Архів новин 

новини: 6 жовтня 2018 у рубриці:  

Шість продуктів, ефективно допомагають від набряків

Набряки, викликані скупченням рідини, можуть з'являтися не тільки на обличчі, а й на тілі, а також на внутрішніх органах.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 15:55 (NeBoley.com.ua)

Диба: Мессі і Роналду - інопланетяни, я хочу стати кращим серед людей Диба: Мессі і Роналду - інопланетяни, я хочу стати кращим серед людей
Нападаючий Ювентуса Пауло Диба порівняв себе з Кріштіану Роналду і Ліонелем Мессі.
Футбол 06 жовтня 2018, 15:53 (football.ua)
Фірміно: При Клопп Ліверпуль прагне до великих перемог Фірміно: При Клопп Ліверпуль прагне до великих перемог
Нападаючий Ліверпуля Роберто Фірміно прокоментував роботу з Юргеном Клоппом.
Футбол 06 жовтня 2018, 14:43 (football.ua)
Незвичайний розіграш штрафного з більярдним ударом від Партизана Незвичайний розіграш штрафного з більярдним ударом від Партизана
Боснієць Ґоран Закарич відзначився красивим голом в чемпіонаті Сербії.
Футбол 06 жовтня 2018, 14:23 (football.ua)
Берлусконі: Більше ніяких борід і татуювань Берлусконі: Більше ніяких борід і татуювань
Новий власник Монци Сільвіо Берлусконі вирішив створити зразково-показову команду.
Футбол 06 жовтня 2018, 14:52 (football.ua)
Вже забув Анджеліну Джолі? Бреда Пітта застали з новою подружкою Вже забув Анджеліну Джолі? Бреда Пітта застали з новою подружкою
Американський актор Бред Пітт, який знаходиться в шлюборозлучному процесі з Анджеліною Джолі, був помічений на публіці зі спекотною блондинкою, м...
Шоу-бізнес 06 жовтня 2018, 15:47 (tv.ua)
Гвардіола: Я грати не проти Клоппа, а проти Ліверпуля Гвардіола: Я грати не проти Клоппа, а проти Ліверпуля
Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола поділився очікуваннями від зустрічі з Ліверпулем.
Футбол 06 жовтня 2018, 12:06 (football.ua)
Сарри: Є ризик не підготуватися психологічно Сарри: Є ризик не підготуватися психологічно
Головний тренер Челсі Мауріціо Сарри поділився очікуваннями від матчу проти Саутгемптона.
Футбол 06 жовтня 2018, 13:05 (football.ua)
Тухель: Ліон - команда вищого рівня Тухель: Ліон - команда вищого рівня
Головний тренер ПСЖ Томас Тухель поділився очікуваннями від матчу Ліги 1 проти Ліона.
Футбол 06 жовтня 2018, 13:21 (football.ua)
Померла Монсеррат Кабальє Померла Монсеррат Кабальє
kabale. jpg Померла Монсеррат Кабальє. Знаменита іспанська оперна співачка Монсеррат Кабальє померла у віці 85 років. Повідомлення про це в субо...
Шоу-біз і культура 06 жовтня 2018, 13:31 (Електронні Вісті)
Роналду найняв  адвоката для зірок  для справи про зґвалтування Роналду найняв "адвоката для зірок" для справи про зґвалтування
Новий адвокат Кріштіану Роналду працював з багатьма зоряними клієнтами.
Футбол 06 жовтня 2018, 13:29 (football.ua)
Шахтар - Зоря: зустрінуться дві самі б ють команди УПЛ Шахтар - Зоря: зустрінуться дві самі б'ють команди УПЛ
Донецький і Луганський клуби в лідерах за кількістю ударів по воротах у чемпіонаті України.
Футбол 06 жовтня 2018, 14:10 (football.ua)
Кислотний пілінг: вирішує проблеми шкіри Кислотний пілінг: вирішує проблеми шкіри
Кислотні пілінги - це величезна група хімічних пілінгів. Обробка шкіри за допомогою кислот показана в будь-якому віці, так як кислота добре розчи...
Здоров'я 06 жовтня 2018, 14:03 (e-news.com.ua)
Топ-модель по-українськи: хто покинув шоу в 6 випуску - 05. 10. 2018 Топ-модель по-українськи: хто покинув шоу в 6 випуску - 05. 10. 2018
Шостий тиждень проекту Топ-модель по-українськи пройшла під девізом «Битва статей». Хлопці та дівчата з'ясовували, хто з них крутіший. У підсумку...
Шоу-бізнес 06 жовтня 2018, 13:59 (tv.ua)
У Харкові на вулиці Клочківській на вихідних обмежать рух транспорту У Харкові на вулиці Клочківській на вихідних обмежать рух транспорту
Рух транспорту по вул. Клочківській, на ділянці від вул. Іванівській до пров. Рогатинського при русі в сторону вул. Ботанічній, буде заборонено щ...
Суспільство 06 жовтня 2018, 10:45 (glavnoe.ua)
Сенцов в листі сестрі:  Вибору мені не залишили Сенцов в листі сестрі: "Вибору мені не залишили"
Український режисер, політв'язень Олег Сенцов, який голодує в російській колонії 145 днів, написав листа своїй сестрі Наталі Каплан.
Події 06 жовтня 2018, 07:22 (glavnoe.ua)
Лілія Леонідова: Старобазарний сквер Лілія Леонідова: Старобазарний сквер
У середу обговорили остаточне проектне рішення Старобазарного скверу. Не буду описувати повний проект, скоро його публічно презентують на коорди...
Україна 06 жовтня 2018, 07:51 (Odessa Daily)
США почали щорічну лотерею «зелена карта»: вона триватиме місяць США почали щорічну лотерею «зелена карта»: вона триватиме місяць
Державний департамент США почав диверсифікаційну лотерею, більш відому під назвою "зелена карта" (Green Card). Про це повідомила прес-служба посо...
Світ 06 жовтня 2018, 07:49 (e-news.com.ua)
31-річний американець прийняв препарат для потенції і почав бачити все в червоному кольорі 31-річний американець прийняв препарат для потенції і почав бачити все в червоному кольорі
У чоловіка діагностували ураження сітківки ока. Медики не можуть вилікувати захворювання протягом кількох місяців.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 09:06 (NeBoley.com.ua)
Азар: З відходом Куртуа ми втратили кращого воротаря світу Азар: З відходом Куртуа ми втратили кращого воротаря світу
Еден Азар вважає, що нинішній Челсі сильніший за той, що був у минулому сезоні.
Футбол 06 жовтня 2018, 08:57 (football.ua)
Баварія готова підписати Ундер за 60 млн євро Баварія готова підписати Ундер за 60 млн євро
Мюнхенська Баварія знайшла заміну Арьєн Роббена.
Футбол 06 жовтня 2018, 09:53 (football.ua)
Атлетик - Реал Сосьєдад 1: 3 Відео голів та огляд матчу Атлетик - Реал Сосьєдад 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд баскського дербі в 8-му турі іспанської Прімери.
Футбол 06 жовтня 2018, 10:43 (football.ua)
Морська сіль загрожує розвитком небезпечних хвороб Морська сіль загрожує розвитком небезпечних хвороб
Морепродукти прийнято вважати дуже корисними для здоров'я, і ??морську сіль тому багато хто воліє звичайної.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 11:11 (NeBoley.com.ua)
Стала відома заявка Німеччини на матчі з Францією і Нідерландами Стала відома заявка Німеччини на матчі з Францією і Нідерландами
Головний тренер Йоахім Лев назвав склад на матчі Ліги націй.
Футбол 06 жовтня 2018, 11:09 (football.ua)
Райола: Ібрагімович може відновити переговори з Міланом Райола: Ібрагімович може відновити переговори з Міланом
Агент Ібрагімовича прокоментував чутки про його відхід.
Футбол 06 жовтня 2018, 11:07 (football.ua)
Вест Хем програв усі матчі Брайтону на виїзді в історії Вест Хем програв усі матчі Брайтону на виїзді в історії
Ніколи "молотобійці" не перемагали в Брайтоні в вищих дивізіонах.
Футбол 06 жовтня 2018, 11:19 (football.ua)
Медики розкрили знеболюючі властивості популярного напою Медики розкрили знеболюючі властивості популярного напою
Існує напій, який підвищує больовий поріг і тим самим робить людину менш сприйнятливим до больових синдромів.
Здоров'я 06 жовтня 2018, 11:54 (NeBoley.com.ua)
Гюндоган: З Ліверпулем буде важкий матч Гюндоган: З Ліверпулем буде важкий матч
Півзахисник Манчестер Сіті Ілкай Гюндоган прокоментував майбутній матч з Ліверпулем.
Футбол 06 жовтня 2018, 11:50 (football.ua)
Моуріньо подасть у відставку після матчу з Ньюкаслом - ЗМІ Моуріньо подасть у відставку після матчу з Ньюкаслом - ЗМІ
Португалець може покинути англійський клуб після восьмого туру.
Футбол 06 жовтня 2018, 12:03 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском