Архів новин 

новини: 27 жовтня 2018 у рубриці:  

Долю Гаттузо можуть визначити "генуезькі тести"

Директори Мілана Паоло Мальдіні і Леонардо обговорили з тренером Дженнаро Гаттузо нинішню ситуацію в команді.
Футбол 27 жовтня 2018, 15:59 (football.ua)

Президент Тоттенхема: До кінця року ми будемо грати на Уемблі Президент Тоттенхема: До кінця року ми будемо грати на Уемблі
Даніель Леві не зміг назвати дату переїзду Тоттенхема на новий стадіон.
Футбол 27 жовтня 2018, 15:57 (football.ua)
Андрій Хорс: Новий пошук судових рішень - «Бабуся» Андрій Хорс: Новий пошук судових рішень - «Бабуся»
Пам'ятаєте історію як тисяча людей купили ліві квитки і не потрапили на концерт Imagine Dragons?. Так ось ці «продавців» знайшли. Грошики вони з...
Україна 27 жовтня 2018, 13:33 (Odessa Daily)
Мартіаль знову відмовився продовжити контракт з МЮ Мартіаль знову відмовився продовжити контракт з МЮ
Ще один варіант нового контракту з Манчестер Юнайтед не влаштував нападника Антоні Мартіаля.
Футбол 27 жовтня 2018, 14:29 (football.ua)
Валерій Погребняк Валерій Погребняк
Вбивство електрички Іллічівськ - Одеса було "модним", але недалекоглядним рішенням. Тепер це очевидно всім.
Україна 27 жовтня 2018, 15:42 (Odessa Daily)
Де Хеа не думає про новий контракт Де Хеа не думає про новий контракт
Воротар Манчестер Юнайтед Давид Де Хеа запевняє, що він зосереджений виключно на футболі.
Футбол 27 жовтня 2018, 11:46 (football.ua)
серія А. Анонс 10-го туру: чекаємо реабілітацію Ювентуса, вирішення долі Гаттузо і помста Лаціо серія А. Анонс 10-го туру: чекаємо реабілітацію Ювентуса, вирішення долі Гаттузо і помста Лаціо
Football. ua представляє анонс матчів десятого туру чемпіонату Італії.
Футбол 27 жовтня 2018, 13:04 (football.ua)
Джеймі Лі Кертіс: Терпіти не можу, коли мене лякають Джеймі Лі Кертіс: Терпіти не можу, коли мене лякають
25 жовтня в прокат виходить фільм жахів «Хеллоуїн» - продовження знаменитої стрічки 1978 року. І в ньому знову знялася «королева крику» Джеймі Лі...
Світські хроніки 27 жовтня 2018, 13:19 (tv.ua)
Ювентус хоче орендувати Погба з правом викупу Ювентус хоче орендувати Погба з правом викупу
Туринці розробляють план повернення в команду півзахисника Поля Погба.
Футбол 27 жовтня 2018, 11:55 (football.ua)
Омолодження особи: на все свій час Омолодження особи: на все свій час
Сучасна косметологія може запропонувати величезний спектр послуг по збереженню молодості і профілактиці старіння для жінок будь-якого віку, як пе...
Здоров'я 27 жовтня 2018, 12:22 (e-news.com.ua)
Вілліан: Челсі не боїться нікого в цьому сезоні Вілліан: Челсі не боїться нікого в цьому сезоні
Півзахисник "синіх" Вілліан задоволений тим футболом, який демонструє його команда.
Футбол 27 жовтня 2018, 12:59 (football.ua)
Пюель не включив Варди в заявку на Вест Хем Пюель не включив Варди в заявку на Вест Хем
Між тренером Лестера Клод Пюель і нападаючим "лисиць" Джеймі Варді розгорається конфлікт.
Футбол 27 жовтня 2018, 13:14 (football.ua)
Во Львове студенты-спортсмены уже выбрали для себя срочную службу в Нацгвардии Во Львове студенты-спортсмены уже выбрали для себя срочную службу в Нацгвардии
Ученики 10-х классов Львовского государственного училища физической культуры пришли в гости к военнослужащим 2 Галицкой бригады Национальной гвар...
Суспільство 27 жовтня 2018, 11:53 (glavnoe.ua)
5 ідей для осінньої фотосесії 5 ідей для осінньої фотосесії
Осінь - пора вогненних фарб і туманних світанків. Суха і сонячна погода красномовно натякає: пора покинути теплий будинок і відправитися на прогу...
Суспільство 27 жовтня 2018, 08:13 (glavnoe.ua)
Бенфіка продала Таліску в Гуанчжоу Евергранд Бенфіка продала Таліску в Гуанчжоу Евергранд
Гуанчжоу Евергранд викупив у Бенфіки бразильського атакуючого півзахисника Таліску.
Футбол 27 жовтня 2018, 08:30 (football.ua)
Головна умова схуднення Головна умова схуднення
Звичайно, прес можна побудувати тільки на кухні, але! Без фізичної активності, красивого і здорового тіла не вийде.
Спорт 27 жовтня 2018, 08:27 (NeBoley.com.ua)
Малиновський: Влітку була пропозиція від Сельти і ще кількох клубів Малиновський: Влітку була пропозиція від Сельти і ще кількох клубів
Український півзахисник Генка Руслан Малиновський зізнався, що влітку міг переїхати в топ-чемпіонат.
Футбол 27 жовтня 2018, 08:46 (football.ua)
Бакалов: Шануймо суперника, але у нас свої плани на матч проти Динамо Бакалов: Шануймо суперника, але у нас свої плани на матч проти Динамо
Головний тренер ФК Львів Юрій Бакалов розповів про підготовку до матчу проти Динамо.
Футбол 27 жовтня 2018, 09:29 (football.ua)
Чи підходить мені гаряча йога? Чи підходить мені гаряча йога?
Дослідження показують, що традиційна йога безпечна і корисна для більшості людей і має багато переваг в тому випадку, якщо інструктор діє компете...
Спорт 27 жовтня 2018, 09:26 (NeBoley.com.ua)
Пірес: Санчесу коштувало залишитися в Арсеналі, його перехід в МЮ мене здивував Пірес: Санчесу коштувало залишитися в Арсеналі, його перехід в МЮ мене здивував
Колишній півзахисник "канонірів" Робер Пірес вважає, що Алексіс Санчес вчинив необачно, прийнявши пропозицію Манчестер Юнайтед.
Футбол 27 жовтня 2018, 10:17 (football.ua)
Хмара відмовив Ліверпулю, а ПСЖ не зміг його собі дозволити Хмара відмовив Ліверпулю, а ПСЖ не зміг його собі дозволити
Стало відомо, що Ян Хмара міг покинути Атлетіко в літнє трансферне вікно.
Футбол 27 жовтня 2018, 10:12 (football.ua)
Вейналдум: Клопп дуже схожий на ван Гаала Вейналдум: Клопп дуже схожий на ван Гаала
Півзахисник Ліверпуля Жоржина Вейналдум порівняв двох наставників, з якими йому довелося попрацювати.
Футбол 27 жовтня 2018, 10:09 (football.ua)
6 мотиваційних кроків для відвідування спортзалу 6 мотиваційних кроків для відвідування спортзалу
Ми всі часто повторюємо: «з завтрашнього дня йду в спортзал». Але коли це завтра настає, скаржимося на те, що спортзал занадто далеко. Якщо у Вас...
Спорт 27 жовтня 2018, 10:04 (e-news.com.ua)
Пуйоль: Припиніть порівнювати Артура з Хаві Пуйоль: Припиніть порівнювати Артура з Хаві
Легендарний захисник Барселони спробував зняти тиск з хавбека "синьо-гранатових" Артура.
Футбол 27 жовтня 2018, 10:42 (football.ua)
Сарри не хвилює, що Жиру і Мората не забивають Сарри не хвилює, що Жиру і Мората не забивають
Головний тренер Челсі Мауріціо Сарри не турбується з приводу низької результативності своїх форвардів.
Футбол 27 жовтня 2018, 10:41 (football.ua)
Марку Сілва підтримав Моуріньйо: У мене немає сумнівів в ньому Марку Сілва підтримав Моуріньйо: У мене немає сумнівів в ньому
Головний тренер Евертона висловив підтримку наставнику Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо.
Футбол 27 жовтня 2018, 10:59 (football.ua)
Штаб: ситуация в ООС контролируемая. Ранены два бойца 2Штаб: ситуация в ООС контролируемая. Ранены два бойца
В зоне проведения операции объединенных сил боевики не использовали запрещенное минскими договоренностями вооружение и 8 раз открывали огонь по п...
Політика 27 жовтня 2018, 10:02 (glavnoe.ua)
У Віндзорському замку помер останній коргі королеви Великобританії Єлизавети II У Віндзорському замку помер останній коргі королеви Великобританії Єлизавети II
Вихованцеві Уіспер було 12 років. Він помер від хвороби, яка почала розвиватися кілька тижнів тому, зазначає УНН.
Суспільство 27 жовтня 2018, 11:27 (glavnoe.ua)
Ковач: Я считаю, что две последние победы пошли Баварии на пользу Ковач: Я считаю, что две последние победы пошли Баварии на пользу
Главній тренер Баварии Нико Ковач прокомментировал матч с Майнцом.
Футбол 27 жовтня 2018, 10:29 (football.ua)
Хмара тегів