Архів новин 

новини: 19 травня 2017 у рубриці:  

На "Каннському фестивалі" зупинили показ фільму, тому що глядачі голосно освистали його

Невдача спіткала стрічку "Окча".
Світські хроніки 19 травня 2017, 20:49 (ТСН.ua)

Вітвіцька і Добриднєва похвалилися елегантними сукнями на світському заході Вітвіцька і Добриднєва похвалилися елегантними сукнями на світському заході
Зірки побували на відкритті corner дизайнера Анастасії Іванової.
Світські хроніки 19 травня 2017, 18:08 (ТСН.ua)
Леонардо Ді Капріо поповнив ряди холостяків Леонардо Ді Капріо поповнив ряди холостяків
Американський актор Леонардо Ді Капріо розлучився зі своєю коханою - 25-річною моделлю Ніною АГДА. За словами інсайдера, роман Леонардо і Ніни т...
Шоу-бізнес 19 травня 2017, 16:30 (tv.ua)
Телеканал «Інтер» готує поетична вистава «По вулиці моєї ...» Телеканал «Інтер» готує поетична вистава «По вулиці моєї ...»
10 червня в Малому залі Палацу «Україна» телеканал Інтер і Театральна майстерня Миколи Рушковського представлять новий спільний проект - прем'єру...
Шоу-бізнес 19 травня 2017, 17:24 (tv.ua)
Бред Пітт засмутив шанувальників своїм зовнішнім виглядом Бред Пітт засмутив шанувальників своїм зовнішнім виглядом
Американський актор і продюсер Бред Пітт помітно схуд після розлучення з Анджеліною Джолі. Тепер голлівудська зірка виглядає, як виснажений стари...
Мистецтво 19 травня 2017, 07:50 (УРА-Информ)
Муж Алены Мозговой рассказал о музыкальном таланте маленькой дочери Муж Алены Мозговой рассказал о музыкальном таланте маленькой дочери
Владимир Ткаченко устроил джазовый перформанс в студии "Сніданку з 1+1".
Світські хроніки 19 травня 2017, 12:12 (ТСН.ua)
Шер була впевнена, що в своєму віці вже буде мертвою Шер була впевнена, що в своєму віці вже буде мертвою
У відвертому інтерв'ю артистка розповіла про старіння.
Світські хроніки 19 травня 2017, 13:54 (ТСН.ua)
Дженніфер Лоуренс влаштувала гарячі танці біля жердини Дженніфер Лоуренс влаштувала гарячі танці біля жердини
Американська актриса Дженніфер Лоуренс днями поплатилася за своє нестримні веселощі, зняте одним з відвідувачів клубу «Beverly Hills Club» у Відн...
Шоу-бізнес 19 травня 2017, 14:56 (tv.ua)
Гьорлфенд принца Гарри не разрешили посетить свадебную церемонию Пиппы Миддлтон Гьорлфенд принца Гарри не разрешили посетить свадебную церемонию Пиппы Миддлтон
Меган Маркл сможет поздравить молодоженов только на банкете.
Світські хроніки 19 травня 2017, 13:42 (ТСН.ua)
Хмара тегів
Новости на русском