Архів новин 

новини: 15 жовтня 2018 у рубриці:  

Сирії загрожує нова війна

Росія відправила С-300 в арабську республіку не просто так.
Політика 15 жовтня 2018, 16:01 (YTPO.ru)

Мілан розірве орендну угоду з Челсі за Бакайоко Мілан розірве орендну угоду з Челсі за Бакайоко
Тьемуе Бакайоко може повернутися в Челсі.
Футбол 15 жовтня 2018, 15:45 (football.ua)
Названо найбільш марний вітамін Названо найбільш марний вітамін
Вчені з Аберінского і Оклендського університетів змогли переконатися у марності прийому вітаміну D для зміцнення кісток, - хоча довгий час стверд...
Здоров'я 15 жовтня 2018, 15:38 (NeBoley.com.ua)
Рішення ЄС щодо санкцій ламає старі принципи Рішення ЄС щодо санкцій ламає старі принципи
Рух Заходу до беззаконня вже торкнулося структури ООН.
Політика 15 жовтня 2018, 15:33 (YTPO.ru)
Кім Кардашьян в подиві від неадекватної поведінки чоловіка Кім Кардашьян в подиві від неадекватної поведінки чоловіка
Поведінка Каньє Уеста активно обговорюється в Мережі, а все через його розмови з Дональдом Трампом і неоднозначних заяв в соціальних мережах. З'я...
Шоу-бізнес 15 жовтня 2018, 15:29 (tv.ua)
Ювентус зацікавився захисником Сампдорії Ювентус зацікавився захисником Сампдорії
Захисник Сампдорії Йоахім Андерсен може виявитися в Ювентусі.
Футбол 15 жовтня 2018, 15:44 (football.ua)
Берлусконі: Дербі з Міланом через три роки? Чому ні? Берлусконі: Дербі з Міланом через три роки? Чому ні?
Новий власник Монци Сільвіо Берлусконі назвав стратегічні цілі своєї команди.
Футбол 15 жовтня 2018, 13:47 (football.ua)
Петряк: Думаю, Ребров теж ніколи не вивчить угорський Петряк: Думаю, Ребров теж ніколи не вивчить угорський
Півзахисник збірної України Іван Петряк прокоментував складнощі, пов'язані з виступом в чемпіонаті Угорщини.
Футбол 15 жовтня 2018, 13:42 (football.ua)
Гарячі наряди і несподіваний блонд: Каменських «підірвала» Мережа новим кліпом Гарячі наряди і несподіваний блонд: Каменських «підірвала» Мережа новим кліпом
У житті Насті Каменських раз у раз відбуваються великі події. Днями співачка презентувала новий альбом, а також випустила кліп на пісню «Lomala»....
Шоу-бізнес 15 жовтня 2018, 14:06 (tv.ua)
Борис Вишневський: Чекаємо нових «зелених чоловічків»? Борис Вишневський: Чекаємо нових «зелених чоловічків»?
Рада безпеки (орган, чия повноваження не встановлені ні Конституцією, ні законом) взявся обговорювати «ситуацію навколо Російської православної ц...
Україна 15 жовтня 2018, 13:59 (Odessa Daily)
Ястремська зробила стрімкий ривок у рейтингу WTA, Світоліна здала позицію Ястремська зробила стрімкий ривок у рейтингу WTA, Світоліна здала позицію
Три українки серед сотні кращих тенісисток.
Спорт 15 жовтня 2018, 14:28 (ТСН.ua)
Коноплянка: Себальос - гравець, якого я ненавидів Коноплянка: Себальос - гравець, якого я ненавидів
Півзахисник Євген Коноплянка розповів про акторську майстерність гравців зарубіжних чемпіонатів.
Футбол 15 жовтня 2018, 14:47 (football.ua)
Тренери та футболісти національної команди привітали воїнів із Днем захисника України Тренери та футболісти національної команди привітали воїнів із Днем захисника України
Свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в нашій державі є Днем захисника України, синьо-жовті розпочали з візиту до Військово-медичного клінічног...
Футбол 15 жовтня 2018, 13:03 (football.ua)
На территории Министерства обороны открыли Зал памяти защитников Украины На территории Министерства обороны открыли Зал памяти защитников Украины
memorial. jpg Зал памяти защитников Украины открыт на территории Министерства обороны. читать дальше
Суспільство 15 жовтня 2018, 13:12 (Електронні Вісті)
 Мотор  розгромив  Загреб  і подолав тривалу чорну смугу в Лізі чемпіонів "Мотор" розгромив "Загреб" і подолав тривалу чорну смугу в Лізі чемпіонів
Запорожці набрали перші очки в нинішньому розіграші турніру.
Спорт 15 жовтня 2018, 07:41 (ТСН.ua)
Збірна Словаччини розлучилася з тренером після поразки в Лізі націй Збірна Словаччини розлучилася з тренером після поразки в Лізі націй
Ян Козак більше не тренер національної команди.
Спорт 15 жовтня 2018, 07:38 (ТСН.ua)
Антиоксиданти прискорюють розвиток раку Антиоксиданти прискорюють розвиток раку
Численні дослідження показують, що прийом антиоксидантів може гальмувати прогресування раку, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 1...
Здоров'я 15 жовтня 2018, 08:26 (e-news.com.ua)
Чорногорія розгромила Литву Чорногорія розгромила Литву
Завершився матч третього туру Ліги націй.
Футбол 15 жовтня 2018, 10:27 (football.ua)
Петряк: Маріуполь? Це було б три кроки назад Петряк: Маріуполь? Це було б три кроки назад
Про зміни у своєму житті після переїзду в Угорщину, про особливості місцевого чемпіонату і багато іншого - дивіться відверте інтерв'ю з Іваном Пе...
Футбол 15 жовтня 2018, 10:22 (football.ua)
Ізраїль - Албанія 2: 0 Відео голів та огляд матчу Ізраїль - Албанія 2: 0 Відео голів та огляд матчу
У третьому турі групового етапу Ліги націй Ізраїль обіграв Албанію.
Футбол 15 жовтня 2018, 11:08 (football.ua)
Польща вилетіла з Дивізіону А Ліги націй Польща вилетіла з Дивізіону А Ліги націй
Збірна Польщі наступний розіграш Ліги націй проведе в дивізіоні В.
Футбол 15 жовтня 2018, 11:28 (football.ua)
Матч з Україною Словаччина проведе з новим тренером, Козак звільнений Матч з Україною Словаччина проведе з новим тренером, Козак звільнений
Словацький футбольний союз прийняв рішення звільнити Яна Козака.
Футбол 15 жовтня 2018, 11:25 (football.ua)
Литва - Чорногорія 1: 4 Відео голів та огляд матчу Литва - Чорногорія 1: 4 Відео голів та огляд матчу
Представляємо відеоогляд поєдинку Ліги націй між Чорногорією і Литвою.
Футбол 15 жовтня 2018, 11:20 (football.ua)
Іспанія - Англія: історія протистоянь Іспанія - Англія: історія протистоянь
Англійці лише раз перемагали на Євро в серії пенальті, і виграли вони саме у іспанців.
Футбол 15 жовтня 2018, 11:18 (football.ua)
З єднання зеленого чаю допоможе лікувати злоякісні пухлини З'єднання зеленого чаю допоможе лікувати злоякісні пухлини
Сінгапурські вчені виділили з зеленого чаю речовина, за допомогою якого розробили ефективну систему доставки лікарського засобу до місця пухлини....
Здоров'я 15 жовтня 2018, 11:40 (e-news.com.ua)
За истекшие сутки под Ичней изъяли почти 300 взрывоопасных предметов с подорванного склада ВСУ За истекшие сутки под Ичней изъяли почти 300 взрывоопасных предметов с подорванного склада ВСУ
Об этом сообщает ГСЧС Украины в ежедневной сводке за истекшие сутки:
Події 15 жовтня 2018, 10:07 (glavnoe.ua)
Манчіні: Нічия з Польщею була б несправедливим результатом Манчіні: Нічия з Польщею була б несправедливим результатом
Тренер збірної Італії Роберто Манчіні прокоментував перемогу над Польщею в Лізі націй.
Футбол 15 жовтня 2018, 11:56 (football.ua)
Косельні: Завдяки травмі я побачив справжнє обличчя багатьох людей, в тому числі і Дешама Косельні: Завдяки травмі я побачив справжнє обличчя багатьох людей, в тому числі і Дешама
Екс-захисник збірної Франції Лоран Косельні ображений на тренера "ле бле" Дідьє Дешама.
Футбол 15 жовтня 2018, 12:16 (football.ua)
Сергій Потьомкін: ВИХОВНИЙ МАРАЗМ та ЖАХІТТЯ Сергій Потьомкін: ВИХОВНИЙ МАРАЗМ та ЖАХІТТЯ
Саме так характеризують компетентні професіонали проведення чиновниками Лиманської РДА свята «Дня захисника України»
Україна 15 жовтня 2018, 11:06 (Odessa Daily)
Алекс Сосновчик: Зате нас все боялися (Спогади про СРСР) Алекс Сосновчик: Зате нас все боялися (Спогади про СРСР)
Ідеш ти зі школи в уебіщних сандалики, в уебіщной формі, з уебіщним ранцем після уроку англійської від вчительки, яка ніколи в житті не чула, як ...
Україна 15 жовтня 2018, 12:13 (Odessa Daily)
Хмара тегів