Архів новин 

новини: 18 жовтня 2018 у рубриці:  

Цікаві пости російських церковних блогерів про українську автокефалію. Частина 1

КІЛЬКА ТЕЗ в зв'язку з прийдешньою автокефалією Української Православної Церкви.
Україна 18 жовтня 2018, 22:58 (Odessa Daily)

Американські військові чекають  велику війну . Опитування Американські військові чекають "велику війну". Опитування
Приблизно половина діючих американських військовослужбовців вважають, що США найближчим часом будуть втягнуті у велику війну.
Політика 18 жовтня 2018, 20:36 (glavnoe.ua)
Навчання  Чисте небо  завершаться в строк Навчання "Чисте небо" завершаться в строк
Загальне керівництво багатонаціональних міжнародних навчань «Чисте небо - 2018» прийняло рішення про продовження виконання польотних завдань в ра...
Політика 18 жовтня 2018, 20:31 (glavnoe.ua)
В ячеслав Азаров: Трохи історії анархізму в Одесі В'ячеслав Азаров: Трохи історії анархізму в Одесі
несподівана знахідка. Однією з головних загадок одеського анархізму є його найвідоміша постать, - секретар Виконкому Ради робітничих депутатів 1...
Україна 18 жовтня 2018, 22:08 (Odessa Daily)
Зоя Казанжи: Про інтерв ю Семочко Олександру Мамаю Зоя Казанжи: Про інтерв'ю Семочко Олександру Мамаю
Я подивилася інтерв'ю з Семочко. бля. Зрозуміло, що вони нас тримають за ідіотів. А чому ми погоджуємося бути ідіотами?.
Україна 18 жовтня 2018, 22:29 (Odessa Daily)
Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна
Відділення потенційної української патріархії від російської патріархії? -? Не одне і те ж, що відділення Української Православної церкви від Рос...
Україна 18 жовтня 2018, 01:02 (Odessa Daily)
Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна
Відділення потенційної української патріархії від російської патріархії? -? Не одне і те ж, що відділення Української Православної церкви від Рос...
Україна 18 жовтня 2018, 01:29 (Odessa Daily)
Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна Володимир Пастухов (Москва): Томос нестабільності? -? Дуже «своєчасна» громадянська війна
Відділення потенційної української патріархії від російської патріархії? -? Не одне і те ж, що відділення Української Православної церкви від Рос...
Україна 18 жовтня 2018, 01:19 (Odessa Daily)
День в ООС: два бойца ВСУ получили ранения 2День в ООС: два бойца ВСУ получили ранения
За прошедшие сутки, 17 октября, ситуация в районе проведения операции оставалась контролируемой Объединенными силами.
Політика 18 жовтня 2018, 08:01 (glavnoe.ua)
Ольга Квасницкая: Вернем Летний театр громаде - руководство к действию! Ольга Квасницкая: Вернем Летний театр громаде - руководство к действию!
Понимая важность Летнего театра для каждого одессита, прошу помочь и внести свой вклад в наше общее дело по возврату этой территории громаде!
Україна 18 жовтня 2018, 12:33 (Odessa Daily)
Наталія Дронь: Звернення до активістів, які борються проти незаконних забудов Наталія Дронь: Звернення до активістів, які борються проти незаконних забудов
22 жовтня в 10:00 під Кабінетом міністрів України (Київ, вул. Грушевського, 12/2) відбудеться акція з вимогою звільнення чиновників причетних до ...
Україна 18 жовтня 2018, 14:57 (Odessa Daily)
Лидер  Самопомочі  Андрей Садовой предложил ликвидировать ХОГА Лидер "Самопомочі" Андрей Садовой предложил ликвидировать ХОГА
Идея эксперимента появилась у львовского мэра во время визита в Харьков в рамках программы обмена опытом между городами Urban Talks.
Політика 18 жовтня 2018, 18:59 (glavnoe.ua)
Хмара тегів