"Мотор" розгромив "Загреб" і подолав тривалу чорну смугу в Лізі чемпіонів

15 жовтня 2018, 07:41 | Спорт

Запорізький "Мотор" здобув видовищну перемогу над "Загребом" в рамках 5-го туру гандбольної Ліги чемпіонів.

Підопічні Миколи Степанця на домашній арені переграли суперника з рахунком 35:27.

Запорожці виявилися сильнішими в обох таймах. Найрезультативнішим гравцем у складі українського клубу став Борис Пухівський, на рахунку якого 7 м'ячів.

Перемога дозволила "Мотору" перервати серію поразок і покинути останнє місце в турнірній таблиці. Після п'яти турів запорожці з 2 пунктами займають передостанню сьому сходинку в групі B.

Щоб пробитися в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів запорожцям необхідно потрапити в шістку кращих команд своєї групи.

Наступний матч у найпрестижнішому клубному турнірі Європи "Мотор" проведе 4 листопада проти словенського "Целє".