Архів новин 

новини: 27 жовтня 2018 у рубриці:  

Як вибрати в'язану трикотажний одяг

Заходячи на сторінку https: // tm-modus. com. ua / catalog / vyazanyy_trikotag і переглядаючи там численні варіанти трикотажу, кожен мимоволі замислювався, як правильно вибрати, наприклад, в'язаний трикотаж від виробника, щоб не прогадати з практичною, не...
Суспільство 27 жовтня 2018, 08:11 (e-news.com.ua)

Стало відомо скільки будинків Харкова забезпечені теплопостачанням Стало відомо скільки будинків Харкова забезпечені теплопостачанням
З початку опалювального сезону теплопостачанням забезпечені вже 80% житлових будинків міста Харкова.
Суспільство 27 жовтня 2018, 07:22 (glavnoe.ua)
В яких випадках дарують букет троянд? На який привід доречно дарувати букет троянд В яких випадках дарують букет троянд? На який привід доречно дарувати букет троянд
В яких випадках дарують букет троянд?. Троянди - це універсальні квіти, які любить, а іноді і обожнює, кожна 3-тя дівчина. Вони мають приємний, ...
Здоров'я 27 жовтня 2018, 01:29 (e-news.com.ua)
Сент-Етьєнну не вдалося обіграти Ним Сент-Етьєнну не вдалося обіграти Ним
У матчі 11-го туру французької Ліги 1 Сент-Етьєнн на виїзді зіграв внічию проти Німа з рахунком 1: 1.
Футбол 27 жовтня 2018, 01:25 (football.ua)
Зозуля: Матч проти Шахтаря стане іспитом для всіх Зозуля: Матч проти Шахтаря стане іспитом для всіх
Захисник Арсенал-Київ Дмитро Зозуля розповів про підготовку до матчу проти Шахтаря.
Футбол 27 жовтня 2018, 06:43 (football.ua)
Еспаньол упустив перемогу над Вальядолідом Еспаньол упустив перемогу над Вальядолідом
У матчі 10-го туру іспанської Ла Ліги Еспаньол на виїзді зіграв внічию проти Вальядоліда з рахунком 1: 1.
Футбол 27 жовтня 2018, 06:37 (football.ua)
Патрік Клюйверт: Бачити, як син йде по твоїх стопах - дуже гарне почуття Патрік Клюйверт: Бачити, як син йде по твоїх стопах - дуже гарне почуття
Екс-нападник збірної Нідерландів Патрік Клюйверт пишається своїм сином Джастіном, який грає за Рому.
Футбол 27 жовтня 2018, 00:57 (football.ua)
Нагорняк: У наступному турі єврокубків нашим командам буде ще складніше Нагорняк: У наступному турі єврокубків нашим командам буде ще складніше
Екс-гравець збірної України, а нині представник експертної ради УПЛ Сергій Нагорняк прокоментував виступи Динамо, Ворскли і Шахтаря.
Футбол 27 жовтня 2018, 01:13 (football.ua)
Правила дотримання дитячої дієти для грамотного лікування ожиріння Правила дотримання дитячої дієти для грамотного лікування ожиріння
Дитяче ожиріння - це проблема, яка турбує лікарів і вчених усього світу.
Здоров'я 27 жовтня 2018, 01:04 (NeBoley.com.ua)
Каленчук покинув ФК Львів Каленчук покинув ФК Львів
Півзахисник Максим Каленчук та керівництво ФК Львів вирішили припинити співпрацю.
Футбол 27 жовтня 2018, 01:04 (football.ua)
Боруссія М поступилася Фрайбургу Боруссія М поступилася Фрайбургу
У матчі дев'ятого туру німецької Бундесліги Фрайбург вдома обіграв Боруссію Менхенгладбах з рахунком 3: 1.
Футбол 27 жовтня 2018, 00:57 (football.ua)
З наступного року  Укрпошта  не доставляти пенсії в села З наступного року "Укрпошта" не доставляти пенсії в села
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський повідомив, що уряд і парламент не погодили затвердження економічно вигідного тарифу на доставку ...
Суспільство 27 жовтня 2018, 00:51 (glavnoe.ua)
Ряди армії поповнили 860 призовників з Харківщини Ряди армії поповнили 860 призовників з Харківщини
Хід осінньої призовної кампанії в області обговорили 26 жовтня у час селекторної наради за участю представників військкоматів, голів РДА та міськ...
Суспільство 27 жовтня 2018, 01:21 (glavnoe.ua)
У Британії жінки зможуть служити в усіх військових підрозділах У Британії жінки зможуть служити в усіх військових підрозділах
У Великобританії жінкам дозволили служити у всіх родах військ, а на початку 2019 британки почнуть тренуватися в морській піхоті, повідомив мініст...
Суспільство 27 жовтня 2018, 01:18 (glavnoe.ua)
Громадян окупованого Криму закликають в армію РФ Громадян окупованого Криму закликають в армію РФ
Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку із здійсненням Російською Федерацією чергового призову на військову сл...
Суспільство 27 жовтня 2018, 00:13 (glavnoe.ua)
Куртуа: Я нічого не говорив про Конте або Моуріньо, вимагаю спростування Куртуа: Я нічого не говорив про Конте або Моуріньо, вимагаю спростування
Голкіпер мадридського Реала Тібо Куртуа заперечує чутки про те, що він проти призначення Антоніо Конте або Жозе Моуріньо головним тренером "бланк...
Футбол 27 жовтня 2018, 00:07 (football.ua)
Вийшла остання наукова стаття Стівена Хокінга про чорні діри Вийшла остання наукова стаття Стівена Хокінга про чорні діри
Вийшла остання наукова робота Стівена Хокінга «Ентропія чорних дір і м'якого волосся», яку він дописав буквально за кілька днів до своєї смерті.
Здоров'я 27 жовтня 2018, 00:07 (NeBoley.com.ua)
У США дозволили зламувати цифрову захист приладів для ремонту У США дозволили зламувати цифрову захист приладів для ремонту
Бюро авторського права США внесло зміни до Закону про захист авторських прав у цифрову епоху, що дозволяють обходити цифровий захист електронних ...