Архів новин 

новини: 6 жовтня 2017 у рубриці:  

Коноплянка: З дитинства найбільше запам'яталися жовті бутси

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка дав обширне інтерв'ю німецькому виданню.
Футбол 06 жовтня 2017, 14:16 (football.ua)

Луческу: Я не заслужив дискваліфікацію Луческу: Я не заслужив дискваліфікацію
Головний тренер збірної Туреччини Мірча Луческу вважає, що не заслуговував покарання за свою поведінку в поєдинку проти України.
Футбол 06 жовтня 2017, 14:07 (football.ua)
Зірка  Ігри престолів  Харінгтон згадав, як робив пропозицію Роуз Леслі: Все пішло не за планом Зірка "Ігри престолів" Харінгтон згадав, як робив пропозицію Роуз Леслі: Все пішло не за планом
Актор хотів створити романтичну обстановку і запалити вогні на деревах.
Світські хроніки 06 жовтня 2017, 13:28 (ТСН.ua)
Рада засудила Донбас Рада засудила Донбас
Більшість депутатів підтримали законопроект, який визнає Росію країною-агресором.
Політика 06 жовтня 2017, 13:45 (YTPO.ru)
Хакери могли зламати телефон глави апарату Білого дому Хакери могли зламати телефон глави апарату Білого дому
У Білому домі вважають, що телефон глави апарату адміністрації президента США Джона Келлі міг бути зламаний в грудні 2016 року. Про це пише Polit...
Технології 06 жовтня 2017, 14:01 (InternetUA)
Джулія Робертс посміялася над собою Джулія Робертс посміялася над собою
Американська актриса Джулія Робертс з'явилася в шоу «The Late Late Show with James Corden», де спародіювала всі свої основні ролі менш ніж за 10 ...
Шоу-бізнес 06 жовтня 2017, 13:56 (tv.ua)
Росія створила департамент з блокування анонімайзерів і VPN Росія створила департамент з блокування анонімайзерів і VPN
У Росії з'явився спеціальний департамент, в якому вивчаються можливості блокування інтернет-ресурсів, в тому числі анонімайзерів і VPN-сервісів. ...
Технології 06 жовтня 2017, 12:32 (InternetUA)
У Верхній Пишми суд виніс вирок двох вбивцям бомжа У Верхній Пишми суд виніс вирок двох вбивцям бомжа
Обидва вирушать в колонію суворого режиму.
Суспільство 06 жовтня 2017, 12:50 (JustMedia)
Життю постраждалих в ДТП під Києвом гвардійців нічого не загрожує Життю постраждалих в ДТП під Києвом гвардійців нічого не загрожує
В результаті ДТП з автобусом Нацгвардії під Києві 5 жовтня постраждали сім військовослужбовців. Про це в коментарі "112 Україна" заявив прес-секр...
Події 06 жовтня 2017, 12:45 (glavnoe.ua)
Муженко висунув фантастичну версію знищення арсеналу в Калинівці Муженко висунув фантастичну версію знищення арсеналу в Калинівці
Україна передала США весь перелік озброєння, який би хотіла отримати, всі переговори проведені, тепер рішення залежить від Вашингтона. Про це жур...
Політика 06 жовтня 2017, 12:41 (glavnoe.ua)
На хорошу зарплату: ХТЗ шукає робочих На хорошу зарплату: ХТЗ шукає робочих
Харківському тракторному заводу потрібні робочі. Про це заявив SQ директор заводу Андрій Коваль. За його словами, зараз на підприємстві працює бл...
Економіка 06 жовтня 2017, 13:01 (glavnoe.ua)
Марлос, Пердута і Лук янчук потрапили в заявку збірної України на матч з Косово Марлос, Пердута і Лук'янчук потрапили в заявку збірної України на матч з Косово
Став відомий список футболістів збірної України, які мають шанси вийти на поле в матчі проти Косово.
Футбол 06 жовтня 2017, 12:58 (football.ua)
Хорхе Сампаолі обіцяє Аргентині чемпіонат світу Хорхе Сампаолі обіцяє Аргентині чемпіонат світу
Головний тренер "альбіселеста" Хорхе Сампаолі впевнений, що його команда зможе пробитися на мундіаль.
Футбол 06 жовтня 2017, 13:13 (football.ua)
Трамп пообіцяв загадкову бурю Трамп пообіцяв загадкову бурю
Дивні висловлювання президента США на урочистій вечері спантеличили журналістів.
Політика 06 жовтня 2017, 10:33 (YTPO.ru)
В Україні відкрився найбільший інтернет секс-шоп, - «69 Toys» В Україні відкрився найбільший інтернет секс-шоп, - «69 Toys»
В середині поточного року в Україні стартував найбільший інтернет-проект з продажу іграшок для дорослих - www. 69. toys Секс-шоп включає в себе 5...
Мистецтво 06 жовтня 2017, 11:01 (Настроение)
Туреччина - Ісландія. напередодні Туреччина - Ісландія. напередодні
Football. ua представляє анонс відбіркового матчу ЧС-2018 дев'ятого туру в групі I між Туреччиною та Ісландією.
Футбол 06 жовтня 2017, 11:01 (football.ua)
Бейонсе і Джей Зі вперше застали з маленькими двійнятами на людях Бейонсе і Джей Зі вперше застали з маленькими двійнятами на людях
Сім'ю побачили на вертолітному майданчику в Нью-Йорку.
Світські хроніки 06 жовтня 2017, 10:48 (ТСН.ua)
Користувачі розгледіли у Хлое Кардашян кругленький животик в новій сексі-фотосесії Користувачі розгледіли у Хлое Кардашян кругленький животик в новій сексі-фотосесії
Зірка реаліті позувала в міні-спідниці і шкіряному корсеті.
Світські хроніки 06 жовтня 2017, 11:14 (ТСН.ua)
Чим небезпечний для зору синій спектр випромінювання гаджетів Чим небезпечний для зору синій спектр випромінювання гаджетів
Вчені з США довели, синій спектр випромінювання дисплея пристрою, будь то смартфон або планшет, може привести до повної відсутності зору.
Здоров'я 06 жовтня 2017, 11:25 (NeBoley.com.ua)
Причини саркоми матки Причини саркоми матки
Саркома матки - це злоякісне неепітеліальні новоутворення матки. Частота - близько 6% злоякісних пухлин матки і 1% усіх злоякісних пухлин статеви...
Здоров'я 06 жовтня 2017, 11:49 (e-news.com.ua)
Рубль потрапить в турбулентність Рубль потрапить в турбулентність
Курс російської національної валюти найближчим часом буде коливатися. На нього будуть тиснути.
Економіка 06 жовтня 2017, 11:44 (YTPO.ru)
Озіл може залишитися в Арсеналі Озіл може залишитися в Арсеналі
Півзахисник "канонірів" Месут Озіл все ще може продовжити контракт зі своїм поточним клубом.
Футбол 06 жовтня 2017, 11:39 (football.ua)
Косово - Україна. напередодні Косово - Україна. напередодні
Football. ua представляє анонс відбіркового матчу ЧС-2018 дев'ятого туру в групі I між збірними Косово і України.
Футбол 06 жовтня 2017, 12:18 (football.ua)
Пародонтоз: що радять лікарі Пародонтоз: що радять лікарі
Пародонтоз - це захворювання зубів первинно-дистрофічного характеру. Це означає, що при пародонтозі відбувається порушення трофіки (живлення) кіс...
Здоров'я 06 жовтня 2017, 12:12 (e-news.com.ua)
Революція США провалилася Революція США провалилася
Америка не зможе забезпечити світовий ринок сланцевої нафтою. Тому ціни на чорне золото стабілізуються.
Економіка 06 жовтня 2017, 12:05 (YTPO.ru)
Причини гангрени газової Причини гангрени газової
Газова гангрена - субфасціальна анаеробна інфекція, що супроводжується некрозом м'язової тканини і вираженою інтоксикацією організму, як передає ...
Здоров'я 06 жовтня 2017, 12:00 (e-news.com.ua)
Фабрегас: Сказав Реднаппа, що його команда грає як лайно Фабрегас: Сказав Реднаппа, що його команда грає як лайно
Півзахисник Челсі Сеск Фабрегас розповів про своє перше знайомство з колишнім наставником Тоттенхема Харрі Реднаппом.
Футбол 06 жовтня 2017, 11:58 (football.ua)
Здоров я знову в моді Здоров'я знову в моді
Сяду на дієту, кину курити, знайду нормальну роботу, запишуся в фітнес-клуб і не пропущу жодного заняття з аеробіки! Куплю ковзани і навчуся ката...
Здоров'я 06 жовтня 2017, 12:24 (e-news.com.ua)
Моуріньо: Я став найкращим тренером, ніж був раніше Моуріньо: Я став найкращим тренером, ніж був раніше
Наставник Манчестер Юнайтед Жозе Моруіньо вважає, що за останній час він виріс у професійному плані.
Футбол 06 жовтня 2017, 12:20 (football.ua)
Хмара тегів