Архів новин 

новини: 18 жовтня 2018 у рубриці:  

Вест Хем хоче придбати Жиру в січні - ЗМІ

Нападаючий Челсі Олів'є Жиру цікавий Вест Хему.
Футбол 18 жовтня 2018, 12:37 (football.ua)

Лавров повідомив про час серйозної розмови з Заходом Лавров повідомив про час серйозної розмови з Заходом
Москва готується до масштабних провокацій.
Політика 18 жовтня 2018, 12:03 (YTPO.ru)
У МЮ НЕ буде спортивного директора, поки тренером залишається Моуріньо У МЮ НЕ буде спортивного директора, поки тренером залишається Моуріньо
Манчестер Юнайтед почекає з призначенням спортивного директора.
Футбол 18 жовтня 2018, 12:21 (football.ua)
Росія закриє Азовське море від НАТО Росія закриє Азовське море від НАТО
Україна може навіть не мріяти про спільні навчання.
Політика 18 жовтня 2018, 12:30 (YTPO.ru)
Ольга Квасницкая: Вернем Летний театр громаде - руководство к действию! Ольга Квасницкая: Вернем Летний театр громаде - руководство к действию!
Понимая важность Летнего театра для каждого одессита, прошу помочь и внести свой вклад в наше общее дело по возврату этой территории громаде!
Україна 18 жовтня 2018, 12:33 (Odessa Daily)
Перейра: У Моуріньо хороші відносини з гравцями Манчестер Юнайтед Перейра: У Моуріньо хороші відносини з гравцями Манчестер Юнайтед
Півзахисник Манчестер Юнайтед Андреас Перейра наполягає, що в колективі немає розколу.
Футбол 18 жовтня 2018, 10:13 (football.ua)
Ледве підписав новий контракт з Байєром Ледве підписав новий контракт з Байєром
Хорватський захисник Тін Едвай продовжив угоду з німецьким Байєром.
Футбол 18 жовтня 2018, 10:23 (football.ua)
Міньоле: Зараз я не думаю про своє майбутнє Міньоле: Зараз я не думаю про своє майбутнє
Голкіпер Ліверпуля Сімон Міньйоле зазначив, що на даний момент він не думає про своє майбутнє.
Футбол 18 жовтня 2018, 10:54 (football.ua)
Екс-тренер збірної Аргентини: Шкода, що Мессі не взяв іспанське громадянство Екс-тренер збірної Аргентини: Шкода, що Мессі не взяв іспанське громадянство
Фернандо Сіньоріні думає, що Ліонелю Мессі коштувало виступати за збірну Іспанії.
Футбол 18 жовтня 2018, 10:51 (football.ua)
У магазинах Туркменістану пропала борошно, за хлібом черги й тиснява У магазинах Туркменістану пропала борошно, за хлібом черги й тиснява
Протягом двох днів в державні магазини не надходить у продаж борошно, повідомило джерело Азатлик в Дашогуза.
Суспільство 18 жовтня 2018, 11:09 (glavnoe.ua)
На півдні Чилі стався великий розлив нафти На півдні Чилі стався великий розлив нафти
Близько 720 тис. літрів нафти потрапили в навколишнє середовище в чилійському регіоні Магальянес через витік на підприємстві аргентинської нафтог...
Суспільство 18 жовтня 2018, 11:25 (glavnoe.ua)
Як зробити тренування регулярними: секрети від актриси Ешлі Грін Як зробити тренування регулярними: секрети від актриси Ешлі Грін
Регулярні тренування особливо ефективні. Переконаєшся, якщо подивишся на красуню актрису Ешлі Грін, яка ніколи не ухиляється від занять. Як їй це...
Спорт 18 жовтня 2018, 11:49 (NeBoley.com.ua)
Турчинов провел заседание Национального координационного центра кибербезопасности Турчинов провел заседание Национального координационного центра кибербезопасности
Об этом сообщает персональный сайт Секретаря СНБО Украины Александра Турчинова:
Суспільство 18 жовтня 2018, 11:40 (glavnoe.ua)
Сантос запропонував Інтеру гравців в обмін на Габігола Сантос запропонував Інтеру гравців в обмін на Габігола
Сантос має намір підписати нападаючого Інтера Габріеля Барбозу на постійній основі.
Футбол 18 жовтня 2018, 01:13 (football.ua)
Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна
Відділення потенційної української патріархії від російської патріархії? -? Не одне і те ж, що відділення Української Православної церкви від Рос...
Україна 18 жовтня 2018, 01:02 (Odessa Daily)
Брат Кім Кардашян вразив результатами схуднення Брат Кім Кардашян вразив результатами схуднення
Роберт Кардашян помітно втратив у вазі.
Світські хроніки 18 жовтня 2018, 00:57 (ТСН.ua)
Шевченко подякував гравцям збірної України потужної промовою в роздягальні Шевченко подякував гравцям збірної України потужної промовою в роздягальні
Тренер вдячний кожному, хто працював з командою, а також уболівальникам.
Спорт 18 жовтня 2018, 00:52 (ТСН.ua)
США блокують шлях росіянам в ООН США блокують шлях росіянам в ООН
Співробітникові організації відмовили в візі.
Політика 18 жовтня 2018, 00:57 (YTPO.ru)
Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна
Відділення потенційної української патріархії від російської патріархії? -? Не одне і те ж, що відділення Української Православної церкви від Рос...
Україна 18 жовтня 2018, 01:29 (Odessa Daily)
Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна
Відділення потенційної української патріархії від російської патріархії? -? Не одне і те ж, що відділення Української Православної церкви від Рос...
Україна 18 жовтня 2018, 01:19 (Odessa Daily)
У Києві п яний онук убив свого дідуся У Києві п'яний онук убив свого дідуся
До чергової частини Голосіївського управління поліції надійшло повідомлення про те, що в квартирі на вулиці Льва Толстого знаходиться мертва люди...
Події 18 жовтня 2018, 01:07 (glavnoe.ua)
Українцям спрощується доступ до ліків - Супрун Українцям спрощується доступ до ліків - Супрун
Уряд прийняв постанову Міністерства охорони здоров'я України (№298), яким вводиться 3 зміни, що збільшить доступ українців до ліків, повідомляє г...
Суспільство 18 жовтня 2018, 01:36 (glavnoe.ua)
У чому переваги замовлення професійних прибиральників У чому переваги замовлення професійних прибиральників
У вас великий будинок або просто немає достатньої кількості вільного часу для капітального прибирання? В такому випадку слід звертатися до профес...
Суспільство 18 жовтня 2018, 06:27 (e-news.com.ua)
Основи підготовки до туристичного походу Основи підготовки до туристичного походу
Ось ви нарешті отримали заслужену відпустку і тепер бажаєте провести його десь далеко від рідного міста. Подивитися на нові місця, вибратися на п...
Спорт 18 жовтня 2018, 08:07 (e-news.com.ua)
Стало відомо, коли покажуть продовження серіалу  Школа Стало відомо, коли покажуть продовження серіалу "Школа"
Минулого тижня завершилася перша частина другого сезону україномовного серіалу.
Світські хроніки 18 жовтня 2018, 09:34 (ТСН.ua)
Поклала тест в банку з ікрою: Тодоренко згадала, як повідомила Топалову про вагітність Поклала тест в банку з ікрою: Тодоренко згадала, як повідомила Топалову про вагітність
Артистка зізналася, що вони з коханим дуже хотіли дітей.
Світські хроніки 18 жовтня 2018, 09:57 (ТСН.ua)
В Аргентине нацгвардеец завоевал  золото  на III летних юношеских Олимпийских Играх В Аргентине нацгвардеец завоевал "золото" на III летних юношеских Олимпийских Играх
Летние юношеские Олимпийские игры 2018 года, официально известные как «III летние Юношеские Олимпийские игры 2018» проходят с 6 по 18 октября в Б...