гранітне сталася масштабна ДТП за участю лісовоза і двох легкових автомобілів.
Події 03 листопада 2018, 01:04 (glavnoe.ua)
Гвардіола і Сарри серед претендентів на звання кращого тренера жовтня в АПЛ Гвардіола і Сарри серед претендентів на звання кращого тренера жовтня в АПЛ
Стали відомі претенденти на звання кращого тренера англійської Прем'єр-ліги за підсумками жовтня.
Футбол 03 листопада 2018, 00:06 (football.ua)
Стали відомі претенденти на звання кращого гравця жовтня в АПЛ Стали відомі претенденти на звання кращого гравця жовтня в АПЛ
Стало відомо, хто претендує на звання кращого гравця англійської Прем'єр-ліги за підсумками жовтня.
Футбол 03 листопада 2018, 00:01 (football.ua)
Діоп: Монако налаштований на перемогу в цьому турі Діоп: Монако налаштований на перемогу в цьому турі
Атакуючий півзахисник Монако Софьян Діоп сподівається, що його команді нарешті вдасться здобути перемогу під керівництвом Тьєррі Анрі.
Футбол 03 листопада 2018, 00:31 (football.ua)
Тренер Фрайбурга: Ми хочемо поборотися з Баварією Тренер Фрайбурга: Ми хочемо поборотися з Баварією
Головний тренер Фрайбурга Крістіан Штрайх сподівається, що його команді вдасться взяти очки у виїзному матчі Бундесліги проти Баварії.
Футбол 03 листопада 2018, 00:34 (football.ua)
ЗМІ підрахували вартість нарядів Меган Маркл під час туру по Австралії і Океанії ЗМІ підрахували вартість нарядів Меган Маркл під час туру по Австралії і Океанії
Вартість нарядів, в яких з'являлася дружина принца Гаррі Меган Маркл під час туру по Австралії і Океанії, склала близько 130 тис. фунтів стерлінг...
Суспільство 03 листопада 2018, 00:28 (glavnoe.ua)
У Донецьку знову пропав пропагандист Манекін У Донецьку знову пропав пропагандист Манекін
В окупованому Донецьку зник пропагандист «русского мира» Роман Манекін, який останнім часом активно критикував т.в.о. ватажка ОРДО Дениса Пушилін...
Події 03 листопада 2018, 00:23 (glavnoe.ua)
Як розвинути швидкість бігу Як розвинути швидкість бігу
Для більшості людей біг - це одне з найулюбленіших занять і засіб залишитися наодинці зі своїми думками, прийти в гармонійний стан і заспокоїтися.
Спорт 03 листопада 2018, 00:40 (NeBoley.com.ua)
Видеофакт: В Харькове поп внедорожником крушит памятники на кладбище Видеофакт: В Харькове поп внедорожником крушит памятники на кладбище
Сегодня в Харькове на кладбище №14 (район ХТЗ) священнослужитель за рулем внедорожника Toyota Rav4 (гос. номер АХ1222АТ) снес несколько могильных...