Архів новин 

новини: 30 жовтня 2017 у рубриці:  

ZTE наростила прибуток і виручку

Китайський виробник телекомунікаційного устаткування і смартфонів ZTE підвів підсумки перших трьох кварталів 2017 року і підтвердив попередні дані, оприлюднені тиждень тому.
Технології 30 жовтня 2017, 06:46 (InternetUA)

Малага зазначила 500-й матч на Росаледа першою перемогою в сезоні Малага зазначила 500-й матч на Росаледа першою перемогою в сезоні
Ювілейний поєдинок для Малаги завершився вдало.
Футбол 30 жовтня 2017, 06:40 (football.ua)
Жовтень - місяць ураганів Жовтень - місяць ураганів
Урагани терзають Європу і Азію. В середині вересня від урагану «Офелія» в Ірландії загинули двоє. Жінка загинула в машині, на яку впало дерево. Ч...
Суспільство 30 жовтня 2017, 06:38 (Life-News.Ru)
Google лідирує на ринку смартфонів з віртуальними помічниками Google лідирує на ринку смартфонів з віртуальними помічниками
Віртуальні голосові помічники (Virtual Assistant, VA) зі штучним інтелектом (ШІ) вже стали типовою функцією висококласних смартфонів, і аналітики...
Технології 30 жовтня 2017, 02:03 (InternetUA)
Мілевський записав на свій рахунок п ятий ассист в сезоні за Динамо-Брест Мілевський записав на свій рахунок п'ятий ассист в сезоні за Динамо-Брест
Колишній нападаючий збірної України Артем Мілевський продовжує записувати на свій рахунок результативні дії.
Футбол 30 жовтня 2017, 02:06 (football.ua)
У Дніпропетровській області під час виборів постраждали двоє поліцейських У Дніпропетровській області під час виборів постраждали двоє поліцейських
У Дніпропетровській області в неділю, 29 жовтня, під час місцевих виборах в об'єднані територіальні громади на одній з виборчих дільниць постражд...
Події 30 жовтня 2017, 04:07 (УРА-Информ)
Вантажівка в Рівненській області на смерть збив чоловіка Вантажівка в Рівненській області на смерть збив чоловіка
У неділю ввечері, 29 жовтня, в Рівненській області вантажівка на смерть збила пішохода. Чоловік раптово вибіг на дорогу.
Події 30 жовтня 2017, 05:09 (УРА-Информ)
Hitachi підвищила прогнози по річному прибутку і виручці Hitachi підвищила прогнози по річному прибутку і виручці
Японський технологічний гігант Hitachi підвищив річний прогноз з операційного прибутку і очікує рекордний результат в 660 млрд ієн (5,79 млрд дол...
Технології 30 жовтня 2017, 06:09 (InternetUA)
У понеділок в Україні сніг, заметіль і ожеледь У понеділок в Україні сніг, заметіль і ожеледь
У понеділок, 30 жовтня, в Україні практично на всій території в основному буде волога погода з сильним вітром.
Суспільство 30 жовтня 2017, 06:09 (УРА-Информ)
Апітерапія: що важливо знати Апітерапія: що важливо знати
Багато людей помиляються, стверджуючи, що все, що можна вважати смачним, обов'язково повинно виявитися шкідливим. Однак існують і винятки, які не...
Здоров'я 30 жовтня 2017, 00:27 (NeBoley.com.ua)
Беневенто - Лаціо 1: 5 Відео голів та огляд матчу Беневенто - Лаціо 1: 5 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу Беневенто - Лаціо (1: 5).
Футбол 30 жовтня 2017, 00:39 (football.ua)
Правильний режим харчування Правильний режим харчування
У засобах масової інформації активно обговорюється тема правильного харчування і якісних продуктів, але ніхто не замислюється про те, яку їжу і в...
Здоров'я 30 жовтня 2017, 00:39 (e-news.com.ua)
Правильне харчування для бізнес леді Правильне харчування для бізнес леді
Ох вже ці бізнес-леді, постійно в справах, немає часу на себе. Але ж для ведення успішного бізнесу зовнішній вигляд відіграє важливу роль. Так як...
Здоров'я 30 жовтня 2017, 00:45 (e-news.com.ua)
Вся в шоколаді: поради Вся в шоколаді: поради
Шоколад ... Тільки при одному цьому слові починають текти слинки і поліпшується настрій, а вже якщо вдихнути чудовий запах гарячого шоколаду ... ...
Здоров'я 30 жовтня 2017, 00:55 (e-news.com.ua)
Львовский спасатель установил национальный рекорд Львовский спасатель установил национальный рекорд
За дві години офіцер державної служби з надзвичайних ситуацій подолав дистанцію у майже 22 км за дві години. Забіг Володимира був ускладнений: ди...
Суспільство 30 жовтня 2017, 00:45 (glavnoe.ua)
Шаран: Задоволений нічийним результатом Шаран: Задоволений нічийним результатом
Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував нічию в матчі із Зорею (2: 2).
Футбол 30 жовтня 2017, 01:03 (football.ua)
випробування волі випробування волі
Вам важко відмовитися купити для себе що-небудь смачненьке, а супермаркети стали справжнім випробуванням для вашої дієти? Ми дамо вам кілька пора...
Здоров'я 30 жовтня 2017, 01:03 (NeBoley.com.ua)
Bank of America: традиційна фінансова система надійніше криптовалюта Bank of America: традиційна фінансова система надійніше криптовалюта
Глава Bank of America Брайан Мойніхен в інтерв'ю CNBC висловив думку, що банківська система є більш надійним інструментом збереження грошей, ніж ...
Технології 30 жовтня 2017, 01:10 (InternetUA)
В Ісландії на дострокових виборах перемогла правляча партія В Ісландії на дострокових виборах перемогла правляча партія
В Ісландії, де в суботу, 28 жовтня, пройшли дострокові вибори, перемогу здобула правляча консервативна Партія незалежності.
Політика 30 жовтня 2017, 01:13 (УРА-Информ)
У Канаді невідомий виграв в лотерею більше 11 мільйонів доларів У Канаді невідомий виграв в лотерею більше 11 мільйонів доларів
У Канаді розшукується щасливчик, який виграв у лотерею 15 мільйонів канадських доларів, що в перекладі становить 11,6 мільйона доларів США.
Суспільство 30 жовтня 2017, 01:13 (УРА-Информ)
Лестер - Евертон 2: 0 Відео голів та огляд матчу Лестер - Евертон 2: 0 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу Лестер - Евертон (2: 0).
Футбол 30 жовтня 2017, 01:21 (football.ua)
Англійський футболіст забив дивовижний гол у Третій лізі Англійський футболіст забив дивовижний гол у Третій лізі
Цей м'яч виявився єдиним в протистоянні.
Спорт 30 жовтня 2017, 00:19 (ТСН.ua)
П ятий матч без перемог. "Динамо" втратило очки в поєдинку з "Карпатами" П'ятий матч без перемог. "Динамо" втратило очки в поєдинку з "Карпатами"
Кияни знову не зуміли переграти суперника в чемпіонаті.
Спорт 30 жовтня 2017, 00:19 (ТСН.ua)
Хмара тегів
Новости на русском